Išsidalijo „Mano BŪSTO“ krepšinio turnyro trofėjus

Klaipėdos krepšinio „Mano BŪSTO“ taurės turnyrą laimėjo „VR Serviso“ komanda.

„Mano BŪSTO“ taurės varžybų finale „VR Serviso“ krepšininkai 88:72 nugalėjo ERA ekipą.

Antrame kėlinyje ERA buvo išlyginusi rezultatą. Trečią kėlinį „VR Servisas“ pradėjo turėdamas tik 4 taškų persvarą, tačiau vėliau padidino skirtumą.

Nugalėtojai laimėjo kovą dėl kamuolio 42:33 ir gerokai taikliau mėtė tritaškius (atitinkamai 12/27 – 44 proc. ir 9/46 – 19 proc.).

Mažajame finale dėl 3-ios vietos triumfavo „Rebordos-Vitarestos“ krepšininkai, 82:79 palaužę „KKM-OHQ Media“ komandą.

Prizininkai: trečią vietą užėmė „Rebordos-Vitarestos“ krepšininkai. / klaipedossp.lt nuotr.

Ketvirtą kėlinį likus žaisti 3 minutes „KKM-OHQ Media“ spurtavo 12:0, tačiau „Rebordos-Vitarestos“ žaidėjai baudų metimais įtvirtino pergalę.

Geriausiu „Mano BŪSTO“ varžybų sezono žaidėju pripažintas Lukas Barkauskis (ERA), o komandose – Andrius Steponaitis („VR Servisas“), Laurynas Vadopalas (ERA), Andrius Bėrontas („Reborda-Vitaresta“), Gabrielius Žvinklys („KKM-OHQ Media“), Paulius Parnarauskas („Dragūnai“), Aurimas Jurkšaitis („Amber pirtis-Redo“), Kristupas Mitrijevas (KKM) ir Lukas Patašius („WestTransit“).

Lyderis: svariausiai prie „VR Serviso“ pergalės finale prisidėjo A. Urbonas (su kamuoliu). / klaipedossp.lt nuotr.

Rezultatai

Finalas. „VR Servisas“–ERA 88:72 (22:16, 15:17, 24:20, 27:19). A. Urbonas 29 taškai (10 atkovotų kamuolių), R. Gedspudas 15 (8 atkovoti kamuoliai), V. Rumiancevas 14 (6 rezultatyvūs perdavimai) / L. Vadopalas 29 taškai (6/13 tritaškių), L. Barkauskis 19.

Dėl 3-ios vietos. „Reborda-Vitaresta“–„KKM-OHQ Media“ 82:79 (22:18, 22:16, 22:26, 19:16). E. Šiurna 20 taškų (4 atkovoti kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai) / G. Žvinklys 32 taškai (6 rezultatyvūs perdavimai, 7 išprovokuotos pražangos).