Po dar vieno Celofano šou: bandysime greičiau šį žmogų pasodinti į kalėjimą

Grįžti į straipsnį

Jonas

Jonas portretas
Mižnius Stom

Alina

Alina portretas
o kodel ne Stonku i kalejima, necenzuriniais zodziais viesai laidoje isvadino Antana, prizdejo sumusti, uzmusti ir se dabar nukentejusysis

Dede

Dede portretas
O KAS CIA NORI ANTANA PASODINT, AR TIK NE TIE POLICININKAI, PROKURORAI, TEISEJAI IR VALDZIOS PEDOFILAI KURIE PER PRIEVARTA EME ISPRIEVARTAUTA MAZA MERGAITE.

Dede

Dede portretas
Stonkus yra tsakant SILIKONINIS ANIS, NEPRAUSTABURNIS IR BANDITAS.

Nu

Nu portretas
Cilopanas atsiveza 10 prie... ,Vienas bijo?

Jegeris

Jegeris portretas
Antanai rašyk irgi pareiškimą jeigu jis ne vyras subobejas padaras ... .

Siaip

Siaip portretas
Tai tave alchase Stopke (Stonkau) reikia sodinti.... gal net galva zemyn....

Petras

Petras portretas
Labai gaila tų "žmogų", kurie eina "artisto" ir girtuoklio Stonkaus kalėjimo gyventojų leksika persunktų šlykštynių klausyti ir beprasmiškai leisti pinigus Stonkus turėtų būti baudžiamas už Kandroto įžeidimus,o ne atvirkščiai.

Gal

Gal portretas
Mastyt ka kalbi reikia viešai, o ne bandyt sodint tuos kas sureaguoja. Negi dabar kiekvienas aktorius, politikas ir kitos šiukšlės galės dergtis kaip nori be jokios baimės atsakyt už žodžius?

to klausimas

to klausimas portretas
Arba pats ten sedejęs ir nekenti visų žmonių, arba dyrbi spec. tarnyboms, rašinėji melo, kiršinimo komentarus . Žmogus zonoje sėdėjęs niekam nelinkės ten papulti. Kodėl tu žmogui linki patekti į gaidyną? O jeigu ten pats kada pateksi ? Kaip tada, prisiminsi šios dienos susirašinėjimą kad žmogui linkėjai gaidyno ?

>

> portretas
> jo Į veidrodį pažiūrėk, tave girta motka ne per tą skylę į pasaulį atsivedė :)

jo

jo portretas
gandonas o ne celofanas turetu jis vadintis is kur tokiu issigimeliu atsiranda..

Aldona

Aldona portretas
Kokie ramūs tie Lietuvos žmonės,jei šis žmogus,atrodo baisuokliu.Jiems galima pagalį ant galvos tašyti,tyčiotis,o jie ramiai stovės.O gal ir atsibus?

ZZ

ZZ portretas
Is veido tas stonkus, grynai konservatoriu rinkejas

Vy

Vy portretas
Oho koks kiets tas Silikonas. Kviete viens ant vieno o kai atvazevo pasikalbeti apsikakojo ir kad pila pareiskimus tai pila. Malačius Silikonas

...

... portretas
Pirkdami bilietus į stonkaus "spektaklius" remiate koncervus ir laisvūnus

Kawenskas

Kawenskas portretas
Kas per nesąmoningi straipsnei nukreipentys specialiai prieš žmogų kuris nėra kaltas??? Tie du ale aktorius ir prodiuseris nuo kokso ir žolės baige smegenis išdžiovint... Izoliuoti tuos du reik nuo visuomenės!!!

aš portretas
Pažiūrėjau reportažą kuriame vadinamas AKTORIUS darkėsi, tai galiu konstatuoti, kad jis ne tik girtuoklis, bet visiškas , kaip ten sako - "marozas". Tiek keiksmažodžių nesu girdėjęs, visiškai neadekvatus, jam gydytis reikia ir ne tik alkoholizmą, bet ir demenciją.

Pažiūrime kokį „nusikaltimą“ padarė „Celofanas“

Pažiūrime kokį „nusikaltimą“ padarė „Celofanas“ portretas
youtu.be/4vdNxTpM5xg - gal Motuzui reikėtų gydytis nuo paranojos, o Stonkui nuo šlapimo nelaikymo?

Stonkus apsimyžo iš baimės

Stonkus apsimyžo iš baimės portretas
O Motuzas puolė savo nosine balutę sausinti.

Anonimas

Anonimas portretas
erelis stonuks išsigando pasikalbėti , pasislėpęs tai reikštis drąsus , va bailio roža , visuomet išlenda adata iš maišo

Anonimas

Anonimas portretas
Pagal tai kas parašyta straipsnyje , tai akivaizdu kad čia stonkus asilas , jam turėtu Kandrotas iškelti bylą kaip ir renginio organizatoriui už įžeidimus .O stonkus kaip bailys ir šizofrenikas , pasiūlė muštis , pamatęs kad oponentas fiziškai silpnesnis . Taip pat policija turėtu iškelti bylą už melagingą pranešimą .

palyginimas artisto ir Celofano

palyginimas artisto ir Celofano portretas
Jei palyginti Celofano ir atristo išvaizdą, tai artistas lyg koks valkata parudavusiais nuo rūkymo dantimis, o Celofanas lyg artistokratas, pasipuošęs, tvarkingas.

artistui į kalėjimą?

artistui į kalėjimą? portretas
Tingėjau skaityti visą rašinėlį , bet iš to ką peskaičiau supratau, kad pats tas artistas kabinėjasi prie kovotoko už laisvę Celofano , o paskuo dar dejuoja. Gal tam atristui Celofanas pasiūlytų į kalėjimą?

anoimas

anoimas portretas
Tas celkofanas tikra Lietuvos šunvotė ir aferistas.

Anonimas

Anonimas portretas
Kas dangsto Stonkaus idiotizma, girtuokliavima ir pi.de.ras.ti.ja?. Kas ji issuko nuo bausmes vairavus girtam.??

Stonkus

Stonkus portretas
Svaras tapins jakylaitis atidirbineja dolerius

manau

manau portretas
ko jus prie to celofano prikibot ar jis kada kele sumaisti tiesiog norejo zmogui paziureti i akis uz neteisingai issakytas mintis o stonkus labai susireiksmino ir issigando del savo issakytu zodziu

Spike

Spike portretas
šis "aktorius" pats neseniai vos išvengė baudžiamosios atsakomybės, matomai turi įtakingų užtarėjų. O šiaip atmetus visus rusiškus matus iš jo "jumoro", liktų visiška tyla

Klausimas

Klausimas portretas
Kodėl celofanas dar vaikšto laisvėje? Jo transliacijos gal turėtų būti iš Marijampolės kalėjimo gaidyno?

Neber kantrybes

Neber kantrybes portretas
Sunku suprasti musu istatymus. Jei yra pazeidimas, uz kupros ir i kamera. Kiek galima su visokiais ten zasinais "ceremonintis"?

isprotejo visai,

isprotejo visai, portretas
KIEK MES ZIURIM I TA CELAFANA,seniai jam laikas vel gryzti i kalejima,

manau

manau portretas
Celofanas kaip Rusijoje Navalnas, bet kokiam režimui rakštis, o tas klounas ne šiaip alchašas, bet apsišlapinęs alchašas.

Tikrai

Tikrai portretas
Celofanas korumpuotos valdžios kritikas. Stonkus šlikštynė-konservatorių prielipas. Nenuostabu, kad iš stonkaus burnos liejasi kalėjimo leksika. Tai konservatoriams norma, dergti kitaip manančius, visokiais keiksmažodžiais ir šmeižtais.

Anonimas

Anonimas portretas
Idiotas yad Stonkus nemalonu net i jo nuotrauką pažiūrėti, labai panašūs veido bruožai i kupriaus muzikanto.Įdomu iš kokio kaimo jis yra, mužikas o mužikas visa ta žodžio prasme.Is kokio šudo išlipęs. Nepatiko kritika ,man patinka kad yra tokių, kurie sugeba tiesą i snukį drožti.

Apie

Apie portretas
Guminius platikinius gan-Donus visad įdomiau rašyt, va žiūrėkite kiek komentarų ir jau kiek perskaitė. Rimtos žinios niekam neįdomios, gražios ir saulėtos dienos visiems !

Mąstantis

Mąstantis portretas
Nesuprantu kas jis toks aplamai? Rašo apie kažkokius lupenas celofanus.

S.S.S.

S.S.S. portretas
"galimas persekiojimo atvejis". Ir nuo kada vienas atvejis kai norėjo pasikalbėti su bailiu Stonkumi traktuojamas kaip persekiojimas? Persekiojimas skaitosi, kai tai daroma nuolatos arba tam tikra laiko tarpą, bet tikrai ne vieną kartą. Tad bailį tau nieko neišdegs. Aš manyčiau turėtų būti pradėtas tyrimas dėl tam tikro asmens saugojimo be pagrindo. Policija turbūt neturi ką veikti, tik palydėti ale žvaigždę į automobilį. Gal reikia mums visiems pradėti kviestis policiją, kad palydėtų iki automobilio, pasakai, kad neaiškūs asmenys yra lauke prie prekybos centro ir tiek. Ir turi reaguoti ir palydėti, nes pvz. gi turime.

nu jo

nu jo portretas
Jis ne celofanas bet gandonas...

anarchija

anarchija portretas
kos dar akis i aki kam tie 10 dar jei nori isiaiskint 1 ant 1 ateini vienas

Pseudo

Pseudo portretas
Aktoriukstis praktikuoja tik patyčių kultūra, o kai sulaukė pasiūlymo pasikalbėti akis į akį, apsisisiojo ir policija pasistatė. Gėda.

Pasirodė visame gražume

Pasirodė visame gražume portretas
Visada stebėjausi kaip buv. Stonkuviene galėjo tokį susireiksminusį tipą simylėti. Labai nesimpatiškas asmuo.

Guminis

Guminis portretas
Gan-donas vėl pasireklamuot užsimanė, narcizą dar tiek žmonių seka ir užstoja, kad siaubas, matos Lietuvos statistiniai. Na kaip sakoma, neadekvatų visad daugiau būna ir jie garsiau rėkauti moka, mes gyvenime daugiau tikslo jokio neturi, kap garbinti gan-donus plastikinius.

Beje, Stokaus pačio juokeliai su Mackevičiumi

Beje, Stokaus pačio juokeliai su Mackevičiumi portretas
Traukia iki baudžiamosios bylos. Tik jos nebus, nes jie sėdi valdžiukės išeinamojoje angoje tik liežuviai kyšo, kad užpakalį galėtų laižyti.

Kolūkietis Stonkus

Kolūkietis Stonkus portretas
Tik pats neatsisėsk kitus sodindamas, kaimo Jurgi.

Arvys

Arvys portretas
Šito idioto seniai laukia praveniskes, o ir jis tiesiog veržiasi tenai. Galės vaidinti politinį kalinį vietoj apsukrus sudverslininko.

Geda

Geda portretas
Uz butaforine zvaigzde stonku argi normalus zmogus gali sitaip keiktis eteryje. Jam uz tokius zodzius reiktu byla iskelti

Lietuvis

Lietuvis portretas
Kiek tas bolševiku agentas gali siautėti nebaudžiamas ,ka daro tarny

O

O portretas
paklausiau tą interviu- tai čia ne Celofaną, o "aktorių" Stonkų sodint reikia! Ir dar R.Mackevičių prigriebt po kompanijai. Antanas galėtų juos paduot į teismą už moralinę žalą. Kas juos į TV išvis įleidžia?! Ar TV nebeturi savigarbos visai ar negerbia žiūrovų, tuos "aktorius" rodydama??? Ir dar Antaną kaltu padaro.

čia tam “atsipeikėkit”

čia tam “atsipeikėkit” portretas
“O kur A. Kondrotas kà pažeidė?” Pasidomėk tu daugiau apie savo karaliu

Malacius celofanas

Malacius celofanas portretas
Nullify lenzbergiu klouna Stinku

Pliauškis

Pliauškis portretas
Keistą vardą tėvai davė - Celofanas. Jo brolis turbūt koks nors Gobelenas.

Apie ką čia

Apie ką čia portretas
Kas tas Stonkus? Ir kas tas Celofanas? Trečias Senio Lumzbergo anūkas (po Gabriuko ir Simonko)?

algis

algis portretas
Stonkus.. Ożys.. ożiagalvis.. ożiu karalius. tik ragus jam reikia użdėti.

Tam >

Tam > portretas
Pats jau atrodo iki ATP straipsniuko prisikomentavai........policijai pagal IP adresiuką patį nusistatyti manau darbo laiko daug neužims........

pagal komentarus

pagal komentarus portretas
Pasirodo celofanas ir dar rašyti moka...nu kietas idiotas...

Atsipeikėkit

Atsipeikėkit portretas
Žmonės, kas vyksta? Stonkus gali girtas važinėti, per tv tyčiotis ir paskui dar gauna policijos eskortà? O kur A. Kondrotas kà pažeidė? Vat tam bailiui, stonkui tai tikrai reiktù baudà susimokėti, nes kiek ten policininkù jį lydėjo į mašinà? Drama su tragikomedijos elementais.

įdomu labai

įdomu labai portretas
Celofanas važinėja kur nori ir daro ką nori, nes mūsų teisėsauga miega?

Gyvi

Gyvi portretas
Ozys ozys Stonkus ozys. Na taip apsisikt pries kuda maza Antaneli. Va ka reiskia ,kai Antanas nebailys.

Matosi

Matosi portretas
Pusę komentarų pats celfonas su 10 draugelių rašo :)

cgnm

cgnm portretas
tam durniui stonkui ne tik magnio bet ir proto truksta

pastebejimas

pastebejimas portretas
Per LNK pranese stonkus artistas,kas ir kada sitam alkoholikui is kaimo suteike artisto varda.Tai interneto dugnas degradas.

zemaitis kukautis dvi bulbes nuskautis

zemaitis kukautis dvi bulbes nuskautis portretas
tuokia gieda visa Zemaitija del tuo duokla Stuonkaus... {jei kas galet issiversket )

Zz

Zz portretas
Stonkus kaimo zvaigzde!!

11

11 portretas
Stonkai šudonkai, kuriems drimba putos iš burnos kaip paskutiniams degradams (kas matė jo tą video, žino apie ką kalbu), gyvena savo socialiniam burbule ir to patys nesuvokia. Bet į realybe anksčiau ar vėliau teks sugrįžti, ir tai nebus malonu.

sl

sl portretas
Pati reik sodint i kalejima stonkaus jiumoras visai neidomus

>

> portretas
Alchašas atsivedė savo sabutylnikus - mentus :)

Moteris

Moteris portretas
celfanas atsivede 10 draugeliu oj koks vyras oj koks drasuolis :)))) pakiaukseti tik moka

Atsibodo

Atsibodo portretas
Šlykštu, kad biaurybė gyvena Kulautuvoje o ne...

Ir

Ir portretas
Šitaip žmogėnas neturi ką veikt, tik išsidirbinėti. .. Ne kažką su galva tam celofaniniam...

tačiau

tačiau portretas
Kalėjime turi sėdėti šlykštus vulgarus pijokas, o ne A. Kundrotas

O..

O.. portretas
O tai paciam Stonkui neiskelta baudziamoji byla?

Plastelinas

Plastelinas portretas
Jusu plastikas celofanas didvyris.retas toks.drasus.save gerbentis ir jautrus pilietis. Man jis tragikomikas.Kuris dar ilgai apie save neleis pamirsti. Durna ir baznycioje musa. Sedek namuose.Arba nesisviesk taip.Rezultate.Tragikomikas.

...

... portretas
Žodis "stonkus" greitai taps bendriniu keiksmažodžiu, apibūdinančiu menkystą.

kitaip

kitaip portretas
Alchašas viešai kvietė celofaną išsiaiškinti "vyriškai" - kumščiais, celofanas atėjo - alchašas pabėgo su stribų apsauga :)

Arūnas

Arūnas portretas
Na bet ir straipsnis... Bent man susidarė toks įspūdis: Atėjo Celofanas su draugais į spektaklį (Legaliai, pirko bilietus). Žiūri, ogi vienas aktorių neseniai apie jį negražiai viešai kalbėjo. Baigėsi spektaklis, sako draugams: -Biški luktelkit lauke, noriu čia su vienu pora žodžių persimest, jis aiškiai mane ne taip supratęs ir nesąmones viešoj erdvėj skleidžia... -Ok bičas, palauksim, kabakas nepabėgs... Nuėjo į užkulisius, mandagiai paprašė vietinio personalo palydėti pas konkretų aktorių (nesiverši juk į grimo kambarį, gal ten merginos persirenginėja). Tam perdavė info, pasakė kas toks ieško. Panika, policija, bėgimas per užpakalines duris... O antanas ir liko foje stovėti nesupratęs situacijos jumoro...

idomu

idomu portretas
Režimui neparankus asmuo- "bandysime greičiau šį žmogų pasodinti į kalėjimą"....dabar 1952 metai?

muahaha

muahaha portretas
oho koks drasuolis celofanas net 10 vyru atsivede :))

Negarbinga

Negarbinga portretas
Geresnės nuomonės buvau apie Stonku. Ar tokiais išsišokimais nori pakelt savo reitingus? Dirbk, būk savo vietoj ir be Celofano pagalbos užsitarnausi pagarbą ir populiarumą.

...

... portretas
Yra geresnis pasiūlymas - vesti vaikams edukacijas apie tai, kaip ožys išperėjo broilerį.

Yra pasiūlymas Kandrotui

Yra pasiūlymas Kandrotui portretas
Tik gaila , kad su jo įgyvendinimu tektu palaukti,nes Kauno Zoologijos sode vyksta rekonstrukcijos darbai......ten į vieną iš voljerų uždarius Celofaną ir demonstruojant kaip kalbanti besivaipanti primatą būtų dviguba nauda: nauda Zoologijos sodui parduotų bilietų pavidalu ir už tai gauta finansine nauda ir kita vaikams atrakcija ir edukacija kaip kartais protinga būtybė homo sapiens evoliucinuoja atgal į primatą-labiausiai artimą makakai......o jau apie galimybę visišką saviraiškos laisvei paties Kandroto aš jau ir nekalbu........ūbauk,stūgauk, vaipykis,šokinėk, verskis kūlversčiu-žodžiu daryk ką nori-ir jaunajai kartai smagu ir pačiam Kandotui.........

feldfebeli

feldfebeli portretas
kas tie mokslo vyrai? laisvės partijos atstovai seime, baigę vidurinę mokyklą būdami trisdešimt dvejų metų?

Feldfebelis Otto

Feldfebelis Otto portretas
Ar kas matė, kad celofanas turėtų proto? Mokslo vyrai vienbalsiai sako- celofanas proto neturi ir negali turėti. Jis gali tik triukšmą kelti, kam proto nereikia.

...

... portretas
stonkus - apgailėtinas apsišikėlis. Apdrabsto žmogų išmatyomis, o kai tas atvažiuoja pasiaiškinti, pabėga pasislėpęs už policininkų nugarų. Vištgaidis.

Tituk nesitiochink

Tituk nesitiochink portretas
Tituk pakvies Celofaną "vyriškai išsiaiškinti" . Nors manau nekviesi vienas pakvietė tai mentų apsuptyje pilnais pampersais pabėgo

Irma

Irma portretas
O ne stonkų reikėtų sodinti?

Hm

Hm portretas
Susmirdę sodintojai

Tam aciu polietilenui

Tam aciu polietilenui portretas
Negasdink,kremliatroli,išsivalyk pantalonus ir dink iš čia.

NUOMONE

NUOMONE portretas
> Sodintojui,-ziurek kad paciam nereiketu vazelin Maiiskij neznij dlia muzscin

Snieckus

Snieckus portretas
VASARIO 16 Visa Lietuva susvilps ir trinktels kumsciu kuprotam-snargliuotam profesoriui ir jo banditus gaujai - KAPINES!

Celofanoidai padugnės

Celofanoidai padugnės portretas
Per laisvės minėjimą eiti protestuoti visiškas dugnas.

Punios piliakalnis

Punios piliakalnis portretas
Ar šitas medis jau "aktoriumi" vadinamas ? Palykit jūs tą Kandrotą ramybėje. Ne jūsų nosiai jis.

ACIU CELOFANUI!

ACIU CELOFANUI! portretas
Gaudysim po visa Lietuva koncervatoriu banditus ir i 9 forta!

Skaitytojas

Skaitytojas portretas
Pasodinti i kalejima... uz ka... tai gal atnaujinkit Dimitravo konclageri...jau ir taip neliko jokios laisves kitokiai nuomonei...jei nexi konservatoriu subinlaizys, turi tyleti...

"Sodintojas" Titas Matuzas

"Sodintojas" Titas Matuzas portretas
Radijo stoties ZIP FM didžėjus Titas Motuzas užsitraukė policijos pareigūnų nemalonę – įtariama, kad jis ne tik nevykdė teisėtų policininkų reikalavimų, bet ir sutrikdė viešąją tvarką, todėl buvo nutrauktas jo organizuotas vakarėlis, o pats didžėjus atsidūrė policijos komisariate. Kodėl T. Motuzas įsivėlė į konfliktą su policijos pareigūnais, antradienį pradėjo aiškintis Vilniaus miesto apylinkės teismo teisėjas Mindaugas Striaukas. Jeigu bus įrodyta anksčiau ne kartą dėl įvairių administracinių nusižengimų bausto didžėjaus kaltė

Nepraustaburnis tas Stonkus,

Nepraustaburnis tas Stonkus, portretas
tačiau celofaninį -pektakoloninį šlamštą laikas izoliuoti ,kaip visuomenei pavojingą elementą.Panašu,kad sukurta gauja susidoroti su kitaip galvojančiais ,patriotais,kelti riaušes ir anarchiją .

to siaip

to siaip portretas
a tu glusas a siaip sakyta buvo PAGAL TAISYKLES RINGE tai kad arba priimi issuki arba kaip bailys atsigrudi su kruva nachlebniku kazka tipo kalbetis . kaip manai kas ringe nugaletu a . sunesiotu kaip skurli ta ackarika per pirma raunda tai tas permyzo ir nuleke pasirodyt kad jis ogo go autoritetas , o tai ppadares jis apsisiko nes pasirode kaip marozelis kuris vienas yra 0 o va kai kruvoj tai kiskis drasuolis. isvis sodint ji jau reikejo senai kiek galima .

Siaip

Siaip portretas
Tai, kad čia dalba.jobas Stopke (Stonkus) pats Kandrotą ant pokalbio vyriškai, kumščiais pasiaiškint kvietė, atvirai per žiniasklaidą Regis, kvietimas buvo išgirstas. Tik regis alchašas drąsus, kol girtas... Tai ko gi reikėjo taip apsitriest, kad net 3 ekipažų patrulių prireikė mėšlui išmėžt...

geras

geras portretas
o dar šitas pijokas vaidina ...

Highlander

Highlander portretas
čia ar ne tas pats bandys kaišiot kitus į kalėjimus, kuris pats važinėjo girtas ir pripažino turintis problemų su alkoholių?

Ar dar galima daugiau pasityciot is teisesaugos??

Ar dar galima daugiau pasityciot is teisesaugos?? portretas
Kazkoks nebaudziamas parazitas,sika visiems ant galvu????

Stonkus krito zmoniu akyse

Stonkus krito zmoniu akyse portretas
Bet kad jis neisiverze, iejo i atrakinta patalpa pasitikrinti ar Stonkus yra, kad bereikalo nelaukti, o pasakius iseiti apsisuko ir isejo. O Stonkus drasus tik per eteri, slyksciai megdzioti nepatenkintus valdzia zmones. Vyriausybes subinlaizys ir tiek.

Celofane! Ar tai tiesa?

Celofane! Ar tai tiesa? portretas
Panasu, kad celofanas yra megejas, kai ji rurina i uzpakali.

Gintaras

Gintaras portretas
Tai tas zulikas dar nešėsi?Matyt turi stogą.

Bailys

Bailys portretas
Panašu, kad pats rovėsi, nesitikėjo, kad atvažiuos ir pasislėpė už prodiuserio :) nieko sau, jis dar neemigravo? Pamoka komjaunuoliams, pasodinsite sakote? Jūs jau senai sėdite, gaidyne, tik nesuprantate to iki galo

Tam-kaunietis

Tam-kaunietis portretas
Tu joks ne kaunietis. Jokioje gimnazijoje tu nebuvai. Esi konservatorių chalopas ir už ipiltą srutų lėkštę čia atidirbinėji amsėdamas. Ar kuprotas KGB stukačius-komūniaga tau neišdavė beretės, kad smegenys peršale nedirba sugalvoti įtikinamesnę versiją? Jau šita ne vieną kartą pasirodo. Greitai jau milijonas bus, kurie buvo toje gimnazijoje

pastebėjimas

pastebėjimas portretas
"bandysime greičiau šį žmogų pasodinti į kalėjimą"- už lango Stalinistins sovietmetis.

Donatas

Donatas portretas
Tiktai stonkus provokatorius.jį turi bausti.

geras anekdotas

geras anekdotas portretas
CELOFANAS + ANUKAS =abu vienodi

Klausimas

Klausimas portretas
Kiek dar teisėtvarka cacinsis su tuo žuliku celofanu?

Artūras

Artūras portretas
Stonkus pats turėtu parašyti pareiškimą policijai, kad jis provokavo mužtynėms, korumpuotos valdžios kritiką ir atgailauti. Tuo pačiu policija turėtu pradėti prieš Stonkų ir kitus jo chebrantus už keiksmažodžių vartojimą viešojoje erdvėje. Manau, kad stonkus yra konservatorių projektas. Iš niekam tikusio komedianto, padaryti provokatorių. Matyt algis-greitai su savo kriminalinę retorika konservatoriams pasidarė nuvalkiotas ir neidomus.

kaunietis

kaunietis portretas
Mantai , jei ne juokais kvieti "asilą" kautis, tai geriau nereikia... Žinau , kad iš to celofano nieko neliktų, o pats bėdos su teisėsauga turėtum. Žinai, tas bailys tik garsiai kalba [na , iš narcizo to neatimsi ], todėl prašau ,aktoriau "nekišk rankų į šūdą". Buvau Kaune, Lukšio g. gimnazijoje ir mačiau , kaip šis nusmurgėlis ["verslinYkas"] ten skeryčiojosi...

Neber kantrybes

Neber kantrybes portretas
Kodel yra uzdaromos psichiatrines ligonines? Tiek visokiu laisvai vaiksto gatvese...

BigMuda

BigMuda portretas
Molodec Celofanas! Cia musu Navalnas!

cha ... taigi toks jusu ir yra galutinis tikslas

cha ... taigi toks jusu ir yra galutinis tikslas portretas
tam ir buvo uzsakytas sis agrastelis Stonkus ,kad suorganizuotu provokacija pries Kandrota... gad gaves y ,,, duda,,, paduotu y teisma ir Kandrota-ir pasodintu y kalejima..... SLYKSTUS PROVOKATORIAI --RENGIA PROVOKACIJAS ... prisidenge teisingumu.....manau reiketu siuos santazistus provokatorius poirmiausiai susodint y kalejima ---pasibaigtu visos nesamones oir provokacijos

tai kas

tai kas portretas
jis tas stonkus save laiko auksciau prezidento, kad su juo negalima pasikalbeti is anksto nepranesus, ir kad stonku lydetu apsauga ar policijos 2 ekipazai, matosi mentai neturi darbo, nes jau nepagauna be gyvuliu paso einanciu i susiktas maximas, nu ir artistai durniu laivo, pratryde klizmos
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių