„Kaunas City“ pralaimėjo Rygos „Dinamo“ ledo ritulininkams

  • Teksto dydis:

„Kaunas City“ komandai nepavyko sėkmingai pradėti Optibet ledo ritulio lygos ketvirtfinalio serijos.

Pirmose atkrintamųjų varžybų rungtynėse Kauno klubas Rygoje 1:3 nusileido Rygos „Dinamo“ komandai ir serijoje iki trijų pergalių atsilieka 0:1. Kitos šios serijos rungtynes šeštadienį bus žaidžiamos vėl Latvijoje.

Pačioje rungtynių pradžioje Kauno atstovai neteko vieno žaidėjo: kietas Oleksandro Voronino veiksmas prieš varžovą neliko nepastebėtas ir ukrainietis buvo nubaustas maksimalia nuobauda, paliekant aikštę bei „Dinamo“ suteikiant penkių minučių daugumą. Nepaisant daugybės daugumoje atliktų metimų, Rygos klubas per šį laikotarpį pasižymėti nesugebėjo, o netrukus jie nepasinaudojo ir mažąja kauniečių nuobauda.

Atsilaikiusi mažumoje „Kaunas City“ komanda išlygino žaidimą, bet klaida gynyboje jiems kainavo įvartį. Daug laisvės pavojingoje zonoje gavęs Kirilas Tambijevas turėjo laiko prisitaikyti ir pasiuntė ritulį į vartus (16:20, rez. perd. Georgijus Pujacsas, Mikelis Redlihas).

Kėlinio pabaigoje progą daugumai turėjo jau svečiai iš Kauno, bet jiems patiems nieko pavojingo prie varžovų vartų sukurti nepavyko, o latviai turėjo net dvi progas pabėgti prieš vartininką. Jei pirmąjį mėginimą sustabdė „Kaunas City“ vartininkas, tai vėliau Martinas Lavrovas pasiuntė ritulį jam tarp kojų padvigubindamas „Dinamo“ persvarą (18:29).

Antrajame kėlinyje kauniečiai kur kas dažniau nei oponentai leido laiką prie varžovų vartų, o prie to prisidėjo ir varžovams išprovokuotos nuobaudos: „Dinamo“ antrajame kėlinyje iš pradžių užsidirbo mažąją, vėliau 5+20 nuobaudą, o galiausiai gavo ir dvigubą mažąją nuobaudą. Visgi, „Kaunas City“ atakos buvo netikslios, o dar viena klaida savo aikštės pusėje leido Latvijos klubui pelnyti jau antrąjį įvartį mažumoje. Pasižymėjo K. Tambijevas (38:56, rez. perd. M. Redlihas).

Pramušti varžovų gynybą „Kaunas City“ pavyko trečiajame kėlinyje. Iniciatyvos ėmėsi kauniečių gynėjas Kostas Gusevas, kuris suklaidinęs kelis varžovus susikūrė progą metimui bei buvo tikslus (54:43, rez. perd. Aurimas Gaidauskas).

Per likusią rungtynių dalį aktyvesni buvo kauniečiai, bet jiems trūko tikslumo užbaigiant atakas, tad galutinis rezultatas nepakito ir „Dinamo“ žengė pirmąjį žingsnį link OHL pusfinalio.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių