Quantcast

Ilgai lauktas repo vakarėlis Vilniuje su keliolika atlikėjų – jau šį penktadienį

  • Teksto dydis:

Šį penktadienį, rugpjūčio 30 d., Vilniuje įsikūrusiame menų fabrike „Loftas“ įvyks ilgai lauktas repo vakarėlis su būriu lietuvių atlikėjų: DJ Mamania, Pushu, „Dee & Kamy“, MC Mesijum, „Tie Geresni“, Omerta, Lilu ir Innomine bei daugeliu kitų.

„Paskutinįjį vasaros penktadienį nuimsim muzikinį derlių kartu“, – spontaniškai sugalvotu vakarėliu džiaugiasi muzikantas ir prodiuseris bei „Loftas Hip Hop Jam“ vakarėlio iniciatorius Victoras Diawara.

Visa vasarą repo scenos gerbėjai laukė didelio hip hopo scenos susibūrimo – taip ir neįvykus, Victoras Diawara geriausius iš Lietuvos geriausių pakvietė į „Loftą“ šį penktadienį. Dauguma jų buvo laisvi ir sutiko prisidėti prie didžiulės repo šventės, kuri, tikėtina, dar ilgai bus prisiminta.

„Manau, per šiuos kelerius metus hip hopo kultūra visapusiškai „praplatėjo“, kasmet įtraukdama vis didesnį žmonių, o ypatingai jaunų žmonių, kiekį. Tereikia tikėtis, kad penktadienį visi susirinks po vienu stogu, atiduos meilę šiam judėjimui ir jamminsim kartu iki paryčių“, – sako Kamy iš dueto „Dee & Kamy“.

Prie priešrytinės jam sesijos žada prisidėti ir daugiau muzikantų. Tik svarbu, kad visi tie, kurie tą naktį bus „Lofte“, juos aktyviai palaikytų: „Jammint? Būtinai! Nuotaikos ir geros kompanijos šį penktadienį tikrai netrūks. Net neabejoju“, – sako reperis Lilas.

„Padidintas cukraus kiekis kraujyje, užsukti bytai ir repas – tokia vasaros pabaiga, muzikinio derliaus nuėmimo šventė ir po vasaros linksmybių vis dar neramios sielos išvalymas prieš pat naująjį „Lofto“ sezoną!“ – taip renginio nuotaiką reziumuoja organizatoriai.

Kad būtų linksmiau, o derliaus nuėmimas saldesnis, kiekvienam atsinešusiam uogienės stiklainį bus taikomos nuolaidos prie įėjimo.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių