R. Karbauskis: „valstiečiai“ nusprendė – dalyvaus „Šeimos gynimo marše“

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) antradienį vykusiame frakcijos posėdyje nusprendė, kad dalyvaus „Didžiajame šeimos gynimo marše“, tačiau partijos pirmininkas Ramūnas Karbauskis pabrėžė, kad jie nėra šio renginio organizatoriai, todėl iš anksto atsiriboja nuo galimų agresyvių ar neapykantą tam tikrų grupių atžvilgiu skatinančių mitingo dalyvių pasisakymų.

„Mes čia nesame organizatoriai, mes nežinom kažkokių dalykų, kuriuos organizatoriai numatė, jeigu jie turi kažkokius planus, kas ką sakys mitinguose“,– Eltai sakė R. Karbauskis, kartu pridurdamas, kad neabejoja, jog, kuriam nors renginio dalyviui išsakius agresiją skatinančias ar su pagrindine šio renginio mintimi nesuderinamas mintis, tokie žmonės, LVŽS pirmininko nuomone, tiesiog bus palydimi švilpimais ir nepritarimu.

„Mes tiktai aiškiai pasakome visais atvejais, kad mes tikrai atsiribojame nuo visų dalykų, kurie gali būti kaip provokacijos, kai kas nors bandys kažkam grasinti ar kitus šūkius šaukti, kurie būtų nepriimtini niekam. Visuomenė pirmiausiai dalyvaus tame renginyje, kaip ir mūsų kolegos, su pagrindiniu šūkiu „Mes už tradicinę šeimą“, tai yra kas mus visus vienija“,– neabejoja „valstiečių“ pirmininkas.

„Jeigu kas nors iš scenos ar kur nors bandys kokias nesąmones šnekėti, tai tiesiog paprasčiausiai bus nušvilptas“,– tvirtino R. Karbauskis.

Jeigu kas nors iš scenos ar kur nors bandys kokias nesąmones šnekėti, tai tiesiog paprasčiausiai bus nušvilptas.

R. Karbauskis nemano, kad dalyvavimas renginyje, kurio organizatorių reputacija ne vienam politikui sukėlė klausimų, kaip nors pakenktų „valstiečių“ įvaizdžiui. Pasak jo, LVŽS nariai šiame renginyje dalyvauja ne todėl, kad palaikytų jo organizatorių idėjas, tačiau pirmiausiai remia pagrindinę renginio mintį – išsakyti palaikymą tradicinei šeimai. R. Karbauskis įsitikinęs, kad būtent dėl šios idėjos, o ne dėl tam tikrų asmenybių žmonės ir dalyvaus šiame renginyje.

„Dalyvavimas šiame renginyje tikrai nepakenks, nes didžioji dalis žmonių Lietuvoje nieko nežino apie šio renginio organizatorius ir važiuoja į šį renginį ne dėl to, kad buvo pakviesti vieno ar kito asmens, o tiesiog tai yra paprasčiausiai nacionalinis judėjimas, paremtas tomis vertybėmis, kurias ši valdančioji dauguma bando paneigti“,– neabejoja „valstiečių“ pirmininkas.

ELTA primena, kad Vilniaus miesto savivaldybė į Šeimų sąjūdžio organizuojamą protesto mitingą Vilniaus Vingio parke gegužės 15 d. leido surinkti iki 7 tūkst. žmonių iš visos Lietuvos.

Šeimų sąjūdžio teigimu, numatytą dieną automobilių kolona pajudės iš Klaipėdos į Vilnių, pakeliui prisijungiant įvairių regionų dalyviams, kol galiausiai visi susirinks į „visos Lietuvos vienybės ir protesto mitingą Vingio parke“.NAUJAUSI KOMENTARAI

To cha cha cha

To cha cha cha portretas
tik protezo nepamesk bekvatodama tvarto kepurėle.Galvelė visai bum bum, rašai beleką hui suprasi

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Šaunuolis Ramūnai.vatnikai koloborantai stribvaikiai koncervatroliai.jiems žadėta vaivorikštinė ateitis.dėl neigalumo jie nedalyvaus

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Teisingai, Karbauski. Koks be tavęs šeimos gynimo maršas? Tu didžiausias šeimos vertybių gynėjas ir puoselėtojas. Nepamiršk pasiimti Gretutės.
VISI KOMENTARAI 79
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių