Naujas K. Kerbedžio karjeros etapas su senais hitais ir ištikimais gerbėjais

Šeštadienio vakarą populiariosios muzikos gerbėjai rinkosi į Kastyčio Kerbedžio koncertą uostamiesčio Vasaros koncertų estradoje. Atlikėjas neseniai grįžo iš atostogų Kalifornijoje ir Lietuvos pajūryje pasirodė su gyvos muzikos grupe.

Šįsyk renginio organizatoriams nusišypsojo sėkmė – klaipėdiečiai sulaukė puikių oro sąlygų stebėti K. Kerbedžio pasirodymą. Priešingai nei nutiko dieną prieš tai estradoje vykusio Justės Arlauskaitės-Jazzu koncerto metu – visą penktadienio vakarą merkė lietus, tad žmonėms teko slėptis po skėčiais.

Uostamiestyje K. Kerbedis sutraukė apie tūkstantį ištikimų gerbėjų. Pats dainininkas pripažino, kad energijos semiasi iš savo klausytojų, kuriuos labai myli.

Atlikėjui netrūko vyriško žavesio – jis vilkėjo blizgantį švarką, grakščiai judėjo scenoje bei sulaukė galybės aplodismentų. Po daugumos jo dainų pasigirsdavo skambūs plojimai ir prašymai pakartoti.

Žmonių renginyje gal buvo kiek mažiau nei J. Arlauskaitės-Jazzu pasirodyme, tačiau dviejų dalių koncerto nemažas būrys klausėsi ir už Vasaros koncertų estrados tvoros, kur viskas puikiai girdėjosi. Bilietai į koncertą kainavo nuo 19 iki 45 eurų.

K. Kerbedžio vasaros koncertų programoje skambėjo žymiausi hitai ir publikos pamėgti kūriniai. 

Po atostogų Amerikoje K. Kerbedis buvo „įsikalinęs“ repeticijų salėje ir su profesionalių muzikantų grupe ruošėsi pasirodymams. Jais dainininkas sako pradėjęs naują savo karjeros etapą.

Šio mėnesio pabaigoje atlikėjas taip pat koncertuos romantiškoje Trakų pilyje.NAUJAUSI KOMENTARAI

Lady in Black

Lady in Black portretas
Nuostabus balsas, nuostabios dainos ( ir melodija ir žodžiai). Nebuvau, bet su malonumu būčiau stebėjusi koncertą.

Klaipėdietei

Klaipėdietei portretas
Siūlau aplankyti koncertą, pajusti muziką ir balsą širdimi. Tikros emocijos ir jokios fonogramos. Kastytis jėga!

mes

mes portretas
Kas ji klauso?Klauso tie ,kurie supranta unikalaus balso skambesi.Apsilankykit nors viename jo koncerte ir tada suprasite,kad kito tokio stipraus balso Lietuvoje tiesiog nera.
VISI KOMENTARAI 5

Galerijos

Daugiau straipsnių