J. Valančiūnas surinko dvigubą dublį ketvirtfinalio mače

Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) atkrintamųjų varžybų Rytų konferencijos ketvirtfinalio mačą Jono Valančiūno atstovaujamas Toronto "Raptors" klubas antradienį namuose 19,8 tūkst. žiūrovų akivaizdoje 106:117 (31:26, 18:34, 26:37, 31:20) pralaimėjo

Vašingtono "Wizzards" krepšininkams, kurie serijoje iki keturių pergalių pirmauja 2-0.

Pirmosiose rungtynėse antrus metus iš eilės Rytų konferencijos Atlanto diviziono čempione tapusi "Raptors" ekipa varžovams savo arenoje pralaimėjo po pratęsimo - 86:93 (23:19, 19:27, 14:19, 26:17).

Antradienį lietuvis pasižymėjo dvigubu dubliu - savo komandai pelnė 15 taškų bei po krepšiais atkovojo 10 (1 - puolime) kamuolių. Be to, jis atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė 1 kamuolį, blokavo varžovo metimą, po sykį suklydo ir prasižengė. Per daugiau nei 29 žaidimo minutes (29:17) J. Valančiūnas pataikė 5 dvitaškius iš 11 bei realizavo 5 baudų metimus iš 6.

Po 20 taškų į nugalėtojų krepšį įmetė DeMaras DeRozanas ir Louisas Williamsas, 15 - Patrickas Pattersonas, 10 - Amiras Johnsonas, 9 - Terrence'as Rossas, 7 - Greivis Vasquezas.

28 taškais prie pergalės prisidėjo Bradley'is Bealas, 26 - Johnas Wallas (17 rezultatyvių perdavimų), 16 - Marcinas Gortatas, 15 - Otto Porteris, 10 - Paulas Pierce'as.

Tai buvo ketvirtoji iš eilės "Raptors" krepšininkų nesėkmė atkrintamosiose varžybose per du paskutiniuosius sezonus.

Per visą NBA lygos istoriją vos trims klubams pavyko laimėti atkrintamųjų varžybų seriją, kurią namuose pradėjo dviem pralaimėjimais.

Trečiosios bei ketvirtosios ketvirtfinalio serijos rungtynės Vašingtone bus žaidžiamos penktadienį ir sekmadienį.