Sportas

C lygoje

Prasidėjo Klaipėdos krepšinio C lygos čempionatas, kuriame žaidžia į du pogrupius paskirstytos 14 komandų.

A pogrupyje žaidė: „Global“ – „KSM-91“ – 52:71, „Pietų kvartalas-2“ – „Kristalas“ – 69:76.

B: „Kristalas-91“ – „V.Chomičiaus KM-89“ – 52:96, „V.Chomičiaus KM-88“ – „V.Chomičiaus KM-90“ – 105:35.

„Žalgirio“ sėkmė

Pergalingai Lietuvos krepšinio lygos reguliarųjį čempionatą baigė čempiono titulą ginantis Kauno „Žalgiris“. Kauniečiai šeštadienį svečiuose 93:62 (21:18, 20:10, 21:12, 31:22) įveikė „Panevėžio“ klubą.

Triuškinanti pergalė

Svarbią pergalę Škotijos futbolo pirmenybėse iškovojo Valdo Ivanausko treniruojamas Edinburgo „Hearts“ klubas su keturiais lietuviais. „Hearts“ šeštadienį namuose 4:0 (3:0) sutriuškino vienuoliktojoje pozicijoje esančią „Dunfermline Athletic“ ekipą.

Trečią įvartį 25-ą minutę šeimininkams pelnė iki 66 minutės rungtyniavęs Saulius Mikoliūnas.