Konkursas prancūzakalbiams hiphopo gerbėjams

Prancūzijoje hiphopo kultūra turi savo tradicijas, tuo tarpu Lietuvoje hiphopas vis tebegyvena kūdikystės stadijoje. Plačiau supažindinti su hiphopo kultūros judėjimu tiek užsienyje, tiek Lietuvoje, skirtas Vilniaus Prancūzų kultūros centro ir Kalbinio bendradarbiavimo skyriaus organizuojamas konkursas „Allons en France 2009“ „Hip hopas ir miestų kultūra“. 

Konkurse gali dalyvauti visi 16-20 metų moksleiviai ir studentai, kurie mokosi prancūzų kaip pirmos ar antros užsienio kalbos. Konkursas susideda iš dviejų etapų .

Pirmas etapas : kandidatai turi atsakyti į 10 „Hiphopas ir miestų kultūra“ tema paruoštų klausimų ir į papildomą klausimą, kuris bus lemiamas atrenkant į antrąjį etapą teisingai į visus klausimus atsakiusius kandidatus.

- Papildomas klausimas : kandidatai turi keliais sakiniais prancūzų kalba pristatyti hiphopo ir miesto kultūrą propaguojantį artistą ar asmenybę Lietuvoje. Galimos sritys rap, slam, break dance, Djing, tag ir graffiti, ir t.t.

Antras etapas : 10 geriausių kandidatų turės paruošti pasirinktos asmenybės pristatymą multimedijos priemonėmis, (pavyzdžiui : skaidrės, internetinė svetainė ir t.t.), kurį parodys ir pakomentuos prancūziškai Prancūzų kultūros centro sudarytai komisija. Jos nariai vertins temos originalumą ir pristatymą, argumentus ir išraiškos kokybę.

Norintys dalyvauti konkurse jaunuoliai turi užpildyti dalyvio anketą nurodydami prašomas koordinates (vardas, pavardė, metai), kurioje mokymo įstaigoje mokosi, prancūzų kalbos mokytojo pavardę, taip pat pažymėti, ar prancūzų kalba jiems pirma užsienio kalba, ar antra. Laiškai su klaidingai ar nepilnai užpildytomis dalyvio anketomis nebus vertinami.

Atsakymus ir dalyvio anketą siųsti reikia į Prancūzų kultūros centrą vėliausiai iki 2009 m. vasario 23 d. adresu Didžioji g. 1, 01128 Vilnius, su nuoroda konkursui „Allons en France 2009“ (pašto spaudo data neturi būti vėlesnė nei 2009 m. vasario 23 d. – vėliau išsiųsti laiškai nebus vertinami), arba elektroniniu paštu langue@centrefrancais.lt (su nuoroda „Allons en France 2009“).

Konkurso finalas ir prizų teikimo ceremonija vyks 2009 m. kovo 21 d., šeštadienį, 11 val. Prancūzų kultūros centre. Atrinkti finalo dalyviai bus informuoti asmeniškai, elektroniniu paštu, kuriame bus pateiktos tikslesnės nuorodos dėl antrojo etapo. Trys finalo nugalėtojai bus apdovanoti viešnage Prancūzijoje, kurią liepos mėnesį organizuoja Prancūzijos užsienio ir Europos reikalų ministerija.

Kiti finalo dalyviai taip pat gaus įvairius prizus (žodynus, knygas ir kt.).


Šiame straipsnyje: hip hopas

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių