S. Čaplinskas apie beždžionių raupus: nieko gero, jei bus pirštais badoma į gėjus

Grįžti į straipsnį

Čaplinskai,gėjai patys bado

Čaplinskai,gėjai patys bado portretas
viens viens kitam,tik ne pirštais,nenusišnekėkite.Tas prakeiktas,priverstinis korektiškumas "specifinių poreikių"tenkintojų atžvilgiu ,juk yra ištirta ir įvardinta kokiose grupėse plinta liga.

Pirštais badysim

Pirštais badysim portretas
pirštais badysim į Čaplinską, Dulkį ir kitus ekspertus.

FAKTAI.

FAKTAI. portretas
Faktai geležiniai.Yra rizikos grupės,rizikos kontingentas.PSO turi pateikti konstruktyvias rekomendacijas saugai nuo naujos pandemijos.

geriausia haremas

geriausia haremas portretas
Jus nesuprantat nieko kad gejai ir lezbes irgi zmones. Koks jums skirtumas kaip jie ir su kuo praleidzia laika. O jei nera kur kist tai ir kisa belekur. Geriau belekur ir su kandonu negu niekur ar nusidrocint ir smirdet gatvej kaip bomzas. Ar jums kartais nebuvo noro pasimylet su vyru ar su moterim? Jei ne, tai taip ir liksit nesuprate kad geriausia yra haremas.:) Jus negalit smeizti geju ir lezbiu, nes uz tai yra baudziamoji atsakomybe. Ar jus buvot kada nors geju parade Amsterdame? Tai ir nezinat nieko. Nezinodami numirsit. O jei jums patinka daugiau, negu viena mergina, o mergom patinka daugiau negu vienas vyras? Tai ka jiem nusisauti nuo didelio noro pasimylet?

O \\\\\.../////

O  \\\\\...///// portretas
kanalizacijos šūduose "profesorius" dar ješko Covido-19?

tik

tik portretas
pavardes bei pravardes is dangaus nekrenta raikinas caplinas caplinskas zelensky valinsky tt... tik isreiskia kokiai klasei sis tipazas si syki artystinei kas ir lemia sios saikos poreikius pabreziant /a vina ms / ka d tai ju vedlys ir geresniu nebuna meeeemeeee me....===

Špricas \\\\\.../////

Špricas \\\\\...///// portretas
O,koks nuotraukoje simpatiškas "profesorius",atjaunėjęs.Grynai,kaip "studjų" metais.

nubet

nubet portretas
matos kad Ceplynskui zeurei šikna niešti

O tai

O tai portretas
Jei tą daiktą tik šikinėn kišt,tai kilniau būt nupjaut ir šunims sušert

WC

WC portretas
AIDS irgi atsirado gėjų dėka. Pati gamta tvarkosi. Kai einama prieš ją, ji pasiunčia tam tikras ligas, kad viską storusi į savo vietas ir nebūtų kvailiojimų. AIDS jau milijonus gėjų į kapus nuvarė, dar nemažai liko. Tie raupai net neabejoju dar viena gamtos staigmena gėjams.

Raupas

Raupas portretas
Homoseksualai ligu nesiotojai, aids, ziv dbr bezdzioniu raupai, aisku narkomanai irgi tie patys nesiotojai ir platintojai, bet su jais bandoma tvarkytis, o su homoseksulais ne.. Sekmes toliau kovoti su ligomis! Tuoj nesiosim apsauginius kostiumus ir dujokaukes!

Jo,jo, negalima tapatint

Jo,jo, negalima tapatint portretas
su homoseksualais nes tai žmonių,su specifiniais poreikiais žeminimas .Jau pasirodė reikalavimų,kad beždžionių raupai būtų pervadinti,nes tai ,atseit, žemina afrikiečius .Tai kas sutapatina beždžiones su žmonėmis,ar ne tie patys "teisių gynėjai"?

O

O portretas
Pasirodo visokiu šudu ekspertas,viska praejes .

Ačiū,Dieve!

Ačiū,Dieve! portretas
Pagaliau pakėlei savo bizūną.

Gėjus

Gėjus portretas
Mes ligoniai ir taip

ui

ui portretas
Spėju, pats Čaplinstas irgi odą jau nervingai kasosi. :)

Flurona [Palaikau Z. Šličytę]

Flurona [Palaikau Z. Šličytę] portretas
Jie kalti dėl 98% atvejų. 98! Apie ką čia dar kalbėt?

zigmas

zigmas portretas
Ponas profes0riau nemulkinkite žmonių ir ne manykite kad žmonės bus tokie naivūs kad nesuprastų kad ta parazitinė liga plinta tik prisilietus odai su oda .Faktas yra faktu kad tą ligą parvežė nesveikos mąstysenos pilietis ir tik vyras kas jis? Ar ne gėjus ? kodėl nesakote tiesos ?manau žurnalistai sugebės atskleisti tiesą Sėkmės žurnalistams kurie pirmieji pasakys tiesą

mastyt reikia

mastyt reikia portretas
nu cia tas pats kaip sakyt, kad nieko gero , jei pirstais bus badoma i rusus, badykim ir i ukrainiecius. Reikia ismokt pripazint tiesa, kad ir kokia skaudi ji butu ir mums nepriimtina. Bet tiesa yra svarbiau nei melas. Nors kazkodel dabartinej visuomenej saldus melas yra daug vertingesnis nei karti tiesa..... Bet su tokiu poziuriu mes patirsim vis didesnes ir sunkesnes problemas, kol susinaikinsim... Problema reikia sprest ten kur ji atsiranda, kas is to kad uzsidegus petro namui gaisrininkai lies vandeniu jono nama, bandydami ji apsaugot, nuo tokio sprendimo sudegs ir petro ir marytes ir agotos namai...

baisu

baisu portretas
O kaipgi nebadyti pirstais???kiek visokio blogio nesa si grupe-.aids,vaiku tvirkinimai ,paradaiir ttt.Dabar dar vienas blogis islindo.Tikiuosi seimas apsiramins su savo socialinem lytim??Tikrai eisim i gatves.Net Ukraina terorizuoja

Anonimas

Anonimas portretas
Iki ko dasigyvenome. Sugrizo KGB laikai. Tiktai si karta salis valdoma iskrypeliu ideologijos. Laisvas zodis vel pradingo. Apie 30 metu galejome pasidziaugti laisvu zodziu. Dabar viskas vel kaip 1944-1960. Visi pajegumu bandoma sunaikinti saliu kulturas ir tradicijas. Paverciant has visas vienodas ir pilkas. Pasitelkiant iskrypeliu ideologija ir rasiu maisymasi. Galima pasveikinti Putina ir KGB. Ju planas kuo puikiausiai igyvendinimas.

Pilietiškas.

Pilietiškas. portretas
Daiktus reikia vadinti tikrais vardais: jeigu platintojai gėjai, tai taip reikia ir sakyti, o neatrasti būdų, kaip tą "suvynioti į vatą".

Tai gal

Tai gal portretas
Įvardinkim viską savo vardais? Dabar lgbt-kaip šventos karvės. Liga plinta tarp jų. Ir tai įrodyta. Bėda, kad ir kiti gali nuo jų apsikrėsti.

Tai gal būtų paprasčiau , kad

Tai gal būtų paprasčiau , kad portretas
Jie bent trumpam susilaikytų nuo savo veiklos ...

Vytoldas

Vytoldas portretas
Siūlau gėjus izoliuoti ,kol nepraeis virusas .

I

I portretas
O kaip pirštais buvo badomi kurie nesiskiepijo, net į maximą negalėjai eit apsipirkt, dar brudnas lidl irgi prie to prisidėjo, šlykštu prisimint kaip parazitai tyčiojosi iš sveikų nenorinčių badytis žmonių.

Anonimas

Anonimas portretas
Kaip per covid tai į sveikus, normalius žmones buvo galimą pirštais badytį ir juos segreguoti, bet kai į įškrypelius tai ni, ni, lauksime kol ir kaip su AIDS tie iškrypėliai išplatins tarp visų.....

Igg

Igg portretas
Va dabar per iskrypelius dar viena virusa turim. Neuzteko tarpusavi tai dar ir ant bezdziones uzlipo

Justas

Justas portretas
Visam pasauly vyrų ,mėgstančių atsarginį įėjimą liga,o Marijos žemėje į kurią pusę patarsit žiūrėti

Anonimas

Anonimas portretas
Ar ne laikas izoliuoti tuos platintojus nuo visuomenės ? Net senovėj raupsuotuosius išveždavo į kokią salą....o dabar parlamentuose sėdi.

ll

ll portretas
Tai tuoj prasidės Simonko , Raskevičiaus isterijos,kad juo puola.Norisi juos nuraminti, kad nekrūpčiotų o imtusi saugos priemonių tarp paradų dalyvių.

Anonimas

Anonimas portretas
LEDAS !! matysim PY da rus is TOLI ! arba KRIS kaip LAPAI !! DDD

Caplinskai

Caplinskai portretas
neskleisk dezinformacijos gindamas siknaskyles. Tik dar žemiau puolei.

nuotraukoj prpesoras caplinskas su vakcina

nuotraukoj prpesoras caplinskas su vakcina portretas
nuo bezdzioniu raupu ... nerodyk caplinkai y pederastus rankom, tu durk su pirstu jiems tiesiai y raukus,,.....

Kawenskas

Kawenskas portretas
Kiek tam ubagui parsidavėlui Čaplinskui sumokėjo, kad keltų bangas!? Urodas retas, tautos kiršintojes ir tiek...

Anonimas

Anonimas portretas
Kokių dar gėjų? Pуdarаі jie visi. Pу Dа Rаі

petriukas

petriukas portretas
a vot lesbijankos irgi megėjos visas skyles laižyti, uostynėti, šūdo paragauti, a kodėl jos neserga?

beždžionių raukai

beždžionių raukai portretas
ir kur tie gėjai savo pimpio nekiša

simptomai panašūs į sifilio

simptomai panašūs į sifilio portretas
tai apakimas, įvairių organų nupūvimas, silpnaprotystė

Jūs čia rimtai?

Jūs čia rimtai? portretas
Nuo kada tiesa yra blogai?"Pasaulio sveikatos organizacija (PSO), remdamasi statistiniais duomenimis, sudarė tipinį beždžionių raupais sergančių pacientų profilį. PSO ketvirtadienį Ženevoje pranešė, kad tai daugiausiai jaunesni nei 40 metų vyrai, gyvenantys Europoje ir turintys lytinių santykių su kitais vyrais. Dabartinio protrūkio labiausiai paveiktos šalys yra Vokietija, Didžioji Britanija ir Ispanija – čia registruota po daugiau kaip tūkstantį susirgimų."

išvertus

išvertus portretas
Sovietinis felčeris : nieko gero jei bus sakoma TIESA. :)

faktas

faktas portretas
kiemsargis teisus, jei savo "pirsta" badysi i svetima gala, gali susirgti

siaip

siaip portretas
o kas cia bloga viska vadinti savo vardais... 98 proc. visu susirgimu tenka homosekams vyrams.

Joptvaiša

Joptvaiša portretas
Dabar išlindo toks ekspertas analiniu ligų kaip AIDS ir kt. čepsėdamas su bezdžionės snukiu ir vaoės bileką ir dar vienas su auskaru nosyje ir moteriška kasa

Ssd

Ssd portretas
Čaplinskai, vafli, propagandone, o į ką daugiau badyti jei nebį tave ir tavo užpakalinius sugulovus. Jei būtum mikslininkas patikrintum duomenis ir pamatytum, kad išskirtinai taibplatina užpakaliniai

dosje

dosje portretas
Ostapas Benderis - Čiaplinskas
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių