Nacionalinėje ledo ritulio lygoje - įspūdingas sutriuškinimas

Nacionalinės ledo ritulio lygos I divizione sužaistos dvejos skirtingos rungtynės Centro ir Vakarų konferencijose. Rungtynėse Kaune intrigos nebuvo nuo pirmųjų rungtynių minučių, Klaipėdoje vyko arši kova iki paskutinės minutės.

„Bizonų“ kelyje geriau nesimaišyti

Nacionalinės ledo ritulio lygos I diviziono Centro konferencijoje ir toliau varžovų savo kelyje nemato Kauno „Bizonai“, kurie 18:1 (8:1, 2:0, 8:0) sudorojo Jonavos „Week on wings“ komandą.

Jonavos komanda savo užduotį minimum šiose rungtynėse vis dėlto įvykdė – pelnė garbės įvartį ir jis buvo pasiektas dar pirmajame kėlinyje.

Antrasis kėlinukas buvo itin ramus lyginant su pirmosiomis 20 minučių, tačiau paskutiniajame kėlinyje „Bizonai“ įgavo antrą kvėpavimą ir pasiuntė į varžovų vartus 8 įvarčius be atsako.

„Bizonai“ – „Week on wings“ 18:1 (8:1, 2:0, 8:0).

„Bizonai“: J.Misikonis 4, G.Šabūnas, A.Stančiauskas po 3, D.Garlinskas 2, R.Kavoliūnas, A.Gavrilovas,  S.Baskutis, A.Patapavičius, M.Starkovas, A.Petraitis po 1 įvartį.

„Week on wings“: S.Nekrošius 1 įvartis.

I diviziono Centro konferencijos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

„Kirai“ „Ledo linijai“ įgelti nesugebėjo

Nacionalinės ledo ritulio lygos I diviziono Vakarų konferencijos rungtynėse Klaipėdos „Kirai“ buvo kupini ryžto atsirevanšuoti už pralaimėjimą pirmajame rate, tačiau 2:4 (0:2, 1:1, 1:1) nusileido Šiaulių „Ledo linijai“ ir atvėrė šiauliečiams kelią į atkrintamąsias varžybas.

Kietose ir emocingose rungtynėse netrūko pačių įvairiausių situacijų. Pirmajame kėlinyje susipešė abiejų komandų žaidėjai, o rungtynių svarstyklės ilgai svyravo į abi puses.

Dvikovą galingai pradėję „Kirai“ neišnaudojo kelių dėkingų momentų ir greitai buvo nubausti. Du taiklūs kirčiai ir „Ledo linija“ po pirmojo kėlinio jautėsi tvirtai.

Antrajame kėlinyje padidinusi skirtumą iki 3:0, „Ledo linija“ protingu ir taktiškai drausmingu žaidimu kontroliavo rungtynių eigą.

„Kirai“ turėjo savo argumentų. Didžiulių pastangų dėka rezultatą trečio kėlinio pradžioje pavyko sušvelninti iki minimumo, tačiau „Ledo linija“ turėjo savo kozirį – latvį Vladimirą Parchomenką, kuris taikliu smūgiu nuramino klaipėdiečių aistras – 4:2.

„Ledo linija“ po šios pergalės mažiausiai užsitikrino teisę žaisti atkrintamosiose I diviziono varžybose, o pergalės prieš Klaipėdos „Baltiją“ daugiau nei vieno įvarčio persvara į finalo ketvertą patektų tiesiogiai.

„Kirai“ – „Ledo linija“ 2:4 (0:2, 1:1, 1:1).

„Kirai“: O.Zbarazskis, P.Šalajevas po 1 įvartį.

„Ledo linija“: V.Parchomenka 2, L.Vėželis, A.Butkevičius po 1 įvartį.

I diviziono Vakarų konferencijos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Klaipėdos „Baltija“          8 8 0  0  0   71:25  24

2. Šiaulių „Ledo linija“        8 7 0  0  1   56:22  21

3. Klaipėdos „Kirai“            7 3 0  0  4   24:27   9

4. Kretingos „Grifai“           7 3 0  0  4   43:38   9

5. Gargždų „Ledžinga“           7 2 0  0  5   35:56   6

6. Klaipėdos „Toras“            9 0 0  0  9   20:81   0

Nacionalinės ledo ritulio lygos komandos kovoja dėl „Akropolio“ taurės. Ant šios beveik metro aukščio taurės kiekvieną sezoną  įamžinami stipriausių komandų pavadinimai ir žaidėjų vardai bei pavardės. Kaip ir garsioji „Stanley“ taurė, „Akropolio“ taurė nėra atiduodama komandoms. Todėl didžiausia Lietuvos ledo ritulininkų svajonė yra tapti sezono čempionais ir nors kartą iškelti ją virš galvos. Akropolio“ taurė yra garbingiausias Lietuvos ledo ritulio apdovanojimas.