Praėjusiais metais bendras Lietuvos savivaldybių skaidrumo lygis buvo vertinamas 85 balais iš 100, rodo naujausias „Transparency International“ Lietuvos skyriaus (TILS) savivaldybių skaidrumo tyrimas.
Nuo kadencijos pradžios beveik pusė, tai yra penki iš 11, Europos Parlamento (EP) narių iš Lietuvos paskelbė mažiausiai po vieną susitikimą su lobistais ir interesų grupėmis.
Korupcijos suvokimo indekse Lietuva gavo vienu balu daugiau, pakilo viena vieta, antradienį pranešė su korupcija kovojančios organizacijos „Transparency International“ Lietuvos skyrius (TILS).
Lietuva kartu su Danija, Malta, Portugalija ir Švedija yra didžiausią pažangą pranešėjų apsaugos srityje padariusios Europos Sąjungos (ES) valstybės, skelbia prieš korupciją kovojančios organizacijos „Transparency International“ Lietuvos skyrius (TILS).
Kas šešta įmonė, iš kurios pernai viešojo sektoriaus įstaigos pirko priemones kovai su COVID-19, skelbia, kaip užkerta kelią korupcijai savo veikloje, trečiadienį pranešė apžvalgą atlikęs nevyriausybinės organizacijos „Transparency International“ Lietuvos skyrius.
Nevyriausybinės organizacijos „Transparency International“ Gynybos sektoriaus skaidrumo indekse Lietuva gavo 59 balus iš 100 galimų ir pateko tarp vidutinės korupcijos rizikos šalių.
Dabartinio Seimo nariai aktyviau deklaruoja susitikimus su interesų grupėmis ir registruotais lobistais nei buvusio, ketvirtadienį skelbia „Transparency International“ Lietuvos skyrius (TILS).
Stambiosios korupcijos ir politikos skaidrumo tema turi tapti esmine valdantiesiems, sako nevyriausybinės organizacijos „Transparency International“ Lietuvos skyriaus (TILS) vadovas Sergejus Muravjovas.
Seimo valdyba gavo iš „Transparency International“ Lietuvos skyriaus pasiūlymus, kuriuos įgyvendinus Lietuvos parlamento darbas taptų dar skaidresnis ir atviresnis.
Nuo Seimo kadencijos pradžios du trečdaliai parlamentarų – 100 iš 154 – paskelbė bent po vieną susitikimą su interesų grupėmis ir registruotais lobistais.