Portalo svečias

Vizgirdas Telyčėnas

Vizgirdas Telyčėnas

Policijos generalinis komisaras
ruta
2010-05-25 10:35
Klausimas:
KODĖL ĮTARIAMĄJĮ ŪSĄ IR VAIKO MOTINĄ (dvi skirtingas barikadų puses) GINA TA PATI ADVOKATĖ? Ar tai nesikerta, Jūsų manymu, su įstatymais? Ar tai neprasilenkia su sveika nuovoka? Stebina ir finansinės Stankūnaitės galimybės: prabangi advokatė, vyriausybiniu lygiu organizuota apsauga, ketinimai gyventi užsienyje – ir visai tai su jos išsilavinimu: baigti kirpėjų kursai… Jos situacijoje nedera pasitikėjimas jos veide, nedera pašaipios šypsenėlės, nesimato nei šešėlio pergyvenimo, nerimo, nemigos požymių, neturint šalia savo vaiko. Matosi, kad ji užsiėmusi tik kosmetika ir grąžinimusi
rimas
2010-05-25 10:34
Klausimas:
KODĖL NUODUGNIAI NEIŠTIRIAMOS Kedžio mirties mistinės aplinkybės? Dabar dėl šventos ramybės tyrimus dėl Drąsiaus mirties padarys ir užsienio ekspertai…betgi jiems bus siunčiami jau Lietuvoj patikrinti mėginių “stikliukai”, tad rezultatai aiškūs. Tikroji žūties priežastis būtų nustatyta tik ekshumavus kūną, kada tyrimus paimtų patys užsienio ekspertai.
linas
2010-05-25 10:32
Klausimas:
Kol mūsų pareigūnai kūrė grandiozinius planus, kol D.Kedžio ieškojo Ispanijoje, Rusijoje ar Didžiojoje Britanijoje, D.Kedžio giminaičiai, perskaitę kažkokios informacijos nuotrupas internete, nuvažiavo į morgą ir atpažino ieškomiausią asmenį Lietuvoje. Tiesa, jau negyvą. Ir tik tada horizonte pasirodė policijos pareigūnai, tyrėjai ir prokurorai. Kad visiškai neapsijuoktų, jie dar surengė keletą parodomųjų akcijų: vieną kitą spaudos konferenciją, per kurią iškilmingai pranešė, kad atliekama ekspertizė, siekiant nustatyti, ar tai D.Kedžio lavonas. Ir dar praėjus parai po to, kai buvo rastas lavonas, ir maždaug savaitei po to, kai D.Kedys mirė, net šimtas policijos pareigūnų su džipais sulėkė prie Kauno marių ir atliko neva svarbią operaciją – iššukavo apylinkes. ???
Dainius
2010-05-25 10:31
Klausimas:
Laba diena gerb. generalinis komisare, Visai neseniai policijos intranete patalpintame straipsnyje pavadinimu - Pareigūnams, negerbiantiems savo munduro, policijoje ne vieta – akcentuotos kelios pagrindinės policijos vadovybės frazės, cituoju: ,, Policijos vadovybė pabrėžia, kad netoleruoja ir niekuomet netoleruos pareigūno vardą diskredituojančių veiksmų ir imsis visų įmanomų priemonių, kad tokios problemos kaip pareigūnų girtavimas, korupcija ar kitokie pažeidimai, būtų eliminuotos.” ,, Tai rodo, kad pati sistema kovoja prieš įstatymų negerbiančius ir jų nesilaikančius pareigūnus. Ateityje taip pat bus dedamos visos pastangos apsivalyti nuo pareigūnų, kuriems nerūpi munduro garbė.”Prašau atsakyti į kelis klausimus : 1. Kaip vertinate septynių Kalvarijos policijos komisariato pareigūnų pastangas siekiant apsivalyti nuo pareigūnų, kuriems nerūpi munduro garbė? Patikslinsiu – tai liečia buvusį Marijampolės AVPK viršininko pavaduotoją Edvardą Bukotą.2. kodėl lig šiol etikos komisija nesvarstė Edvardo Bukotos elgesio?3. susidaro įspūdis, kad policijos vadovybė vis dėlto toleruoja pareigūno vardą diskredituojančius veiksmus ir nesiima jokių įmanomų priemonių,- ar Jums taip neatrodo?4. Marijampolės AVPK įdiegta kokybės vadybos sistema kuri atitinka LST EN ISO 9001:2001 standarto reikalavimams, tęsiant policijos plėtros programą tokios sistemos turės būti įdiegtos visose policijos įstaigose, vadinasi Marijampolės AVPK kartu su jos vadovais yra pavyzdys visiems, kokias policijos įstaigas mes norime turėti. Ar tikrai Marijampolės AVPK vadovas K.Kalinauskas bei E.Bukota yra pavyzdys visiems Lietuvos policijos pareigūnams?
Irmante
2010-05-25 10:31
Klausimas:
Labai trumpai, jeigu vaikas nenoretu eiti pas mama negi galima ji atiduoti per prievarta ir kaip tada su vaiko teisemis.nesakau kad reikia pazeidineti teismo nutartis,bet ......
kajus
2010-05-25 10:30
Klausimas:
Iš teisėtvarkininkų dažniausiai sulaukiama ne atsakymo, o dviejų žodžių: “Vyksta tyrimas”. O pasiteiravus, kur rezultatai, atsakymo paprastai jau nesulaukiama. Įdomu, kas būtų, jeigu taip elgtųsi ir kitų profesijų atstovai. Tarkime, medikai ne gydytų, o vaidintų, kad gydo ir vis kartotų: “Vyksta gydymas”. Arba mokytojai ne mokytų, o tik garsiai aiškintų: “Vyksta mokymas”.
tadas
2010-05-25 10:25
Klausimas:
- KODĖL STANKŪNAITEI NEPAREIKŠTI ĮTARIMAI PEDOFILIJOS BYLOJE, jei vaikas, buvęs jos priežiūroje, galimai buvo prievartautas Ūso (juk jam pareikšti įtarimai)? - KODĖL PIRMIAUSIAI NEIŠNAGRINĖJAMA PEDOFILIJOS BYLA ir tik paskui sprendžiama, kur ir su kuo vaikas gyvens? Juk išnagrinėjus šią bylą, gali paaiškėti tokie dalykai, kad vaikas jokiu būdu nebus grąžinamas motinai. - Kodėl išnagrinėjus vaiko globos bylą, nutartis turi būti vykdoma skubiai, neleidžiant apskųsti? Kodėl teisėjas nepareikalavo trūkstamos byloje Vaiko teisių atstovų medžiagos? - KODĖL ĮTARIAMĄJĮ ŪSĄ IR VAIKO MOTINĄ (dvi skirtingas barikadų puses) GINA TA PATI ADVOKATĖ? Ar tai nesikerta, Jūsų manymu, su įstatymais? Ar tai neprasilenkia su sveika nuovoka? Stebina ir finansinės Stankūnaitės galimybės: prabangi advokatė, vyriausybiniu lygiu organizuota apsauga, ketinimai gyventi užsienyje – ir visai tai su jos išsilavinimu: baigti kirpėjų kursai… Jos situacijoje nedera pasitikėjimas jos veide, nedera pašaipios šypsenėlės, nesimato nei šešėlio pergyvenimo, nerimo, nemigos požymių, neturint šalia savo vaiko. Matosi, kad ji užsiėmusi tik kosmetika ir grąžinimusi. - KODĖL NUODUGNIAI NEIŠTIRIAMOS Kedžio mirties mistinės aplinkybės? Dabar dėl šventos ramybės tyrimus dėl Drąsiaus mirties padarys ir užsienio ekspertai…betgi jiems bus siunčiami jau Lietuvoj patikrinti mėginių “stikliukai”, tad rezultatai aiškūs. Tikroji žūties priežastis būtų nustatyta tik ekshumavus kūną, kada tyrimus paimtų patys užsienio ekspertai. - Gaunasi, kad teismai tarnauja tik vienai pusei - nusikaltėlių. Byla trynėsi prokuratūroje virš metų, buvo surašyti keliasdešimt tomų medžiagos, o dabar labai skubama, nes lėks BETINGIO galva ir bus perstumdyti “stogai”.
sigita
2010-05-25 10:23
Klausimas:
kodel jus pagal teismo nustatyta tvarka nieko nedarote,kad Kedyte susitiktu su mama?vakar ji negalejo susitikti,nors puikiai zinojote,kad patvores zmones jos nepraleis!
Loreta
2010-05-25 10:18
Klausimas:
Ar galite įsivaizduoti save tos mergaitės vietoje ir jos amžiaus. Kaip manote, ka jaustumė Jūs būdamas toje vietoje ir tokioje situacijoje. Ar bent kas iš viso pabando pabūti tos mergaitės situacijoje. Man gėda kad tokie įstatytmai dėl vaiko globos vienokie yra mums, žemės žmonėms ir visai kitokie galioja išrinktiesiems. Dėkoju
Rasa
2010-05-25 10:03
Klausimas:
Laba diena, as tik norejau pasakyti, kad policija tikrai uzsitarnavo didele pagarba zmoniu akyse, nenaudodama jegos Garliavoje, paimant mergaite. Aciu Jums uz parodyta zmogiskuma ir profesionaluma. Iki siol man atrode, kad policininkai nesiskaito su zmonemis, absoliuciai visose situacijose rodo savo "jega". Didele Jums pagarba.
Prašau atsakyti
2010-05-25 09:39
Klausimas:
Jūs, kaip nemažą darbo stažą turintis komisaras, neabejoju, kad netikite l. e. generalinio prokuroro Petrausko žodžiais apie Kedžio tariamas žmogžudystes ir mirtį. Kodėl viešai taip mulkinami žmonės? Dėkojame, kad policija protingai elgiasi pilietiškai nusiteikusių žmonių Garliavoje atžvilgiu.
Aurelija
2010-05-25 09:32
Klausimas:
Laba diena, mane atleidžia iš vidaus tarnybos likus iki pensijos mažiau nei penkiems metams. Ką daryti? Ar tikrai policijai nereikalingi žmonės su dviem aukštaisiais išsilavinimais?
Petras
2010-05-25 08:59
Klausimas:
Kodėl policininkai po vakarėlių, gerokai išgėrę sėda už vairo, važiuoja nė kiek nesibaimindami, matosi, kad yra policijos darbuotojų solidarumas - girti policininkai nebaudžiami, bet žmonės tai mato ir tai labai menkina pasitikėjimą policija?
Rena
2010-05-25 08:35
Klausimas:
Ar normalu, kad policininkai Lietuvoje uždirba tiek mažai? Ar jie dar turi bent kažkokių socialinių garantijų?
sandra
2010-05-25 02:20
Klausimas:
Gerb. komisare visu pirma noriu padekoti uz tai, kad sioje pedofilijos byloje policija vienintele likusi grandis kuria dar pasitiki visuomene, ir noriu paklausti kaip pavyko islikti tokiems nesaliskiems?
Lina
2010-05-24 21:59
Klausimas:
Gerb. Komisare, ar policija naudojasi ES struktūriniais fondais?
Antanas
2010-05-24 21:58
Klausimas:
Girdėjau, kad policijos automobiliuose diegiama naujausia technika.Kaip plačiai šalies mastu tai daroma? Ar visa tai pasiteisina ir duoda teigiamų rezultatų?
Tadas
2010-05-24 21:55
Klausimas:
Laba diena. Gerbiamas generalini komisare, kažkada Seime buvo patvirtinta plėtros programa. Ar ji dar finansuojama? Kaip tai atsiliepia policijos darbui?
Ingrida
2010-05-24 20:47
Klausimas:
kokiu jusu manymu reikia pagaliau priemoniu kad teisesauga pagaliau pradetu dirbti teisingumui,o ne svogriams, draugams ir klanams.siai dienai stebinti kauno byla net plika akimi matisi zaidimas i "vienus vartus",nenoreciau tiketi kad dirba tokie nekompetetingi tyrejai kurie rade ikalti prie negyvo zmogaus gali iskarto pasakyti ,kad byla baigta.kazkaip jau antram kurse per kriminologijos paskaitas buvo pasakyta,kad jeigu ikalciai kaip ant lekstutes ieskok jas juos sudeliojo ir surades surasi nusikalteli.BEJE STEBINT PASKUTINIUS IVYKIUS MANAU, KAD TEISESAUGOS SISTEMOJ PATI POLICIJA SIAI DIENAI DIRBA NORMALIAUSIA.
NIJOLE 2010,05,25 19:10
2010-05-24 19:12
Klausimas:
GERB. KOMISARE Kada baigs daryti Kedžiai ir Venckai tvarką Lietuvoje.Ar ilgai traumuos Stankūnaitės dukrą.Man atrodo čia ginama ne mergaitės gerovė .o Venckų ir Kedžių ambicijos.Dedasi tokie geri mergaitei .o prie savo namų negali padaryti tvarkos.Atseit mergaitės neleidžia išvešti pas mamą minia. O ta minia siaubia.Kokią atsakomybę neša Kedienė leisdama mergaitę filmuoti ir atsakinėti į klausimus kuriuos užduoda Kedienė. Mergaitė jau nieko nežino nei kas čia blogas .nei kas čia geras.
Roma
2010-05-24 16:21
Klausimas:
Ar normalu, kad policija kone vienintelė Europoje neturi savo policijos akademijos ar kolegijos?
Ramūnas
2010-05-24 16:17
Klausimas:
Kiek teko skaityti, per pastaruosius metus pasitikėjimas policija vis didėja? Ar tai tiesa?
Garsioji byla
2010-05-24 14:25
Klausimas:
D.Kedžio dėdės sodo namelis ištikrintas skersai ir išilgai. Kitų giminaičių tikriausiai jau irgi. Ar rasta ten D.Kedžio pėdsakų? Na, tokių, kaip ant šalia jo lavono rasto pistoleto - DNR, atspaudų?
Garsioji byla
2010-05-24 14:23
Klausimas:
Ar buvo klausomasi D.Kedžio telefoninių pokalbių iki J.Furmanavičiaus ir V.Naruševičienės nužudymo dienos?
Svetlana
2010-05-24 14:00
Klausimas:
Laba diena, Noriu pasinaudoti proga ir pasiklausti pačio generalinio komisaro. Domina darbas policijoje. Bet įvadiniai kursai po kol kas nevyksta. Sakykit, ar bus galimybe su aukštuoju teisiniu išsilavinimu įsidarbinti policijoje?
rimas
2010-05-24 12:49
Klausimas:
Gerb.komisare, susidaro tokia nuomone,kad policininku atlyginimai yra del to tokie mazi,kad skatinti korupcija,to pasekoje galimas manipuliavimas pareigunais.
2010-05-24 11:36
Klausimas:
Gerb. komisare, turiu Jums keletą klausimų,į kuriuos tikiuosi sulaukti nuoširdaus atsakymo: 1) Kodėl nebuvo sulaikytas ir realiai įkalintas ĮTARIAMASIS pedofilijos byloje - A.Ūsas? 2) Kodėl nepareikšti kaltinimai L.Stankūnitei? 3) Kodėl iš policijos, prokuratūros ir teisininkų pusių, ši byla yra komentuojama taip, kaip patogu teisėsaugai? Kai tuo tarpu, apie aibę visokių pažeidimų, tiriant šią bylą, kalba tik Kedžio artimieji? Gal p.Venckus cituoja kitokius kodeksus, nei visi likę?
Anželika
2010-05-24 11:22
Klausimas:
Kodėl Įtariamieji rezonancinėje pedofilijos byloje nesuimti laukia teismo, kaip paprastai daroma-sulaikomi ar trims mėn., o vienas vaikšto laisvėj, o kita lyg saugoma nuo kažko. Abu kelia sumaištį ir skaldo valstybę. Kaip manote, nuo ko saugoma stankūnaitė?
Pranas
2010-05-24 11:08
Klausimas:
Ar policija dar tebeturi šaunamus ginklus? Vis rašoma ten policininką primušė, ten nuo policijos pabėgo.....
Aras
2010-05-24 10:57
Klausimas:
Gal užleiskit savo postą Dainiui Gaižauskui - garsiausiam Lietuvos policininkui, išdrįsusiam stoti prieš supuvusią, korumpuotą teisėsaugos sistemą?
Romas
2010-05-24 10:12
Klausimas:
Dėl ko taikomos tokios lengvatos nusikaltusiems,pavyzdžiui Vidžiūnui?Jis kitoks Lietuvos pilietis?
Romas
2010-05-24 09:54
Klausimas:
Kuri diena buvo smagesnė,šaudyti į nusivilusius ar sugoti gėjus(svarbiausiai už viską moka mokesčių mokėtojai)?
2010-05-24 09:35
Klausimas:
gerb. komisare, internete pasklido žinia, kad iš pareigūnų atimti "fenai" (greičio matuokliai). pastebiu, kad gandas arti tiesos ir greičiai lietuvos keliuose ir miestuose pastebimai padidėjo. esamų stacionarių matuoklių tikrai neužtenka, o įspėjančios lentelės apskritai didžiausia nesąmonė. ar planuojama grįžti prie senos tvarkos?
antanas
2010-05-24 08:19
Klausimas:
Mam gaila policijos darbuttoju krie ira paliktit tik atpirkimo oziais.Kiekvinas seimunas ar turinti ndraugu ir tampo juos uzvirvuciu kai ponams ar ju draugams patinka.O kaltina policija,jis tik irankis musu aukstu ponu irankis.Politinio kalinio sunus A.S.Baras.Buvusio policininko sunus.
Tadas.S.
2010-05-24 00:45
Klausimas:
Policijos prievolė yra padeti uztikrinti kad būtų vygdomi teismo sprendimai. Kokių veiksmų žada imtis policija ,kad priverstų Generalinę Prokuratūrą vygdyti 2009 spalio 6dienos teismo nutarimą ,įpareigojantį patraukti Stankūnaitę baudžiamojon atsakomybėn? Gal reikėtų kreiptis į seimą ,ar prezidentūrą ,kad būtų sudaryta komisija šiuo klausimu?
Petras
2010-05-23 19:59
Klausimas:
Gerb. komisare kaip sprendziamas klausimas del ginco tarp E.Bukotos ir Kalvarijos 7 kriminalistu, Zinom kad Bukotas perkeltas i Vilkaviski tom paciom pareigom. Ar tai yra geras sprendimas ?
Petras
2010-05-23 19:59
Klausimas:
Gerb. komisare kaip sprendziamas klausimas del ginco tarp E.Bukotos ir Kalvarijos 7 kriminalistu, Zinom kad Bukotas perkeltas i Vilkaviski tom paciom pareigom. Ar tai yra geras sprendimas ?
Joana
2010-05-23 19:52
Klausimas:
Nuo ko yra saugoma V.Stankūnaitė ir už mūsų mokėtojų pinigus ir ar būtina ją saugoti?Ačiū,jeigu atsakysite nuoširdžiai ir be melo.
alio
2010-05-23 17:32
Klausimas:
komisaras čia truputį panašus į aktorių, tą kur vaidino avinėlių tylėjime
violeta
2010-05-23 17:15
Klausimas:
laba kodel pas mus tokia nesazininga teisingumo struktura.kad baiksis korupcija,aciu
virginija
2010-05-23 14:50
Klausimas:
ger, Komisare, pirmiausia noriu Jums padekoti. Visa si pedofilijos byla yra pirma tokio pobudzio byla ir mes visi suvokiame kaip sunku priimti vienokius ar kitokiu sprendimus. Jauciu, kad vadovavotes ne tik istatymo raide bet ir ismintigumu. Noriu paklausti, ar sunku Jums psichologiskai siuo metu atlaikyti visas tas atakas nukreiptas pries Jus, nors atvirai pasakius, man viesai ir neteko girdeti kritikos Jusu ir Jusu pavaldiniu atzvilgiu. Gal vienas kitas valdininkelis. Aciu, Jums is visos sirdies.
Albertas
2010-05-23 13:55
Klausimas:
GERB.KOMISARE,NEADEKVACIAI SUMAZINTOS PENSIJOS VRM PENSININKAMS LYGINANT SU KITU KATEGORIJU PILIECIAIS.KOKIU PRIEMONIU IMASI VRM SIUO KLAUSIMU IR BENDRAI KADA BUS ATSTATYTOS MUSU PENSIJOS I ANKSTESI LYGI???
Algis
2010-05-23 13:33
Klausimas:
kodel nesuimami piktybiskai 7 menesius nevykdantys isigalejusio teismo sprendimo pareiksti Stankunaitei itarimus dalyvus tvirkinant mergaite? ar ne todel, kad sie pedofilu uztarejai yra is auksciausiu valdzios sluoksniu?
laima
2010-05-23 12:20
Klausimas:
Jus nuostabus ir protingas zmogus. Viska, ka dabar valstybeje turime- deka saziningu, paprastu zmoniu. Jusu elgesys ir poziuris i ivykius Garliavoje vertas didziules pagarbos. Dekui uz zmogiskuma.
Janina
2010-05-23 12:12
Klausimas:
Eiliniams žmonėms jaučiamas teisėsaugos nuolankumas pedofilijos sugadintiems žmonėms.Kodėl teisėsauga taip gina ūsą?Kodėl taip ilgai tyriama ši byla?Kodėl stankūnaitė nepatraukta baudžiamojon atsakomybėn?Šie klausimai jaudina daugelį Lietuvos žmonių.Kodėl taip skubėta mergaitę atiduoti "motinai"?Kas nužudė Kedį?
Antanas
2010-05-23 07:41
Klausimas:
Gerbiamas komisare,ar JUS tikite,kad Dekanidze buvo susaudytas.Jeigu taip tai gal pakomentuokite placiau.
Dalia
2010-05-23 02:21
Klausimas:
O aš gerbiamam policijos gen. komisarui noriu padėkoti už tai, kad jam visi Lietuvos žmonės yra vienodai SVARBŪS ir visi vienodai ginami,....AČIŪ, komisare, paskutiniai įvykiai Lietuvoje, ypač Garliavoje, parodė, kad esate dar ir labai išmintingas ir puikus žmogus,...Pagarba Jums.
Tadas
2010-05-23 01:46
Klausimas:
Kada bus Gaizauskas ismestas is Policijos uz saviskiu vagiu skundima? Argi vieta tokiems doriems policininkams svogerineje korumpuotoje Policijoje???
tadas
2010-05-23 01:43
Klausimas:
Ar nera per daug griezta bausme uz medienos vagyste kalvarijos komisariato virsininko pavaduotojui perkelimas i kita vieta tom paciom pareigom? Juk jis turi dabar labai daug nepatogumu vazinet i kita miesta. Ar neturetu but tokie nenaudeliai kaip Gaizauskas kovojantys su vagimis ir kontrabandininkais grieztai nubausti uz saviskiu skundima?
Algirdas
2010-05-22 23:42
Klausimas:
Linkiu nepamiršti ir oligarchų veiklos...
Saule
2010-05-22 21:00
Klausimas:
Gerb.V.Telycenai, ar tie du policininkai lydeje nelemta penktadieni anstoli ir stebedami kaip jis metomas zememis, jam neleidziama praeiti, jis vadinamas necenzuriniais zodziais atliko savo pareiga? Man toks ispudis, kad Lietuvoje policija nebepavaldi istatymui.
Sigitas
2010-05-22 19:49
Klausimas:
Gerb. Komisare, visu pirma noreciau padekoti uz Jusu nepasidavima provokuojamiems ir tendencingiems klausimams, kuriuos Jums uzdavinejo lrytas tv veikejas Jakilaitis. Toliau noreciau suzinoti jusu nuomone i istatyma(ne teismo nutarti, kurios del visiems suprantamos priezasties Jus negalite komentuoti), kuriuoo remiantis buvo priimta nutartis atiduoti mergate Kedyte skubos tvarka motinai Stankunaitei. Ekspertai.eu pateikia CPK istatymo kuomet priimamos nutartys teismo nutarti vykdyti skubiai isaiskinima - Civilinio proceso kodekso 283 straipsnio 1 dalyje parašyta, kad sprendimai nedelsiant turi būti vykdyti tokiais atvejais: 1) dėl priteisimo išmokų atlyginti žalą, atsiradusią sužalojus fizinio asmens sveikatą ar atėmus gyvybę; 2) dėl priteisimo atlyginimo, priklausančio autoriui už naudojimąsi jo autorinėmis teisėmis, išradėjui, turinčiam patentą, - už naudojimąsi jo išradimu; 3) dėl atleidimo iš darbo formuluotės pakeitimo; 4) dėl darbuotojo grąžinimo į darbą; 5) visose kitose bylose, jeigu dėl ypatingų aplinkybių uždelsimas įvykdyti sprendimą gali padaryti išieškotojui didelę žalą arba iš viso gali pasidaryti negalima ar labai sunku sprendimą įvykdyti. Remiantis sia informacija, galima daryti prielaida, jog teisejas su vaiku pasielge kaip su daiktu ir taip pazeide vaiko teises Taigi mano klausimas - ar yra Civiliniame Proceso Kodekse straipsnis, kuriuo remiantis buvo priimta si nutartis grazinti motinai vaika SKUBOS tvarka?
jonas
2010-05-22 19:19
Klausimas:
Kodel PANEVEZYJE Klaipedos mikrorajone vakarais po21 ir po 22val. vaiku dazeliu kiemai ,gyvenamuju namu kiemai pilni gerianciu ir truksmaujanciu paaugliu .o policijos pareigunu gal15metu nematom.ir aplamai ar kas nors uz tai atsakingas ,ar policija tik tam kad gatve pasivazinetu.nuokada bus tvarka?
AGNIUS
2010-05-22 13:34
Klausimas:
