Aplinkos darbai Vilniuje ir Vilniaus rajone

Aplinkos darbai Vilniuje ir Vilniaus rajone
Kaina: sutartinė
Aplinkos darbai Vilniuje ir Vilniaus rajone

Atliekantiems įvairius statybos, griovimo, aplinkos tvarkymo ir kitus darbus bei turintiems poreikį išsinuomoti krovininį transportą suteikiame platų krovininio transporto nuomos su vairuotoju pasirinkimą:

— Mini ekskavatorių nuoma su vairuotoju Vilniuje
— Ekskavatorių nuoma su vairuotoju Vilniuje
— Krautuvų nuoma su vairuotoju Vilniuje
— Savivarčių nuoma su vairuotojų Vilniuje
— Savivarčių su fiskaru nuoma su vairuotoju Vilniuje

Savo klientų patogumui siūlome kompleksinius aplinkos tvarkymo bei griovimo darbų paslaugų sprendimus – nuo apleistų sklypų tvarkymo darbų iki šiukšlių išvežimo paslaugų Vilniuje ir Vilniaus rajone.
Tarp mūsų paslaugų:
— Aplinkos tvarkymo darbai Vilniuje, Vilniaus rajone;
Teikiame šias aplinko tvarkymo paslaugas: žolės pjovimas trimeriu arba vejapjove, teritorijos šlavimas, apleistų teritorijų tvarkymas, medžių pjovimas.

Aplinkos tvarkymo darbai atliekami Vilniuje ir Vilniaus rajone savo srities profesionalais, naudojant nuosavą darbo įrangą. Mūsų specialistai sėkmingai rūpinasi Vilniaus teritorijos tvarkymu dar nuo 2012 metų, todėl savo klientams gali pasiūlyti itin profesionalų aptarnavimą ir kokybišką aplinkos tvarkymo rezultatą.

— Griovimo darbai Vilniuje, Vilniaus rajone;
Teikiame šias griovimo paslaugas: pastatų griovimas, stogo ardymas, mechanizuotas pastatų griovimas ir kitos įvairios griovimo darbų paslaugos.

Griovimo darbai, pastatų griovimas atliekamas Vilniuje ir Vilniaus rajone savo srities profesionalais, naudojant specializuotą darbo įrangą, griovimo techniką: ekskavatorius, mini ekskavatorius, krautuvus, savivarčius, savivarčius su fiskaru. Mūsų specialistų komanda užtikrina ne tik sklandų bendradarbiavimą visais griovimo darbų klausimais, bet ir garantuoja sklandų griovimo darbų atlikimą atsižvelgiant į visus užsakovo pageidavimus, darbų terminus.

— Šiukšlių išvežimas Vilniuje (Šiukšlių išvežimo paslaugos taip pat atliekamos Vilniaus rajone);
Teikiame šias šiukšlių išvežimo paslaugas: atliekų išvežimas, statybinių šiukšlių išvežimas, statybinių atliekų išvežimas.

Šiukšlių išvežimas, atliekų išvežimas atliekamas Vilniuje ir Vilniaus rajone savo srities profesionalais, naudojant specializuotą darbo įrangą, krovininę techniką: ekskavatorius, mini ekskavatorius, krautuvus, savivarčius, savivarčius su fiskaru. Mūsų specialistų komanda užtikrina ne tik sklandų bendradarbiavimą visais atliekų išvežimo darbų klausimais, bet ir garantuoja sklandų šiukšlių išvežimo darbų atlikimą atsižvelgiant į visus užsakovo pageidavimus, darbų terminus.

— Technikos nuoma Vilniuje, Vilniaus rajone;
— Statybinės technikos nuoma Vilniuje, Vilniaus rajone;
Turite klausimų? Norite sužinoti kainą? Skubate užsakyti paslaugas?
Kreipkitės!

Plačiau apie mūsų teikiamas paslaugas galite sužinoti čia: aplinkosdarbaivilniuje.lt/

info@aplinkosdarbaivilniuje.lt
(+370) 670 66 448
(+370) 650 81 207

Kontaktai

Aplinkosdarbaivilniuje.lt
+370 670 66 448
info@aplinkosdarbaivilniuje.lt
Vilnius

  • Įdėtas: 2020-12-18
  • Galioja iki: 2021-06-16