V.Laurinaitis – pasaulio jaunimo imtynių čempionas

Tailande vykstančiame pasaulio jaunimo (iki 20 metų) graikų ir romėnų imtynių čempionate aukso medalį iškovojo Vilius Laurinaitis.

Lietuvos olimpinio sporto centro (LOCS) auklėtinis, rungtyniavęs svorio iki 96 kg grupėje, buvo pajėgiausias tarp 26 atletų.

Iš Joniškio kilęs sportininkas aštuntfinalyje ant menčių patiesė švedą Mikaelį Karlą Axelį Nybergą (6:0, 5:0), ketvirtfinalyje (1:0, 1:0) įveikė Abasą Abdulajevą iš Azerbaidžano, pusfinalyje (2:0, 1:0) nugalėjo Norvegijos imtynių žvaigždę bei Europos suaugusių čempionate penktąją vietą užėmusį Marthiną Hamletą Nielseną, o finale (0:1, 1:0, 1:0) privertė pasiduoti Peterį Oehlerį.

Per žingsnį nuo medalio liko Ramūnas Dagys (iki 60 kg). Tarp 29 dalyvių jis užėmė penktąją vietą. Aštuntfinalyje R.Dagys (0:1, 0:3) pralaimėjo sidabrą iškovojusiam Irano atstovui Raminui Soltanmoradui Taherisartangui. Gavęs progą dar kartą kovoti, lietuvis (0:1, 1:0, 2:0) nugalėjo Pietų Korėjos atstovą Cheolą Jeongą. Tačiau dvikovoje dėl 3-osios vietos (0:1, 0:1) nusileido amerikiečiui Jesse'iui Davidui Thielkei.

Nepasisekė Artūrui Sekui (iki 74 kg). Jis pralaimėjo (0:1,0:1) pirmą kovą turkmėnui Dovranui Jailymovui ir tarp 29 dalyvių užėmė 21-ąją vietą.

romas

romas portretas
Baisus dalykas, kad Vilius pirmas. Po savaitės visi užmirš. O Berankis net 89-as, bus rašoma kiekviena jo pergalė kiekvienoj žiniasklaidos priemonėj. O čia tai bent.