GER. KOMISARE. AR SUSIRINKUS, TOKIAI ZMONIU MINIAI, PRIE SEIMO IR VISA SAVAITE NESISKIRSTANT, POLICIJA IRGI NESIIMS JOKIU VEIKSMU. TOLIAU BUS PASYVI STEBETOJA. KAS APGINS SEIMO NARI, PONA SEDBARA NUO GRASINIMU. AR JAU LIETUVOJE NEIMANOMA PAREIKSTI SAVO NUOMONE. ACIU.
DARIUS
2010-05-22 12:36
Klausimas:
Kaip Jums Gerb.Komisare atrodo vykstanti kova policijos gretose prieš korupciją, jei Jūsų vadovaujami pareigūnai uždirba mažiau nei vidutiniškai?Ar gali toks pareigūnas tinkamai atlikti savo pareigas, jei rūpinasi tik savo materialine gerove.
2010-05-22 12:23
Klausimas:
Noreciau paklaust,ar sulausime tokiu laiku,kad policija Lietuvoje bus gerbiama,ar kazkas daroma,kad prie to artetume?Nes tikrai ne karta teko matyt policininku veiksmu,kurie nedaro garbes.
to jurgai
2010-05-22 11:36
Klausimas:
prasau paaiskinti jurgai , kad policija vaiku neima , o tik palaiko viesaja tvarka . vaiko paimti negali net antstolis , nes vaikas nera daiktas ir jo paemimas yra labai specifinis dalykas , nes tenka paisyti ir vaiko noru ir pageidavimu , taip pat uztikrinti vaiko teises . pagal teismo sprendima vaika pasiimti galejo tik stankunaite asmeniskai , bet ji tokio noro nepareiske , o policija net su antstoliu negalejo paimti vaiko , nes taip butu traumuojamas vaikas ir pazeidziamos vaiko teises . taip pat , jei butu imamas vaikas , tai turejo dalyvauti ir vaiku teisiu atstovai . P.S. aciu policijai uz profesionaluma .
Raimondas
2010-05-22 10:29
Klausimas:
Teko tarnauti VRM gretose tarybiniais laikais.Buvau apylinkes inspektorius ir beja turejau autoriteta rajone,nors ne visada vykdziau virsininku nurodymais,kurie paremti ne visada sveiku protu.Isejau is sistemos sajudziui susikurus ,nes negalejau stoti prie savo tauta ir ginti valdzios interesus.Siandien matome kad daroma viskas kas gina valdininku interesus bet ne tautos kuri yra valstybes pagrindas.Ar nematote panasumu dardo metoduose dabar ir kas vyko ginant sovietine santvarka,kad JUs savo veiksmais tolstat nuo zmoniu pasitikejimo Jusu veiksmais ir kokiais budais zadat atkurti.Deja kol kas zmones trokstancius tiesos vadinate minia trukdanti vykdyti teisinguma.Nepamirskite ,net sovitu armijos karininkai atsisake vykdyti nusikalstamus veiksmus pries liaudi Kaune per 1991m. sausio ivykius.As tikiu kad ne visi dirbantys Jusu vadovaujamose sistemoje yra korumpuoti.Aciu.
Ricardas
2010-05-22 02:13
Klausimas:
Gerbiamas komisare,perskaicius Jusu biografija Wikipedijoje,aisku, kad Jus tikrai patyres pareigunas.Kelete kvalifikacija net JAV... Nesileisiu i ilgas diskusijas, nors klausimu turiu daug.Man ,kaip baigusiam medicinos mokslus vis neduoda ramybes viena mintis.Ar Jums ,kaip patyrusiam kriminalistui,neatrodo keista, D.Kedzio mirtis,ir ekpertu isvados?Ar manote ,kad zmogus budamas visiskai girtas,galetu paspringti zole,ir nuo to mirti?Jau nekalbant apie tai,kad norint "pripusti" 3,7 promiles Kedziui reikejo isgerti ne maziau litra degtines.Ir ar suzalojimai D.Kedzio veide Jums nepanasus i smurto zymes??? Tik atvirai...juk tai taip akivaizdu... dekoju.
ginga
2010-05-21 22:52
Klausimas:
Gal galite Stankunaitei pasiulyti liuidininko apsaugos programa,kad pradetu kalbeti pries pedofilus,ji juk auka esama ir busima realiai.gal gana mirciu.tauta laukia is jusu doru darbu,nebukit pastumdeliais.tegul sustiprina jus dievas.
2010-05-21 22:50
Klausimas:
Kodel policija nesieme vikdyti savo pareigu Vensku atzvilgiu kaip reikejo grazinti dukra motinai?Jiems turbut istatymas negalioja,ar viska priklauso nuo zmoniu valios?Kad visada isiklausytu i zmoniu valia o ne isskirtiniais atvejais kaip bijoma prarasti postus,gal buvo nurodymai is auksciau nieko nedaryti?
Lina
2010-05-21 22:02
Klausimas:
O kur Betingis? Kodel nebesivaidena ?
vilma
2010-05-21 19:46
Klausimas:
ar nesigailite savo zodziu, pasakes, kad galite suprasti zmones, susirinkusius salia Vencku namu? Juk siais zodziais pateisinote neteisetus veiksmus, kurie nera tokie jau nekalti?
arunas
2010-05-21 19:32
Klausimas:
ka daryti kad maziau butu korupcijos policijoje ir kaip padaryti,kad atliktu ar tirtu nepriklausomai nuo zmogaus finansines padeties,pareigas
Ricardas
2010-05-21 18:44
Klausimas:
nuo ko yra saugoma L.Stankunaite? Jei "zudikas" nebegyvas? aciu uz atsakyma.
nika
2010-05-21 17:43
Klausimas:
1.Kodel D.Kedžio ieškoję policijos pareigūnai nesugebėjo rasti jo giminių iš tėvo pusės - kai tėvo brolio pavardė Kedys, jo sūnaus Kedys, be to tiek jie, tiek tėvo seserys gyvena netoliese - Ignalinoje, Kauno rajone ir t.t.. 2.taip pat norėtųsi sužinoti kokią įtaką paieškai būtų turėję šių giminių suradimas? 3.Tarnybiniam patikrinimui vadovavęs Jūsų pareigūnas pareiškė kad yra duomenų, jog slapstytis D.Kedžiui padėjo jo artimieji. Konkrečiai buvo pasakyta, kad tai yra žmogus, kuris buvęs policininkas. Toks žmogus yra tik vienas Aidas Venckus. Ar taip kalbama turint kažkokių įrodymų, jei taip, kodėl A.Venckus nesulaikytas? Jei pasirodys, kad tai melas, ar nebijote būti patraukti baudžiamojon atsakomybėn už šmeižtą?
Liuka
2010-05-21 17:41
Klausimas:
Gerbiamas VIzgirdai, - gyvenimiškas klausimas - kelis per savaitę matau tokį vaizdą - vyksta smulkus pažeidimas - pvz. žmogus eina per raudoną, vairuotojas važiuoja be šviesų arba pasistato automobilį prieš pat sankryžą, o policija mato ir nieko nedaro. Prie mano paties darbo Vilniaus senamiestyje kiekvieną dieną prieš sankryžą stovi automobilis, - bortelis geltonas, apie 5 m. jau nekalbu, per dieną pravažiuoja policijos automobilis ta gatve kokius 4 kartus, tačiau nė karto automobilis liko nenubaustas.
kjhh
2010-05-21 17:39
Klausimas:
laba diena kaip kovoti su nepilnameciais kurie kekviena diena trinasi prie laiptines duru kiek galma ir su tais kurie ant kiemo geria sisioja vaiku akivaizdoje kvieciam policija neatvaziuoja
Žiniukas
2010-05-21 17:36
Klausimas:
Laba diena, norėčiau pasiteirauti, kaip vyksta tyrimas dėl policijos pastatų statybų. Kalbama, kad Grigaravičiaus laikais viena statybų bendrovė intensyviai statė įvairiuose Lietuvos miestuose policijos pastatus, rekonstravo areštines....
Jurga
2010-05-21 17:35
Klausimas:
Kodėl policija neperėmė Kedžio dukters pagal teismo nutartį? Ar tai reiškia, kad teisingumą vykdo ne teismai, o žmoniųi minios?
Aurelija
2010-05-25 09:32
Klausimas:
Laba diena, mane atleidžia iš vidaus tarnybos likus iki pensijos mažiau nei penkiems metams. Ką daryti? Ar tikrai policijai nereikalingi žmonės su dviem aukštaisiais išsilavinimais?
Vizgirdas Telyčėnas Vizgirdas Telyčėnas
2010-05-25
Atsakymas:

