Įtikinama „Universiteto“ sėkmė miesto čempionate

Klaipėdos salės futbolo čempionate trečiadienį vyko net trejos rungtynės.

A pogrupyje susitiko be pergalių buvusios „Bruklino“ ir „Atlanto“ futbolo mokyklos komandos. Pirmąjį kėlinį jaunesni „Atlanto“ FM auklėtiniai turėjo jėgų priešintis varžovams, tačiau po pertraukos rungtynių baigtis gana greitai buvo nulemta.

Labai atkakliai pirmąjį kėlinį kovojo „Time Team-Plikių“ ir „Bočių“ komandos. Pastarojoje komandoje rungtyniaujantys senjorai stebino meistriškumu ir vikrumu. Nenuostabu, kad jie ir įmušė pirmąjį įvartį. Vėliau „Time Team-Plikių“ žaidėjai sugebėjo tris kartus pasiųsti kamuolį į „Bočių“ vartus.

Baigiantis kėliniui K.Plikosovas iš toli sušvelnino skirtumą iki 2:3.

Po pertraukos senjorai savo vartus mažiau gynė. „Time Team-Plikių“ žaidėjai tuo ir pasinaudojo.

Kiek netikėtai didelę pergalę B pogrupyje šventė „Universiteto“ futbolininkai. Studentai net 13:2 įveikė „FM-Baltijos“ penketuką.

A pogrupio komandų rikiuotė tokia: 1.„Glestum“- 7 taškai (po 3 rungtynių; įvarčių skirtumas 23-13); 2.„Time Team-Plikiai“ - 4 (2; 17-9); 3.„Baltnautic“ - 3 (1; 5-1); 4.„Baltija“ - 3 (2; 12-10); 5. „Bruklinas“ - 3 (3; 12-15); 6.„Bočiai“ - 3 (2; 6-13); 7.„Atlanto“ FM – 0 (3; 15-29).

B pogrupyje: 1.„Argus“ - 6 (2; 32-6); 2.„Universitetas“ - 6 (3; 24-13); 3.„Lagedra“ - 6 (2; 15-12); 4.„Kruopa“ - 3 (2; 14-13); 5.„Helios Sport-Plikiai“ - 0 (2; 8-26); 6. „FM-Baltija“ - 0 (3; 9-32).

„Bruklinas“ - „Atlanto“ FM - 8:5 (3:3). G.Skergelza – 2, N.Jurkaitis, K.Žitkus, A.Vasiljevas – po 2; A.Ananjevas – 2, T.Petreikis, V.Krutulis, D.Balionis – po 1.

„Universitetas“ - „FM-Baltija“ - 13:2 (5:0). M.Pačenga, M.Anužis - po 3, M.Komovas, E.Zakaras – po 2, R.Šalkauskas, E.Tunyla, E.Urnikis – po 1; D.Montvydas, E.Rudavičius – po 1.

„Time Team-Plikiai“ - „Bočiai“ - 11:3 (3:2). M.Šimkus – 4, T.Karinauskas, V.Žalneravičius – po 2, H.Daublys, A.Ruzas, M.Juospaitis – po 1; R.Paukštaitis, A.Arbatauskas, K.Plikosovas – po 1.

„Glestum“ - „Atlanto“ FM – 10:5 (5:1). A.Šopis, M.Galinis, G.Zanauskas, A.Piekus – po 2, S.Puotkalis, D.Bujanauskas – po 1; M.Polivanovas – 3, D.Balionis, S.Guseinovas – po 1.

„Baltnautic“ - „Baltija“ - 5:1 (0:1). G.Solovjovas – 2, L.Kubilius, I.Gulis, A.Golovanovas – po 1; S.Šišorkinas – 1.