Rusijos sprendimas įtraukti Baltijos šalių politikus, visuomenininkus ir žurnalistus į nepageidaujamų asmenų sąrašą gali būti laikomas įvertinimu už gerus darbus, sako Lietuvos užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis.
Klaipėdos rinkimų komisija buvo gavusi trijų politinių partijų – „Laisvės ir teisingumo“, kelių socialdemokratų kandidatų bei Laisvės partijos – prašymus perskaičiuoti balsus. Tačiau visi šie prašymai buvo atmesti. Politikai sprendimą gali skųsti Vyriausiajai rinkimų komisijai.
Neringos savivaldybėje rinkimų kova pasiekė viršūnę – socialiniame tinkle narstomos kandidatų išlaidos degalams, kompiuteriams, net žieminėms padangoms. Politikai ne tik žarsto pažadus, bet ir bado pirštais į vienas kito kanceliarinių išlaidų suvestines. Tačiau vienu atveju net ir aršiausi politiniai oponentai tampa vieningi – susėdę prie vaišių stalo, nukrauto už mokesčių mokėtojų pinigus.
Kai kurie politikai rinkėjams žada tai, ko negalės įgyvendinti. Tuo įsitikinęs komunikacijos ekspertas Arijus Katauskas. Ir nors rinkimų kova uostamiestyje kol kas ne itin agresyvi, prieš pat balsavimą prieštara gali suintensyvėti, nevengiant nei daugiau pažadų, nei aštresnės kritikos konkurentams.
Praėjusiais metais 95 Seimo nariai iš parlamentinei veiklai jiems skiriamų lėšų įsigijo viešosios informacijos rengėjų paslaugų ir tam išleido 105 tūkst. eurų, skelbia LRT Tyrimų skyrius.
Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) įpareigota persvarstyti savo sprendimą, kuriuo iš savivaldos rinkimų pašalinti 35 Lietuvos žaliųjų partijos kandidatai, neteisingai užpildę pareiškinius dokumentus.
Klaipėdoje penkios iš dvylikos politinių jėgų turėjo surinkti ir iki vakar dienos Rinkimų komisijai pristatyti mažiausiai po 840 parašų, kad galėtų dalyvauti rinkimuose. Pirmieji parašų rinkimo lapus vakar iš pat ryto pateikė politinio komiteto "Ištikimi Klaipėdai" atstovai.
Vos metai prasidėjo, o skandalai ir vėl įgauna pagreitį. Nuo Naujųjų pakeltas automobilių mokestis. Suplanuota diskriminacija dėl vairuojančiųjų amžiaus. Nerimas dėl apmokestinsimo nekilnojamojo turto. Paaiškėjo, kad nebebus galima pasirinkti šeimos gydytojo. O čia dar suvešėjo kalbos apie pensinio amžiaus ilginimą iki 72 metų. Neva ES taip nori.
Beveik visi šios kadencijos kaimyninių Klaipėdos savivaldybių – Palangos, Neringos, Kretingos ir Klaipėdos rajono – politikai nusiteikę pakartoti sėkmę ir būsimuose savivaldos tarybų rinkimuose. Šiose savivaldybėse dėl vieno tarybos nario mandato grumsis nuo 6 iki 12 politikų.