Dėl mokos fondo mažinimo VRM yra priimtas sprendimas nepratęsinėti tarnybos pareigūnams, sulaukusiems statuto nustatyto amžiaus, jei jie turi užsitarnavę pensiją. Būna situacijų, kai pareigūnui iki pensijinio stažo trūksta 1-2 metų. Tuomet vidaus reikalų ministras  tarnybos laiką pratęsia. Jūsų atveju trūksta 5 metų, todėl nežinodamas detalių negalėčiau pareilšrti galutinės savo nuomonės. Parašykite apie savo situaciją į info@policija.lt. Pasiaiškinsime.

Kadangi laikas ribotas, dėkojame už klausimus. Nemažai klausimų liko neatsakytų. Polocijos departamento Komunikacijos skyrius juos apibendrins ir atsakymus pateiks šiek tiek vėliau. Atsiprašome tų, kuriems šiandien neatsakėme.

Pranas
2010-05-24 11:08
Klausimas:
Ar policija dar tebeturi šaunamus ginklus? Vis rašoma ten policininką primušė, ten nuo policijos pabėgo.....
Vizgirdas Telyčėnas Vizgirdas Telyčėnas
2010-05-25
Atsakymas:

Ne kiekvienoje iš Jūsų paminėtų situacijų tikslinga naudoti šaunamąjį ginklą. Pareigūnų šaunamojo ginklo panaudojimas kasmet mažėja. Bet tai laikau gera, o ne bloga tendencija.

Romas
2010-05-24 10:12
Klausimas:
Dėl ko taikomos tokios lengvatos nusikaltusiems,pavyzdžiui Vidžiūnui?Jis kitoks Lietuvos pilietis?
Vizgirdas Telyčėnas Vizgirdas Telyčėnas
2010-05-25
Atsakymas:

Visiems gali būti taikomos mažesnės nei įstatyme numatytos nuobaudos - tas ir yra daroma. Tiesiog kai tai taikoma nežinomiems žmonėms, apie tai niekas nežino.

2010-05-24 09:35
Klausimas:
gerb. komisare, internete pasklido žinia, kad iš pareigūnų atimti "fenai" (greičio matuokliai). pastebiu, kad gandas arti tiesos ir greičiai lietuvos keliuose ir miestuose pastebimai padidėjo. esamų stacionarių matuoklių tikrai neužtenka, o įspėjančios lentelės apskritai didžiausia nesąmonė. ar planuojama grįžti prie senos tvarkos?
Vizgirdas Telyčėnas Vizgirdas Telyčėnas
2010-05-25
Atsakymas:

Greičio matuokliai neatimti, palikti tik skaitmeninę atmintį turintys, kuriuos bet kada galima patikrinti: kokiu laiku, kokiu greičiu buvo fiksuotas automobilis. Tuo užsiimamūsų vidaus kontrolės padaliniai. Stacionarinių matuoklių efektyvumas pasijaus tuomet, kai Seimas priims administracinių teisės pažeidimų kodekso pakeitimus, kurių esmė - supaprastinta teisena, kuriai esant savininkas bus įpareigotas pats atsakyti už padarytą pažeidimą arba pateikti asmenį, kuris vairavo automobilį.

antanas
2010-05-24 08:19
Klausimas:
Mam gaila policijos darbuttoju krie ira paliktit tik atpirkimo oziais.Kiekvinas seimunas ar turinti ndraugu ir tampo juos uzvirvuciu kai ponams ar ju draugams patinka.O kaltina policija,jis tik irankis musu aukstu ponu irankis.Politinio kalinio sunus A.S.Baras.Buvusio policininko sunus.
Vizgirdas Telyčėnas Vizgirdas Telyčėnas
2010-05-25
Atsakymas:

Policija tikrai nejaučia politikų kišimosi į vykdomus tyrimus. Tikrai nejaučiu jokių virvių, pririštų prie mano rankų.

Joana
2010-05-23 19:52
Klausimas:
Nuo ko yra saugoma V.Stankūnaitė ir už mūsų mokėtojų pinigus ir ar būtina ją saugoti?Ačiū,jeigu atsakysite nuoširdžiai ir be melo.
Vizgirdas Telyčėnas Vizgirdas Telyčėnas
2010-05-25
Atsakymas:

Paiskartosiu, kad priimtų sprendimų vykdyti apsaugą nekomentuojame.

virginija
2010-05-23 14:50
Klausimas:
ger, Komisare, pirmiausia noriu Jums padekoti. Visa si pedofilijos byla yra pirma tokio pobudzio byla ir mes visi suvokiame kaip sunku priimti vienokius ar kitokiu sprendimus. Jauciu, kad vadovavotes ne tik istatymo raide bet ir ismintigumu. Noriu paklausti, ar sunku Jums psichologiskai siuo metu atlaikyti visas tas atakas nukreiptas pries Jus, nors atvirai pasakius, man viesai ir neteko girdeti kritikos Jusu ir Jusu pavaldiniu atzvilgiu. Gal vienas kitas valdininkelis. Aciu, Jums is visos sirdies.
Vizgirdas Telyčėnas Vizgirdas Telyčėnas
2010-05-25
Atsakymas:

Jokio psichologinio spaudimo nejaučiu. Tai yra nesudėtinga, kai laikaisi įstatymo.

Algis
2010-05-23 13:33
Klausimas:
kodel nesuimami piktybiskai 7 menesius nevykdantys isigalejusio teismo sprendimo pareiksti Stankunaitei itarimus dalyvus tvirkinant mergaite? ar ne todel, kad sie pedofilu uztarejai yra is auksciausiu valdzios sluoksniu?
Vizgirdas Telyčėnas Vizgirdas Telyčėnas
2010-05-25
Atsakymas:

Ši byla yra ne policijos žinioje, todėl komentuoti negaliu.

Janina
2010-05-23 12:12
Klausimas:
Eiliniams žmonėms jaučiamas teisėsaugos nuolankumas pedofilijos sugadintiems žmonėms.Kodėl teisėsauga taip gina ūsą?Kodėl taip ilgai tyriama ši byla?Kodėl stankūnaitė nepatraukta baudžiamojon atsakomybėn?Šie klausimai jaudina daugelį Lietuvos žmonių.Kodėl taip skubėta mergaitę atiduoti "motinai"?Kas nužudė Kedį?
Vizgirdas Telyčėnas Vizgirdas Telyčėnas
2010-05-25
Atsakymas:

Taip  vadinamą "Pedofilijos bylą" tiria generalinė prokuratūra.

Antanas
2010-05-23 07:41
Klausimas:
Gerbiamas komisare,ar JUS tikite,kad Dekanidze buvo susaudytas.Jeigu taip tai gal pakomentuokite placiau.
Vizgirdas Telyčėnas Vizgirdas Telyčėnas
2010-05-25
Atsakymas:

Neturiu pagrindo manyti, kad nuosprendis nebuvo įvykdytas.

tadas
2010-05-23 01:43
Klausimas:
Ar nera per daug griezta bausme uz medienos vagyste kalvarijos komisariato virsininko pavaduotojui perkelimas i kita vieta tom paciom pareigom? Juk jis turi dabar labai daug nepatogumu vazinet i kita miesta. Ar neturetu but tokie nenaudeliai kaip Gaizauskas kovojantys su vagimis ir kontrabandininkais grieztai nubausti uz saviskiu skundima?
Vizgirdas Telyčėnas Vizgirdas Telyčėnas
2010-05-25
Atsakymas:

Į žemesnes pareigas Vilkaviškio rajono PK pavaduotoju perkeltas Marijampolės AVPK viršininko pavaduotojas. Į žemesnes pareigas jis perkeltas ne dėl, kaip Jūs teigiate,  "medienos vagystės", o laikinai, kol bus išspręstos Marijampolės AVPK ir Kalvarijos PK vadovų konflikto priežastys.

Algirdas
2010-05-22 23:42
Klausimas:
Linkiu nepamiršti ir oligarchų veiklos...
Vizgirdas Telyčėnas Vizgirdas Telyčėnas
2010-05-25
Atsakymas:

Ačiū už palinkėjimą.

Saule
2010-05-22 21:00
Klausimas:
Gerb.V.Telycenai, ar tie du policininkai lydeje nelemta penktadieni anstoli ir stebedami kaip jis metomas zememis, jam neleidziama praeiti, jis vadinamas necenzuriniais zodziais atliko savo pareiga? Man toks ispudis, kad Lietuvoje policija nebepavaldi istatymui.
Vizgirdas Telyčėnas Vizgirdas Telyčėnas
2010-05-25
Atsakymas:

Visi asmenų veiksmai yra filmuoti. Šiuo metu ruošiama medžiaga jų administracinei atsakomybei taikyti.

Sigitas
2010-05-22 19:49
Klausimas:
Gerb. Komisare, visu pirma noreciau padekoti uz Jusu nepasidavima provokuojamiems ir tendencingiems klausimams, kuriuos Jums uzdavinejo lrytas tv veikejas Jakilaitis. Toliau noreciau suzinoti jusu nuomone i istatyma(ne teismo nutarti, kurios del visiems suprantamos priezasties Jus negalite komentuoti), kuriuoo remiantis buvo priimta nutartis atiduoti mergate Kedyte skubos tvarka motinai Stankunaitei. Ekspertai.eu pateikia CPK istatymo kuomet priimamos nutartys teismo nutarti vykdyti skubiai isaiskinima - Civilinio proceso kodekso 283 straipsnio 1 dalyje parašyta, kad sprendimai nedelsiant turi būti vykdyti tokiais atvejais: 1) dėl priteisimo išmokų atlyginti žalą, atsiradusią sužalojus fizinio asmens sveikatą ar atėmus gyvybę; 2) dėl priteisimo atlyginimo, priklausančio autoriui už naudojimąsi jo autorinėmis teisėmis, išradėjui, turinčiam patentą, - už naudojimąsi jo išradimu; 3) dėl atleidimo iš darbo formuluotės pakeitimo; 4) dėl darbuotojo grąžinimo į darbą; 5) visose kitose bylose, jeigu dėl ypatingų aplinkybių uždelsimas įvykdyti sprendimą gali padaryti išieškotojui didelę žalą arba iš viso gali pasidaryti negalima ar labai sunku sprendimą įvykdyti. Remiantis sia informacija, galima daryti prielaida, jog teisejas su vaiku pasielge kaip su daiktu ir taip pazeide vaiko teises Taigi mano klausimas - ar yra Civiliniame Proceso Kodekse straipsnis, kuriuo remiantis buvo priimta si nutartis grazinti motinai vaika SKUBOS tvarka?
Vizgirdas Telyčėnas Vizgirdas Telyčėnas
2010-05-25
Atsakymas:

Matyt į tokį klausimą ekspromtu galėtų atsakyti civilinės teisės specialistas.

jonas
2010-05-22 19:19
Klausimas:
Kodel PANEVEZYJE Klaipedos mikrorajone vakarais po21 ir po 22val. vaiku dazeliu kiemai ,gyvenamuju namu kiemai pilni gerianciu ir truksmaujanciu paaugliu .o policijos pareigunu gal15metu nematom.ir aplamai ar kas nors uz tai atsakingas ,ar policija tik tam kad gatve pasivazinetu.nuokada bus tvarka?
Vizgirdas Telyčėnas Vizgirdas Telyčėnas
2010-05-25
Atsakymas:

Prašyčiau vėlgi  el. paštu - info@policija.lt atsiųsti konkretesnę informaciją apie tai, kur yra triukšmaujama. Būtinai patikrinsime.

