PRP procedura plaukams Kaune

PRP procedura plaukams Kaune
Kaina: 180 €
PRP procedūra plaukams

Vienas nemaloniausių jausmų yra jausti, kad jūsų plaukai slenka. Nuo to gali ne tik suprastėti nuotaika, bet ir sumažėti pasitikėjimas savimi bei bendras pasitenkinimas kiekviena diena. Tačiau, nederėtų galutinai nusivilti prieš tai neišbandžius PRP terapijos plaukams. Mezoterapijos prp procedūra yra visame pasaulyje pripažintas plaukų slinkimo gydymo būdas, tinkantis ir vyrams, ir moterims. Ši natūraliai atliekama procedūra stimuliuoja natūralių plaukų ataugimą.

Kam ši procedūra yra reikalinga?
PRP plazmoliftingas jau daugelį metų sėkmingai naudojama androgeniniam ar paveldimam plaukų slinkimui gydyti. Tačiau, ši procedūra taip pat tinka ir žmonėms, norintiems sustiprinti savo esamus plaukus. PRP terapija pastaruoju metu yra ypač mėgiama moterų, siekiančių atsiauginti ilgus ir vešlius plaukus.

Kaip PRP terapija plaukams atliekama?

Mezoterapijos procedūra pradedama tuo, kad iš žmogaus venos paimamas kraujas, kuris yra apdorojamas specialiame PRP aparate. Trombocitai yra atskiriami nuo raudonųjų kraujo kūnelių, o tuomet stiprus koncentratas plona adatėle yra sušvirkščiamas į jūsų galvos odą. Priklausomai nuo gydomos vietos ploto, procedūra gali trukti apie 1 – 1,5 valandos.

Pirmąsias dienas jūsų galvos oda bus šiek tiek jautresnė. Saugumo sumetimais gydytojai dermatologai nerekomenduoja pirmomis dienomis po procedūros intensyviai sportuoti, trinkti galvą, lankytis soliariume ar pirtyje. Pirmuosius procedūros rezultatus matysite jau 2 – 4 mėnesių bėgyje, o procedūrą pakartoti rekomenduojama po 3-4 mėnesių.

Taip pat prp procedura yra atliekama kaklui ir dekolte.

https://prp-procedura.lt/

Kontaktai

prp proceduros
+37060737386
Kaunas

  • Įdėtas: 2019-08-03
  • Galioja iki: 2020-01-30