„Neptūnas“ nusileido Rusijos komandai

Dar vieną nesėkmę prieš artėjantį sezoną patyrė Klaipėdos "Neptūno" krepšininkai.

Uostamiesčio penketukas savo aikštelėje po pratęsimo 75:80 nusileido Čerepoveco "Severstal" ekipai iš Rusijos.

Savo komandai dėl ligos negalėjo padėti vienas rezultatyviausių klaipėdiečių žaidėjų Julius Žurna.

Ryčio Vaišvilos auklėtiniai sėkmingai pradėjo rungtynes ir gana greitai įgijo dviženklį skirtumą. Tačiau po didžiosios pertraukos svečiai sugebėjo pasivyti šeimininkus, o per papildomas penkias minutes ir laimėti susitikimą.

Šį savaitgalį "Neptūnas" jėgas išmėgins keturių ekipų turnyre Šakiuose.

Be klaipėdiečių, zanavykų krašte taip pat dalyvaus "Kauno", "Alytaus" komandos ir šį sezoną Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionato rungtynes šiame mieste žaisiantys Vilniaus "Sakalai".

"Neptūno" krepšininkai turnyro atidarymo mače, vyksiančiame šeštadienį 16 val., susitiks su "Kauno" klubu. 19 val. žais "Sakalų" ir "Alytaus" ekipos.

Turnyro nugalėtojas ir prizininkai bus žinomi sekmadienį. 16 val. prasidės rungtynės dėl 3-iosios vietos, o 18.30 val. – finalas.

Rungtynių statistika

"Neptūnas" – "Severstal" 75:80 (24:11, 16:18, 13:18, 14:20, 8:13). R.Bitinas 18, M.Stašys 17, D.McClure 14, M.Mažeika 9, L.Bonneris 6, V.Sirutis 5, T.Vilkius 4, S.Galdikas 2/S.Sotnikovas 15, A.Cvetkovas 12, O.Bartunovas 11, M.Polykovas 8.