Klubai su lietuviais nepateko į Kazachstano futbolo taurės turnyro finalą

Lapkričio 21 dieną 2015 metų Kazachstano futbolo taurės turnyro finale taurės savininkė Almatos "Kairat" vienuolikė žais su "Astana" komanda.

Tai paaiškėjo po trečiadienį pasibaigusių atsakomųjų pusfinalio rungtynių.

"Kairat" futbolininkai atsakomosiose rungtynėse savo aikštėje 2:1 (2:0) antrą sykį įveikė Kustanajaus "Tobol" ekipą su Arūnu Klimavičiumi ir Deivydu Matulevičiumi.

A. Klimavičius žaidė visą susitikimą, o pagrindinėje sudėtyje dvikovą pradėjęs D. Matulevičius po pertraukos vietą aikštėje užleido Igoriui Zenkovičiui.

Po įvartį nugalėtojams pelnė Sito Riera (8 min.) ir Markas Gormanas (24 min.), o svečių gretose įvarčiu pasižymėjo Nurbolas Žumaskalijevas (90+2 min.).

Pirmąsias rungtynes svečiuose "Kairat" klubas laimėjo 3:0 (1:0).

"Astana" komanda savo aikštėje atsakomąjį susitikimą su praėjusio sezono finalininke Artūro Žulpos "FK Aktobe" vienuolike baigė lygiosiomis - 1:1 (0:1).

Lietuvos žaidė visas 90 minučių.

Pirmajame kėlinyje svečius į priekį išvedė Sergejus Chižničenka (40 min.), o išlyginamąjį įvartį antrajame kėlinyje įmušė Patrickas Twumasi (67 min.).

Pirmąją šių komandų pusfinalio dvikovą "Astana" laimėjo 2:0.