AGNIUS
2010-05-22 13:34
Klausimas:
GER. KOMISARE. AR SUSIRINKUS, TOKIAI ZMONIU MINIAI, PRIE SEIMO IR VISA SAVAITE NESISKIRSTANT, POLICIJA IRGI NESIIMS JOKIU VEIKSMU. TOLIAU BUS PASYVI STEBETOJA. KAS APGINS SEIMO NARI, PONA SEDBARA NUO GRASINIMU. AR JAU LIETUVOJE NEIMANOMA PAREIKSTI SAVO NUOMONE. ACIU.
Vizgirdas Telyčėnas Vizgirdas Telyčėnas
2010-05-25
Atsakymas:

Lietuvoje mitingai, žmonių susibūrimai vyksta įstatymo nustayta tvarka. Bet kuris susirinkimas nuo 10 žmonių ir daugiau reikalauja savivaldybės leidimo. Nesant tokio leidimo, mitingas skaitomas neteisėtu. Ir jo organizatoriai traukiami administracinėn atsakomybėn. Taigi prie Seimo susirinkimai galimi tik įstatymo nustatyta tvarka.

DARIUS
2010-05-22 12:36
Klausimas:
Kaip Jums Gerb.Komisare atrodo vykstanti kova policijos gretose prieš korupciją, jei Jūsų vadovaujami pareigūnai uždirba mažiau nei vidutiniškai?Ar gali toks pareigūnas tinkamai atlikti savo pareigas, jei rūpinasi tik savo materialine gerove.
Vizgirdas Telyčėnas Vizgirdas Telyčėnas
2010-05-25
Atsakymas:

Pilnai pritariu, kad atlyginimas yra vienas iš veiksnių, įtakojančių korupcijos lygį. 2008 metų reformos metu policijos pareigūnams gan ženkliai buvo padidinti atlyginimai. Planuotas buvo ir kitas atlyginimų didinimas. Tokie buvo mūsų planai. Bet, deja, pasaulinė ekonominė krizė pakoregavo šiuos planus. Tačiau politikai, su kuriais tenka kalbėti šia tema, pritaria, kad policijos atlyginimai neadekvatūs vykdomam darbui.

2010-05-22 12:23
Klausimas:
Noreciau paklaust,ar sulausime tokiu laiku,kad policija Lietuvoje bus gerbiama,ar kazkas daroma,kad prie to artetume?Nes tikrai ne karta teko matyt policininku veiksmu,kurie nedaro garbes.
Vizgirdas Telyčėnas Vizgirdas Telyčėnas
2010-05-25
Atsakymas:

Iš tikrųjų policijos veikla yra ta sfera, kuri žmonėms yra labai matoma. Policijos darbo trūkumai gyventojams labai krenta į akis. Apklausose apie įvairias veiklos sritis skilytje "apie policiją neturiu nuomonės" tik 5 procentai tokių žmonių. Mažiausiai iš visų kitų veiklos sričių. Tai rodo, kad gyventojai vienaip ar kitaip vertina policijos veiklą. Apklausų yra įvairių, vienos jų rodo didesnį pasitikėjimą policija, kitos - mažesnį. Tačiau visose Europos valstybėse policijos veikla vertinama pagal tikslinį tyrimą, kuriuos daro viešosios nuomonės tyrimų kompanijos. Praėjusiais metais tyrimai parodė, kad policija pasitiki 62 procentai gyventojų. Aišku, mes siekiame didesnio pasitikėjimo.
Dėkojame gyventojams už kiekvieną informaciją, atskleidžiančią policijos darbo trūkumus.

to jurgai
2010-05-22 11:36
Klausimas:
prasau paaiskinti jurgai , kad policija vaiku neima , o tik palaiko viesaja tvarka . vaiko paimti negali net antstolis , nes vaikas nera daiktas ir jo paemimas yra labai specifinis dalykas , nes tenka paisyti ir vaiko noru ir pageidavimu , taip pat uztikrinti vaiko teises . pagal teismo sprendima vaika pasiimti galejo tik stankunaite asmeniskai , bet ji tokio noro nepareiske , o policija net su antstoliu negalejo paimti vaiko , nes taip butu traumuojamas vaikas ir pazeidziamos vaiko teises . taip pat , jei butu imamas vaikas , tai turejo dalyvauti ir vaiku teisiu atstovai . P.S. aciu policijai uz profesionaluma .
Vizgirdas Telyčėnas Vizgirdas Telyčėnas
2010-05-25
Atsakymas:

Šioje situacijoje vaikas turėjo būti perduotas vaikų apklausos kambaryje policijos įstaigoje. Vaiką turėjo atvežti globėja ir perduoti motinai, įforminant reikiamus dokumentus. Dabar teismo nutartis šioje dalyje yra sustabdyta.

Raimondas
2010-05-22 10:29
Klausimas:
Teko tarnauti VRM gretose tarybiniais laikais.Buvau apylinkes inspektorius ir beja turejau autoriteta rajone,nors ne visada vykdziau virsininku nurodymais,kurie paremti ne visada sveiku protu.Isejau is sistemos sajudziui susikurus ,nes negalejau stoti prie savo tauta ir ginti valdzios interesus.Siandien matome kad daroma viskas kas gina valdininku interesus bet ne tautos kuri yra valstybes pagrindas.Ar nematote panasumu dardo metoduose dabar ir kas vyko ginant sovietine santvarka,kad JUs savo veiksmais tolstat nuo zmoniu pasitikejimo Jusu veiksmais ir kokiais budais zadat atkurti.Deja kol kas zmones trokstancius tiesos vadinate minia trukdanti vykdyti teisinguma.Nepamirskite ,net sovitu armijos karininkai atsisake vykdyti nusikalstamus veiksmus pries liaudi Kaune per 1991m. sausio ivykius.As tikiu kad ne visi dirbantys Jusu vadovaujamose sistemoje yra korumpuoti.Aciu.
Vizgirdas Telyčėnas Vizgirdas Telyčėnas
2010-05-25
Atsakymas:

Niekada nevadinau žmonių, reiškiančių savo nuomonę, "minia", negirdėjau, kad taip sakytų kas nors iš policijos pareigūnų. Galiu kalbėti tik už policiją. Policija tikrai nėra atsiskyrusi nuo Lietuvos gyventojų - tai ta pati visuomenės dalis. Policijos funkcija - vykdyti įstatymus, o kokie jie yra - sprendžia politikai.

Ricardas
2010-05-22 02:13
Klausimas:
Gerbiamas komisare,perskaicius Jusu biografija Wikipedijoje,aisku, kad Jus tikrai patyres pareigunas.Kelete kvalifikacija net JAV... Nesileisiu i ilgas diskusijas, nors klausimu turiu daug.Man ,kaip baigusiam medicinos mokslus vis neduoda ramybes viena mintis.Ar Jums ,kaip patyrusiam kriminalistui,neatrodo keista, D.Kedzio mirtis,ir ekpertu isvados?Ar manote ,kad zmogus budamas visiskai girtas,galetu paspringti zole,ir nuo to mirti?Jau nekalbant apie tai,kad norint "pripusti" 3,7 promiles Kedziui reikejo isgerti ne maziau litra degtines.Ir ar suzalojimai D.Kedzio veide Jums nepanasus i smurto zymes??? Tik atvirai...juk tai taip akivaizdu... dekoju.
Vizgirdas Telyčėnas Vizgirdas Telyčėnas
2010-05-25
Atsakymas:

Visas D. Kedžio kūno tyrimas yra filmuotas. Todėl bet kada, esant reikalui, gali būti padaryta pakartotina peržiūra. Teismo medikų išvadų nekomentuoju.

2010-05-21 22:50
Klausimas:
Kodel policija nesieme vikdyti savo pareigu Vensku atzvilgiu kaip reikejo grazinti dukra motinai?Jiems turbut istatymas negalioja,ar viska priklauso nuo zmoniu valios?Kad visada isiklausytu i zmoniu valia o ne isskirtiniais atvejais kaip bijoma prarasti postus,gal buvo nurodymai is auksciau nieko nedaryti?
Vizgirdas Telyčėnas Vizgirdas Telyčėnas
2010-05-25
Atsakymas:

Dėl "nurodymų iš aukščiau" - šioje istorijoje jokio politikų spaudimo nebuvo.

vilma
2010-05-21 19:46
Klausimas:
ar nesigailite savo zodziu, pasakes, kad galite suprasti zmones, susirinkusius salia Vencku namu? Juk siais zodziais pateisinote neteisetus veiksmus, kurie nera tokie jau nekalti?
Vizgirdas Telyčėnas Vizgirdas Telyčėnas
2010-05-25
Atsakymas:

Tai sakydamas aš jokių žmonių neteisinau. Aš tiesiog pasakiau, kad suprantu tai, ką žmonės teigia. Bet tai jokiu būdu nėra jų pateisinimas.

arunas
2010-05-21 19:32
Klausimas:
ka daryti kad maziau butu korupcijos policijoje ir kaip padaryti,kad atliktu ar tirtu nepriklausomai nuo zmogaus finansines padeties,pareigas
Vizgirdas Telyčėnas Vizgirdas Telyčėnas
2010-05-25
Atsakymas:

Su korupcija vienas iš kovos metodu turėtų būti būtinybė pagrįsti turimą turtą, ko dabar nėra. Tai būtų vienas iš svertų, kovojant su korupcija visose sferose - ne tik policijoje.

Ricardas
2010-05-21 18:44
Klausimas:
nuo ko yra saugoma L.Stankunaite? Jei "zudikas" nebegyvas? aciu uz atsakyma.
Vizgirdas Telyčėnas Vizgirdas Telyčėnas
2010-05-25
Atsakymas:

Priimtų sprendimų dėl asmenų apsaugos nekomentuojame.

nika
2010-05-21 17:43
Klausimas:
1.Kodel D.Kedžio ieškoję policijos pareigūnai nesugebėjo rasti jo giminių iš tėvo pusės - kai tėvo brolio pavardė Kedys, jo sūnaus Kedys, be to tiek jie, tiek tėvo seserys gyvena netoliese - Ignalinoje, Kauno rajone ir t.t.. 2.taip pat norėtųsi sužinoti kokią įtaką paieškai būtų turėję šių giminių suradimas? 3.Tarnybiniam patikrinimui vadovavęs Jūsų pareigūnas pareiškė kad yra duomenų, jog slapstytis D.Kedžiui padėjo jo artimieji. Konkrečiai buvo pasakyta, kad tai yra žmogus, kuris buvęs policininkas. Toks žmogus yra tik vienas Aidas Venckus. Ar taip kalbama turint kažkokių įrodymų, jei taip, kodėl A.Venckus nesulaikytas? Jei pasirodys, kad tai melas, ar nebijote būti patraukti baudžiamojon atsakomybėn už šmeižtą?
Vizgirdas Telyčėnas Vizgirdas Telyčėnas
2010-05-25
Atsakymas:

Tarnybinio patikrinimo išvada dėl D. Kedžio paieškos yra riboto naudojimo, todėl šios išvados detalių atskleisti negalima. Apibendrinant galima pasakyti, kad policija padarė ne viską , ką galbūt turėjo padaryti šioje paieškoje. Į visus klausimus su pilnu įsitikinimu bus galima atsakyti tik nustačius, kur D. Kedys slapstėsi ir kas jam padėjo tai daryti.

Nurodyto asmens rolės asmeniškai nežinau ir nekomentuosiu.

Liuka
2010-05-21 17:41
Klausimas:
Gerbiamas VIzgirdai, - gyvenimiškas klausimas - kelis per savaitę matau tokį vaizdą - vyksta smulkus pažeidimas - pvz. žmogus eina per raudoną, vairuotojas važiuoja be šviesų arba pasistato automobilį prieš pat sankryžą, o policija mato ir nieko nedaro. Prie mano paties darbo Vilniaus senamiestyje kiekvieną dieną prieš sankryžą stovi automobilis, - bortelis geltonas, apie 5 m. jau nekalbu, per dieną pravažiuoja policijos automobilis ta gatve kokius 4 kartus, tačiau nė karto automobilis liko nenubaustas.
Vizgirdas Telyčėnas Vizgirdas Telyčėnas
2010-05-25
Atsakymas:

Iš tikrųjų tokie įvairūs smulkūs pažeidimai yra ir policijos rūpestis, ir savivaldybės tvarkos palaikymo skyriaus, kuris taip pat turi rūpintis tokio pobūdžio pažeidimais. Vilniaus policijospatrulių kiekis nėra pakankamas, kad užtikrinti visus iškvietimus, kurių Vilniaus mieste yra labai daug. Galbūt todėl policijos patruliai ir nepastebi kai kurių smulkių pažeidimų, kuriuos turėtų pastebėti. Matyt, ir mūsų eismo dalyvių kultūra dar nepakankama šioje srityje.

kjhh
2010-05-21 17:39
Klausimas:
laba diena kaip kovoti su nepilnameciais kurie kekviena diena trinasi prie laiptines duru kiek galma ir su tais kurie ant kiemo geria sisioja vaiku akivaizdoje kvieciam policija neatvaziuoja
Vizgirdas Telyčėnas Vizgirdas Telyčėnas
2010-05-25
Atsakymas:

Kaip galima kovoti, yra daug įvairiausių būdų ir tikrai nenoriu jų vardyti čia ir dabar. Policija privalo reaguoti į tokius iškvietimus. Paprašyčiau konkretizuoti situaciją ir pateikti ją mums el. paštu info@policija.lt arba parašyti raštiškai, jei tai Jums patogiau.

Žiniukas
2010-05-21 17:36
Klausimas:
Laba diena, norėčiau pasiteirauti, kaip vyksta tyrimas dėl policijos pastatų statybų. Kalbama, kad Grigaravičiaus laikais viena statybų bendrovė intensyviai statė įvairiuose Lietuvos miestuose policijos pastatus, rekonstravo areštines....
Vizgirdas Telyčėnas Vizgirdas Telyčėnas
2010-05-25
Atsakymas:

Pagal Vidaus reikalų ministerijos atliktą auditą, vidaus reikalų ministro sprendimu 2009 metais audito medžiaga dėl policijoje vykdomų statybų perduota generalinei prokuratūrai. Šiuo metu tyrimą vykdo būtent generalinė prokuratūra ir tik jie, matyt, galėtų pakomentuoti situaciją, kadangi policija šiame tyrime nedalyvauja, ir aš informacijos apie eigą neturiu.

Jurga
2010-05-21 17:35
Klausimas:
Kodėl policija neperėmė Kedžio dukters pagal teismo nutartį? Ar tai reiškia, kad teisingumą vykdo ne teismai, o žmoniųi minios?
Vizgirdas Telyčėnas Vizgirdas Telyčėnas
2010-05-25
Atsakymas:

Laba diena.

Tuo metu nekonfliktuodami su susirinkusiais žmonėmis, policijos pareigūnai elgėsi adekvačiai situacijai. Kadangi jėgos naudojimas perimant mergaitę būtų beprecidentinis atvejis ir psichologinė trauma, padaryta vaikui, būtų tikrai didelė. Nors mus kai kas ir kritikuoja dėl tokio elgesio, bet aš esu įsitikinęs, kad pasielgta buvo teisingai. Tai patvirtina ir tolimesni įvykiai -  laikinas teismo sprendimo sustabdymas toje dalyje.

Pasiūlyk svečią

*Jūsų pateikti asmens duomenys bus naudojami pasiūlymo administravimo tikslais

Visas archyvas

Daugiau...