Vilniuje vyks šokinėjimo per gumytę čempionatas

Šokinėjimo per gumytę tradicija, siekiant priminti aktyvaus laisvalaikio naudą sveikatai, bus atgaivinta pirmąjį birželio savaitgalį.

Šį šeštadienį, birželio 2 d., Vilniuje organizuojamas šokinėjimo per gumytę čempionatas. Išbandyti jėgas tradiciniame žaidime kviečiami vaikai ir nostalgiškai jį prisimenantys suaugusieji.

Nuotaikingą atmosferą renginio „Šokinėk su Haribo“ metu kurs vaikų muzikos ir šokių grupės. Planuojama, kad čempionatas vyks kiekvienais metais.

Šokinėjimo per gumytę čempionatas vyks keturiais etapais. Komandos, sudarytos iš keturių žmonių, turės įveikti vis aukščiau keliamą gumytę, atlikdamos tam tikras šokinėjimo instruktorės parodytas figūras.

Kiekvienas įveiktas aukščio lygis bus įvertintas skirtinga taškų suma, o iš čempionato pasitrauks tos komandos, kurios suklys atlikdamos figūras. Finalinę kovą pasieks tik dvi komandos, iš kurių viena bus apdovanota grotuvais „iPod Suffle“.

Čempionatas „Šokinėk su Haribo“ vyks birželio 2 d., šeštadienį, 13 val., Vilniuje prekybos ir laisvalaikio centre „Panorama“.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių