Quantcast

Pardavimų vadybininkas (-ė)

Kaina: sutartinė
UAB "ALGRIMA" jau nuo 1993 metų kryptingai vysto savo veiklą asmeninių apsaugos priemonių, darbo rūbų prekybos ir gamybos srityse. Ieškome naujo aktyvaus komandos nario darbui Kaune.

Darbo pobūdis:
Aktyvi naujų klientų paieška bei darbas su esamais.
Nuolatinis klientų lankymas, jų poreikio analizė ir formavimas, individualių pasiūlymų rengimas.
Sutarčių sudarymas.
Užsakymų vykdymo kordinavimas.
Klientų atsiskaitymo kontrolė.

Reikalavimai:
Savarankiškumas, komunikabilumas, orientacija į rezultatą.
Dalykinės ir asmeninės savybės, iniaciatyvumas.
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas būtinas.

Vadybinio darbo patirtis būtų stiprus privalumas.

Mes jums siūlome:
Geras darbo sąlygas.
Stabilumą.
Tobulėjimo galimybes, vidinius ir išorinius mokymus.

Atlyginimas
550–800 Eur atskaičiavus mokesčius (tiesiogiai priklauso nuo darbo rezultatų).

CV siųsti kaunas@algrima.lt

Šio skelbimo galiojimo laikas pasibaigęs.

Peržiūrėkite kitus kategorijos Vadybininkai skelbimus.