GLOVĖ MB

GLOVĖ MB
Kaina: sutartinė
Darbo rūbų parduotuvė Klaipėdoj + el. parduotuvė 8m

Parduodama aštuntus metus pelningai veikianti įmonė. Prekiaujame darbo rūbais, avalyne, pirštinėmis ir kita darbo saugos priemonėmis. Įmonei priklauso 2 elektroninės parduotuvės. Viena Lietuvoje, kita Latvijoje, svetainės šiuo metu atnaujinamos ir artimiausiu metu bus paleistos su atnaujintu dizainu ir atliktu SEO.
Įmonėje dirba 10 patyrusių ir susidirbusių specialistų. Vienas iš jų Latvijoje. Darbuotojai susidirbę, todėl veikla vyksta 95 procentais savarankiškai, be pastangų ir vadovo įsikišimo. Turime nedidelę siuvyklą su įranga, medžiagomis ir lekalais. Siuvykloje kol kas dirba 2 siuvėjos. Auga gamybos apimtys ir manom, kad reikės samdyti dar.
Šiuo metu turime ilgalaikes patalpų nuomos sutartys už žemesnę nei rinkos kainą.
2 automobiliai, itin didelis ilgalaikių pirkėjų skaičius, pastovus naujų klientų didėjimas.

Puiki investicija kuri duos ilgalaikes pajamas. O žinant, kad darbo rūbų rinka nėra perpildyta bei tai, kad kainos jau esančioms sandėlyje prekėms kils ir ženkliai – galima tikėtis gerų rezultatų ir greitos investicijos grąžos.

Parduodama, nes startuoju unikalų projektą Europos mastu ir reikia šiek tiek pinigėlių pradžiai (arba domina partnerystė su galinčiu investuoti fiz. arba jur. asmeniu).

Kontaktas 8 601 74741

https://glove.lt

Kontaktai

GLOVĖ MB
+37060174741
andrius@glove.lt
Radviliškio r.

  • Įdėtas: 2022-05-14
  • Galioja iki: 2022-11-10