Galimybių pase vyras pasivadino „Avinu Baronu“ ir pateko į prekybos centrą: įvykį aiškinasi policija

Vilnius

Vilnius portretas
Mirė nuo vakcinacijos Covid Lietuvoje žmonės: 66 žmonės po antros vakcinacijos, po pirmos vakcinacijos minimum 2 kartus daugiau. O kiek mirčių “nesiejama” su vakcinaciją nuo Covid...? Žmonės neva mirė pvz. nuo širdies nepakankamumo bet po vakcinacijos nuo Covid po 15 min., tą pačią ar kitas 3 dienas.... Iš tikrųjų mirčių skaičius po vakcinacijos nuo Covid siekia 10 kartu daugiau, bet tai nepripažįstama. Nėra jokios kompensacijos artimiesiems, nes tai turėtų būti didelė kompensacija dideliam mirusių žmonių skaičiui. “ Numirkite po vakcinos nuo Covid pasirašius patys sau mirties nuosprendį”- sako Seimas. Nes eigų nenumirsit, tai yra didelė tikimybė kad tapsit neįgaliais ar įsigysite daug chroninių ligų po Covid vakcinacijos.

Kaunas.

Kaunas. portretas
Patys bardaka salija daro ir dziaugesi kad kuo daugiau nubaus ir pasodins.laisva su (gb) o be kaip tada.RAGANU MEDZIOKLE gryztam y viduramzius.TADAS BLYNDA kelkis; SPYGA taukuota

...

... portretas
Pakeisti jam dokumentus nauju vardu ir pavarde- te varinėja toliau :D

Kawenskas

Kawenskas portretas
Alio paskiepyti mutantai kas jus ten bezdat geriau daktarų dairykitės, kas silpnesni tuo krist į lovas ligoti, jus manot, kad kažką nemokamai gavot!? Rimtai tai manot? Avys...

Aad

Aad portretas
Turi iureti Kas Tikri Mato Kad Parašyta Avino Pasas

Jop

Jop portretas
Na ir reik toky baust,labai jau sustras atsirado avinas baronas, bus kitiems pavyzdys kad tai daryt negalima

Bujoja

Bujoja portretas
Milicija. Vietoj to , kad su nusikaltėliais kovotų, tai jie užsiima nesąmonėm

Sutinku su Mentas

Sutinku su Mentas portretas
Kokio dar nахuі dokumento klastojimas? Kaip galima suklastoti dokumentą kuris nieko vertas ir jokios teisinės galios neturi?..

Anonimas

Anonimas portretas
debilai

Petras

Petras portretas
Ko jus norite jei bukalaurai valdo sali? Be patirties, ziniu ir nuovokos

Li

Li portretas
Mirtingumas padidejo del mediku aplaidumo.Prie gydymo telefonu,polikliniku uzsidarymo,prie ligoniu ligoninese neprileidimo ner ko ir noret.Tik diagnozej liga dasidejo covidas.Buvo ir anksciau nuo gripo mirciu.Dabar nesiskiepije karantine,is kur tokie skaiciai?

Vilnius

Vilnius portretas
Vienintelė šalis Europos Sąjungoje, kur ribojimai yra prekybos tinkluose (tarp jų paštas (jei esą prekybos tinklo viduje) ir kt.) ir alternatyviojoje medicinoje yra LIETUVA. Tai yra konstitucijos pažeidimas. Laikas Seimą atstatydinti.

Mentas

Mentas portretas
Kokio dar nахuі dokumento klastojimas? Kaip galima suklastoti dokumentą kuris nieko vertas ir jokios teisinės galios neturi?..

Kad

Kad portretas
Šis vyras savo vardą galimybių pase nurodė, todėl ir neužkliuvo. O už kvailumą susimokės baudelę.

Jons

Jons portretas
Tai dokumento suklastojimas- baudžiamoji atsakomybė turi būti taikoma.

Komentaras

Komentaras portretas
Reikėtų atidžiau tikrintojams tuos pasus tikrinti ir pamačius tokią nesąmonę prašyti dokumento. Nesuprantama tai , kad legaliai tokia "pavarde" gauti pasą per e-banką nėra jokios galimybės - tai tiesiog priklijuota ir atšviesta, bet nuskanavus kodą turėtų atsirasti tikrojo gavėjo pavardė, tuomet tai didžiulis tikrintojų aplaidumas.

Ojoj

Ojoj portretas
Šaunuolis! :))) Tik galejo nesiviešinti save parodydamas.

Gaila , bet su tuo pasu tai nepavyko - visiškas fiasko

Gaila , bet su tuo pasu tai nepavyko - visiškas fiasko portretas
Tikrintoja prie durų tikrina TIK DATĄ - IKI KOL GALIOJA !!! VISKAS !!! Bent nuotrauka šlia datos kad būtų.... O tai - visiškas niekalas. Nesupraskit antivakseriai , kad ir aš tuo džiaugiuosi. Ne ! Ir net nepykstu. Tiesiog neklysta tik tie , kurie nedirba...

Smagu, kai žmogus

Smagu, kai žmogus portretas
neslepia savo prigimties, visiems prisistato kuom yra.

Manau

Manau portretas
Lietuvos valdžia nuėjo lengviausiu keliu:sugalvojo kažkokį"špargalą"ir pavadino jį"galimybių pasu".Na cirkai!Dabar išgirdau,jog ES ruošiasi gaminti specialius pažymėjimus.Na vat tada tai jau bus kažkoks dokumentas.

J

J portretas
Popiergalis pavadintas pasu tai absurdas gyventojai turi 1 asmens pasa kuris yra tikras dokumentas ir kurio negalima padirbinet o cia tikru tikriausias popiergalis kuriame yra uzsifruota sveikatos duomenys ir abejoju ar galima bet kur ir bet kam teikt savo duomenis

Nera nurodymo

Nera nurodymo portretas
Kuo remiasi tie kas neįsileidžia be gp? Ar jie turi kokį dokumentą-nurodymą? Ar užtenka, kad media paskelbė?

Pilietis

Pilietis portretas
Nors gal daug kas bus prieš,bet skaitau kad gerai "bachūras" pasielgė,gal artimiausioj ateityje mažiau nesąmonių bus su tais "galimybių pasais"!Atsiprašau,koks čia pasas,jei kiekvienas kas netingi gali nusiskenuoti ir atsišviesti ant printerio.Jeigu taì jau yra kažkoks tai "dokumentas",tai turi būti jam pritaikytos ir apsaugos priemonės!Visais kitais atvejais,tai yra paprasčiausiais "špargalas"!

Gyvenam

Gyvenam portretas
be vargo. Mazos pardes. Lenkija. Turgeliai. Sviezias pienelis , namine grietine , salotos, su kiekvienu gali pasisneketi , dar ir nusidereti. Puiku

Jonas

Jonas portretas
Taigi tam galimybiu pacui uztenka QR koda turet. Pagal QR koda gali palyginti ir su asmens dokumentu. O aplink mors gelyciu ir drugeliu prisipaisyk jei taip graziau.

Anonimas

Anonimas portretas
ne policijoje esme o JO prtelyje ! kaim reikejo tokiu spektaliu ! besmegenis ir tiek ! odar su vaikais =debilas

JEIGU

JEIGU portretas
TAI BŪTŲ TIK VAIKŲ ŽAIDIMAS,BET JAU MIRĖ BEVEIK 5000,TAI IR ESI AVINAS BARONAS.

S.S.S.

S.S.S. portretas
nieko jam nebus, nes visų pirma įrodymas turi būti tiesioginis, o čia jau po visko... Antra klastojimas neegzistuojančio dokumento jokiose įstatymuose??? O, kad kažkas nufilmuota, tai čia galiu bet ką pasakyti, pvz. kad viskas surežisuota ir niekas nieko nepadirbinėjo. O policija jeigu užsiiminėja tokiomis nesąmonėmis tai ryškiai neturi ką veikti, nes čia tik bereikalingas laiko švaistymas.

bravo

bravo portretas
velnias bijo tik pašaipos ir Raimundas kovoja tuo ginklu

Ona

Ona portretas
Super.šaunuolis

Anonimas

Anonimas portretas
tikras avi nas

Anonimas

Anonimas portretas
va cia tai DEBILAS ! ale nieks nezino tokiu bajeriu ? o tam durneliui reikejo pavaiditi.LOPAS ir tiek
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių