Bendruomenės šventės lietus nesugadino

Šeštadienis klaipėdiečius nemaloniai nustebino prapliupusiu lietumi. Tačiau tai nesutrukdė smagios bendruomenės šventės „Būkime kartu“, surengtos pietinėje uostamiesčio dalyje.

Šis renginys jau daug metų rengiamas Sąjūdžio parke, todėl bent kartą jame pabuvoję klaipėdiečiai žino, kur reikia eiti ir ko galima tikėtis. Ir šį kartą į šventę vaikus išleidę tėvai žinojo, kad mažiesiems ten bus įdomu.

Rimtą darbą dirbantys ugniagesiai ir policininkai bendruomenės šventės metu tapo vaikų draugais. Todėl mažyliai drąsiai bendravo dėdėmis ugniagesiais, leidosi įkeliami į didžiules, siaubingai šaižų garsą skleidžiančias gaisrines mašinas ir linksmai jose fotografavosi.

Uniformuoti pareigūnai ir šį kartą žaidė su vaikais viktorinas, dalijo dovanas ir atsakinėjo net į juokingus klausimus. Policijos bei muitinės kinologai demonstravo savo auklėtinių gebėjimus.

Daivos Pauliukevičienės nuotr.

Muitininkai praskleidė savo darbo paslaptis, kartu ne vieną sudomindami savo profesija.

Raudonojo kryžiaus savanoriai demonstravo ant manekenų, kaip teisingai atlikti dirbtinį kvėpavimą, kaip gretai ir kvalifikuotai išgelbėti žmogui gyvybę. Tokios žinios gali praversti kiekvienam.

Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centras, bei visi jo padaliniai – Atviras jaunimo centras, choreografijos studija „Inkarėlis“ bei teatro studija „Aušra“ kvietė užsukti į palapines.

Jaunųjų žvalgų būrelio vadovas leido ne tik pačiupinėti tikrus ginklus, bet ir vienu jų pašaudyti į taikinius, pasakojo, ko vaikai išmoksta šiame būrelyje.

Jūrų skautai mokė šaudyti į lanko bei „Aerosoft“ šautuvų, mokė pažinti gamtą ir išgyventi joje, aiškino, kaip rišami jūriniai mazgai, mokė suprasti jūrinių vėliavėlių ženklus. Keramikos būrelio vadovė rodė, koks malonus liesti yra molis.

Klaipėdos miesto šeimos ir vaiko gerovės centro darbuotojai dalijosi aktualia informacija apie vaikų globą, įvaikinimą arba globotojų veiklą.

Daugybė įdomybių ir linksmybių traukė vaikus kelias valandas stoviniuoti prie parke įrengtų palapinių.

Daivos Pauliukevičienės nuotr.

Ant specialiai jiems įrengtos scenos pasirodė džiazo studija „Junior city jazz‘, vaikų senosios muzikos ir šokio ansamblis „Dolce muzika“, Smeltės progimnazijos penktokų choras, J. Kačinsko muzikos mokyklos berniukų ir jaunuolių choro „Gintarėlis“ jaunučių choras, dainos studijos „Keberiokšt“ atlikėjai, „Varpo“ gimnazijos liaudiškos muzikos ansamblis „Joginta“ bei jaunieji rokeriai.

Tris valandas užtrukusi šventė prasidėjo laiku, organizatorių negąsdino šiltas lietus, o renginio dalyvių gausa įrodė, kad tokie renginiai klaipėdiečių yra laukiami ir labai mėgstami.NAUJAUSI KOMENTARAI

Julija

Julija portretas
Ačiū už nuostabią šventę vaikams ir tėvams.
VISI KOMENTARAI 1

Galerijos

Daugiau straipsnių