Švedijos ir Danijos ledo ritulininkų pergalės

Čekijoje vykstančiame pasaulio ledo ritulio čempionate penktą pergalę iškovojo antrąją vietą šešių komandų A grupėje užimanti praėjusių pirmenybių bronzos medalininkė Švedijos (13 tšk.) rinktinė, po pratęsimo 2:1 (1:0, 0:0, 0:1, 1:0) nugalėjusi ketvirtojoje pozicijoje esančius Šveicarijos (9 tšk.) ledo ritulininkus.

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

8. Austrija         5 0 1 1 3   6:17  3

Šešių komandų B grupėje pirmą pergalę iškovojo Danijos (4 tšk.) ekipa, 4:1 (2:1, 1:0, 1:0) privertusi pasiduoti šeštojoje pozicijoje esančią Norvegijos (6 taškai) komandą.

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

8. Slovėnija        5 0 0 0 5   7:19  0

Keturios pajėgiausios abiejų grupių komandos pateks į ketvirtfinalį ir tęs kovą dėl medalių.

Paskutiniąsias vietas grupėse užėmusios ekipos iškris į I diviziono A grupę, o jas elite pakeis Kazachstano bei Vengrijos rinktinės.