„Vytautas“ sulaukė rimto pasipriešinimo Kėdainiuose

Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkai užkūrė pirtį savojoje arenoje Baltijos krepšinio lygos („Triobet BBL“) aštunfinalyje. Ramūno Cvirkos auklėtiniai namuose 78:83 (17:27, 25:27, 19:14, 17:15) pralaimėjo Prienų-Birštono „Vytautui“, tačiau išsaugojo gerus šansus revanšuotis svečiuose.

Trečiojo kėlinio pradžioje Virginijaus Šeškaus auklėtiniai turėjo solidžią dviženklę persvarą 62:44, tačiau tuomet ir sustojo. Kėdainiečiai nuolat tirpdė pranašumą, o ketvirtojo kėlinio pirmoje pusėje net patys išsiveržė į priekį 72:70.

Visgi tuomet „Vytauto“ krepšininkai įjungė aukštesnę pavarą ir spurtavę 10:2 susikrovė persvarą, kurios pakako iki mačo pabaigos.

Fantastiškas rungtynes sužaidė Laimonas Kisielius, kuris pelnęs 22 taškus, atkovojęs 9 kamuolius ir atlikęs 9 rezultatyvius perdavimus buvo arti trigubo dublio.

Atsakomasis mačas Prienuose vyks vasario 23 dieną.

„Vytautas“: Laimonas Kisielius 22 (9 atk. kam., 9 rez. perd.), Vytautas Šulskis 21, Vaidas Čepukaitis 12, Dainius Šalenga ir Šarūnas Vasiliauskas po 10.

„Nevėžis“: Darius Gvezdauskas 17, Mindaugas Kupšas 16, Ernestas Ežerskis 9.