Portalo svečias

Rimantas Bakas

Rimantas Bakas

"Kauno energijos" direktorius
kaunietis
2010-01-08 13:04
Klausimas:
Jūsų kaip gen. direktoriaus norėjau paklausti tradicinio klausimo, be kurio neįmanomas joks įmonės kryptingas judėjimas. Kokia AB "Kauno energija" vizija, kokia misija ir kokie tikslai? Ačiū
Zigfridas
2010-01-08 12:58
Klausimas:
Cituoju jus : " Yra miesto tarybos patvirtintas specialus šilumos tiekimo planas, pagal kurį yra skirstomos centralizuotos šilumos tiekimo, konkurencinės zonos." Kieno užsakymu paruošta ta schema ? Apie kokią rinką kalbame, jei visas Kaunas nuspalvintas ir apibrėžta, kad galima šildytis tik centralizuotai "K.E." teikiama šiluma? Ir jūs apie šią schemą kalbate ? Patys naudojate šilumai gaminti dujas, o mums dujinio apšildymo įsivesti neleidžiate, nes jūsų užsakymu tokia "schema" nupiešta....cha cha cha...pro ašaras, name vanduo šildomas dujine kolonėle, o šildytis buto jau neturiu teisės, nes ne tokia schema Kaune....O kodėl nepaliekate vartotojui galimybės rinktis ?
Jurgis
2010-01-08 12:53
Klausimas:
kiek pats mokate uz sildyma? ir neatsakete i vieno ziurovo klausima pilnai - koks jusu yra atlyginimas kaip KE direktoriaus?
Zosė
2010-01-08 12:52
Klausimas:
Jums ne gėda muilinti klausėjų akis ? Bet kuri moteriškė tokius klausimų atsakymus galėtų pateikti, o ne tokias pareigas užimantis asmuo. Jokio konkretumo, už viską atsako sistemų prižiūrėtojas, tik ne "K.E.", jei išdrysote išklausyti klausimus, tai bent atsakinėkite į juos, o nesimėtykit kaltinimais į kitų daržus....O jei nesugebate, nereikia veltis į tokias aferas
Mindaugas
2010-01-08 12:49
Klausimas:
Norejau pasiteirauti del savo mociutes. Jos butas yra apsildomas dujomis ir centrinio sildymo jos bute niekada nebuvo. Siais metais ji pradejo gauti saskaitas is Kauno energijos. Pasirodo gretimam name irengtas centrinis sildymas. tie namai turi bendra siena. vamzdis einantis net ne laiptineje, o uz sienos apsildo laiptine. net jei tai ir tiesa mano mociutei tokios jusu paslaugos nereikia kodel ji turi moketi uz ja? cia tas pats kai as duociau jums nereikalinga daikta ir reikalauciau uz ji susimoket:)
Dalia
2010-01-08 12:44
Klausimas:
Noriu pasiteirauti, ar privalau mokėti vadinamą "gyvatuko mokestį", kai jo pas mus jau trys metai kaip nėra, jis pašalintas dėl netinkamos būklės eksplotuoti, o naujas nedėtas neturint lėšų.
kauniete
2010-01-08 12:42
Klausimas:
Visas Vilniaus šilumos ūkis yra išmuomotas įmonei Dalkia. Ar tokie planai ir su Kauno šilumos ūkiu? Ruošiamasi nuomoti?
Vartotoja
2010-01-08 12:39
Klausimas:
Esu skolinga Jūsų vadovaujamai įstaigai, skolos išieškojimas jau perduotas į teismą, šiuo metu teismas atidėtas, noriu paklausti ar turiu galimybę su Jumis asmeniškai tartis dėl skolos išdėstymo, nes kiti darbuotojai nebesišneka, sakydami , jog teismas išdėstis. Iš anksto ačiū.
Austa
2010-01-08 12:38
Klausimas:
Mokame daug ir tai baisu,nes gali būti kad greitai neturėsime iš ko mokėti.Kaip manote ar įmanoma senuose daugiabučiuose įrengti autonominį šildymą.Ačiū.
Kęstutis
2010-01-08 12:36
Klausimas:
Dėl Petrašiūnų elektrinės. Tai kažkokios perspektyvos jai šviečia, ar ir toliau bus rezervinė elektrinė Kauno miestui...
Valentina
2010-01-08 12:35
Klausimas:
Noriu paklausti kodėl yra paduodamas per didelis šilumos slėgis, kad net mūsų namo nauja sistema neatlaiko ir išsibalansuoja, o tada jau šildo taip, kaip Afrikos saulė. Kad paduodamas per didelis slėgis, mums paaiškino aptarnaujanti įmonė. Jos meistrai atvyksta, vėl ją sureguliuoja iki sekančio karto. susidaro įspūdis, kad jūs nesuinteresuoti taupyti šilumą, o brukat per prievartą keliskart stipresnę nei reikia pagal oro temperatūrą, kol meistrai atvyksta sureguliuoti, per tą laiką šilumą esam priversti išleisti per atidarytus langus. Yra įtarimų, kad tai daroma sąmoningai. Mes gyvename Pramonės pr.
viktoras
2010-01-08 12:25
Klausimas:
buvau uždavęs klausimą ,bet jis išnyko.Galiu pakartoti ,kad visose įmonėse pardavėjai aprūpina skaičiavimo ar svėrimo prietaisais,o energija reikalauja juos pirkti ,nors vieną kartą jau pirkom,o tobulesnius pajungiant,kaip ir elektros ,turėtų mokėti pats pardavėjas.Ar jūs negalvojat ,kad bus teismai ,kuriuos tikrai pralaimėsite
Jonas
2010-01-08 12:24
Klausimas:
Kodel "Kauno Energijos" skolos siekia ~60 mln. Lt ir ar gražu su skolomis gyventi? Ar ketinate sudaryti mokėjumų grafiką ir jas gražinti pagaliau. Nes kaip suprantu iš bankams mokate nemažas palūkanas už paimta spaskolas. dekui uz isamu nuosirdu atsakyma.
Raima
2010-01-08 12:20
Klausimas:
Kodėl visuomenė gauna tokią prieštaringą informaciją apie "Kauno energiją"? Ta pati "Kauno diena " rašė, kad bendrovė praskolinta ir bus privatizuojama. Ar tikrai aplink "Kauno energiją" spiečiasi pirkėjai? Kas vyksta iš tikrųjų?
kaunietė
2010-01-08 12:14
Klausimas:
Manau mokumas normalus todėl,kad žmonės bijo netekti butų ir moka atsisakę visko,net normalesnio maisto.Tačiau atsakykite kada baigsis šis begėdiškas branginimas už šildymą.Argi normalu,kad pernai pabrangus dvigubai šilumai,šiemet vėl ruošiatės branginti.
Saulius
2010-01-08 12:14
Klausimas:
Laba diena. Norečiau paklausti, kodėl AB "Kauno energija" , vykdydama tiekėjų apklausas įvairiems darbams atlikti ,kviečia vis tas pačias įmones, neišplėsdama apklausos dalyvių rato?
Vartotojas
2010-01-08 12:13
Klausimas:
Jūsų teiginys ,kad skaitikliai yra tikrinami,neatitinka tikrovės.Musu namo gyventojai prieš gerus penkiolika metu nusipirko skaitiklius.Juos susimontavo irgi savo lėšomis.Veliau šiuos skaitiklius Kauno vandenys perėmė į savo balansą.Tačiau per tiek metų ,nei Kauno vandenys nei Kauno energija jų techniškai neaptarnavo ir neatliko jokių profilaktikos darbų.Mano paties bute pernai metais sustojo vienas iš dviejų karšto vandens skaitiklių.Jį pasikeisti turėjau už savo lėšas. Tai kodėl dabar Jūs teigiate,kad buvo atliekama skaitiklių profilaktika?Antra vertus,jeigu skaitikliai yra Jūsų įmonės balanse,tai kodėl už bet kokius keitimus Jus žadate imti pinigus?Pvz.VST atlikdama skaitiklių keitimą (jeigu jis yra planinis arba sugedęs ne dėl abonento kaltės) jokių mokesčių neima.Jūsų sumanymas keisti esamus skaitiklius į skaitiklius su modemu yra nesuprantamas ir abejotinas,nes modemo ryšys kol kas dar yra labai nepatikimas.Gali atsitikti taip,kad žmogui nuskaitys ne tokius parodymus,o esant mūsų tvarkai,kol surasi galus praeis labai daug laiko.Be to nepamirškite,kad Eigulių,Kalniečių,Šilainių mikrorajonuose daugiabučiai yra suprojektuoti taip,kad juose reikia dviejų skaitiklių.Todėl manau,kad ši "renovacija"gyventojams kainuos nemažus pinigus.O ir pati idėja neatrodo labai sąžininga.Tikriausiai kokiai nors skaitiklių gamybos įmonei labai reikia realizuoti savo produkciją?O GAL AŠ KLYSTU??? Su pagarba.Buvęs bendrijos pirmininkas
GYVENTOJA
2010-01-08 11:57
Klausimas:
KODĖL NE VISI KLAUSIMAI VIEŠINAMI?
laukiu atsakymo
2010-01-08 11:52
Klausimas:
Pasaulis atsisako tų nuotolinių skaitliukų dėl pavojaus susirgti vėžio ligomis. Kodėl Kauno energija nori gyventojų sveikatos saskaita siekti pelno, įvedant tuos skaitliukus. Jei pasirenki kita variantą: ,, Nusprendus karštu vandeniu apsirūpinti perkant atskirai šilumą ir šaltą vandenį, gyventojams bus išdalinama visas sunaudotas ir namo įvadinio skaitiklio užfiksuotas šilumos bei vandens kiekis, todėl esant nesąžiningų kaimynų, kurie nedeklaruoja ar nurodo mažesnį suvartotų kubų kiekį, visiems teks užmokėti ir už juos. Vienas variantas kenkia sveikatai, o kitas pažeidžia žmogaus teises, prievartinis mokestis už iš Jūsų vagiamą prekę- šilumą ir šaltą vandenį.
OTKATAS
2010-01-08 11:46
Klausimas:
JEI KAUNO ENERGIJAI TAIP BLOGAI SEKASI,KAD SKESTA SKOLOSE TAI KODEL PASKELBUS APIE AKCIJU PARDAVIMA PIRKEJU ATSIRADO KAIP MAITVANAGIU PRIE DVESELIENOS.AR TAI NETYCINIS IMONES NUSTEKENIMAS,KAD PARDUOTI KUO PIGIAU REIKALINGAM VERSLUI.GAL VADOVAS NEGABUS IR NETINKA TAM DARBUI?
2010-01-08 11:43
Klausimas:
1)Kodėl taip sudėtinga atsijungti bute nuo Jūsų ? jeigu jau sykį keliate ir keliate mokesčius, prisigalvojate skaitiklių mokesčių-leiskite paprastai ir nesudėtingai atsijungti nuo Jūsų karšto vandens. Šiandien pat taip padaryčiau. Juolab kad kaip ir daugumoje namų -virtuvėje 5 minutes bėga šaltas vanduo. name sistema išbalansuota, kas norėjo(savo laiku) atsijungė nuo šildymo ir karšto vandens(išsivedžiojo nelegaliai po sienom), kas prasivedė į virtuvę iš vonios karštą vandenį, kas išsivedžiojo gyvatukus po sienom,grindim ir t.t. Supaprstinkite atsjungimo procedūra-kokie čia kaimynų parašai dar gali būti. 2)Kauno energija vieninteliai skaičiuoja delspinigius. Ar yra galimybė dabar žiemos metu paršyti dalį atidėti vėlesniam laikui(kai nebus šildymo),t.y.mokėti dalimis. Ačiū
gyventoja
2010-01-08 11:40
Klausimas:
Pasaulis atsisako tų nuotolinių skaitliukų dėl pavojaus susirgti vėžio ligomis. Kodėl Kauno energija nori gyventojų sveikatos saskaita siekti pelno ar pelnas yra svarbesnis nei žmonių sveikata?
kauniete
2010-01-08 11:32
Klausimas:
kad eiliniu zmoniu jiems negaila, tai ir taip aisku. bet ar nebijo jie viena diena paspringt tais pinigais? ko ir linkeciau visiems aukstiems vagims
Rimas
2010-01-08 11:09
Klausimas:
Kiek dar galima branginti siluma? Kaina neatitinka tikroves. Kaip ir gyvatuko mokestis...
Kaslašnikovo Tiesa
2010-01-08 11:00
Klausimas:
Prieš porą metų Jūs buvote užsakę studiją apie galimybę Kauno Energijai dalyvauti statant kietomis komunalinėmis atliekomis kūrenamą kogeneracinę elektrinę. Ar tų planųš atsisakėt ir jei taip tai kodėl? Juk galėjot tokiu būdu atpiginti šildymą kauniečiams.
Zigfridas
2010-01-08 10:29
Klausimas:
Kodėl Kauno energija verkia, kai gyventojai nesusimoka už šildymą, bet kai tie patys gyventojai, parašo pareiškimą atsijungti nuo centralizuoto šildymo sistemos, jiems neleidžiama tai daryti ? Jūsų įmonei paranku, kad didėtų skolos ? (tik nekalbėkite apie įstatymus ir aplinkosaugą...nes visi mes nemaži vaikai ir suprantame kaip atsiranda įstatymai ir kieno protekcija juos įgyvendinant būna.)
2010-01-08 10:15
Klausimas:
Kada galvojama šildomą plotą apmokestinti pagal kiekvieno buto šilumine varžą. Manau kad taip labai greitai išsisprestų visos problemos.
klausimas is sales
2010-01-08 10:14
Klausimas:
Kodel ant vartotoju uzkraunamami patirti nuostoliai jusu imenes vygdomo neukiskumo, perdideli atlyginimai, nuostoliai patiremi trasose kurios neizoliuotos ir kuriu nesistengete isvengti, buchalteriskai didinamos islaidos ir kitokie nuostoliai, kadangi sudaryta sistema leidzia juos padengti atsiimant is vartotoju?
Viktoras
2010-01-08 10:11
Klausimas:
kada aš perku turguje ,parduotuvėje ,tai svarstyklėm aprūpina pardavėjas.Elektros skaitiklį perkam vieną kartą ,kada įteisinam abonentą,o toliau tinklai keičia skaitiklius ,juos tikrina ir eksploatuoja už savo pinigus.Pernai ,ar užpernai ,beveik visi elektros skaitikiai buvo pakeisti elektroniniais,tačiau vartotojams nereikėjo mokėti jokio papildomo mokesčio.Gal energijoj kitokie įstatymai,negu visoje valstybėje? Ar jūs nepagalvojate ,kad žmonėms kreipusis į teismą - jūs pralaimėsit .Tai kiek galima žmones reketuoti ir juos gąsdinti? Jau vien tai ,kad energija nemokių gyventojų skolas paskirsto visam namui,o tiems gražinus skolą,paskirstyti pinigai lieka energijai.Reiškia ,gauna mokesčius dvigubai.Gal aš kur neteisus?
elvyra
2010-01-08 09:27
Klausimas:
o jei pasiseks ivesti skaitliuko mokesti kas bus toliau.Ir kas nustate kad mano bute esantys skaitliukai yra blogi
zita
2010-01-08 07:06
Klausimas:
Ar jums neatrodo ,kad didinamas mokestis uz siluma zmones dar labiau stumia i skolininku gretas? Zmones neturi darbu , o jus tik ziurite kaip juos dar pasmaugti su tokiais mokesciais. Mano seimoje jau trys bedarbiai, kas toliau? Gelvora?!
mokesčių mokėtoja
2010-01-08 00:41
Klausimas:
KODĖL UŽ VAGIAMA NAME KARŠTĄ VANDENĮ, ŠILUMĄ, PRIVALO APMOKĖTI NAMO GYVENTOJAI? KOMUNALINĖS PASLAUGOS -KARŠTAS VANDUO , ŠILUMA , TAI ŠILUMOS TINKLŲ PREKĖ, TAI JŪS TURIT RŪPINTIS SAVO PREKE, KAS IŠ JŪSŲ VAGIA, O NE PER PRIEVARTĄ , APMOKESTINTI GYVENTOJUS, TAI PAŽEIDŽIA ŽMOGAUS TEISES, KONSTITUCIJĄ.
iš daugiabučio
2010-01-08 00:38
Klausimas:
Kodėl niekas nesirūpina, kad reikia atstatyti daugiabučių namų išbalansuotas šildymo sistemas. Vieni namo gyventojai įsigudrino papildomai apsišildyti vonių grindis, kolidorių kiti balkonus. Šiluma skirstoma nuo viršutinio aukšto žemyn, bet deja kiti įsigudrino ant paduodamojo vazdžio pastatyti radijatorius. Tame pačiame name už šildymą moka visi vienodai, tik vieni butai šala, o kiti žiemą gyvena atidarę langus ir rėkia, kad per šiltai gyvena ir reikalauja taupyti šilumą, apvaginėdami kaimynus.
kaunietė
2010-01-08 00:36
Klausimas:
Pirmieji šildymo pabrangimai buvo numatyti, kaip buvo rašoma spaudoje, skirti pinigai šiluminių trasų tvarkymui, kad nebutų šilumos nuostolių trasoje. Per tiek metų surinkus šilumos pabrangimą, skirta trasų tvarkymui, galima buvo naujai nutiesti naujas šilumines trasas. Kiek Kaune sutvarkyta šiluminių trasų, kuriuose nebutų šilumos nuostolių? Jei butų sutvarkytos šiluminės trasos, tai tikrai šilumos tinklai negalėtu kasmet branginti mokestį už šildymą, o valstybei mažiau reikėtų pirkti dujų.
Vytukas
2010-01-07 22:25
Klausimas:
P. Bakai Jūs siūlote karšto vandens skaitikliams įvesti mėnesinį aptarnavimo mokestį karšto vandens naudotojų sąskaita. Tai prieštarauja LR Vyriausybės 1997 nutarimui Nr1507 Prašome paaiškinimo
Kęstutis
2010-01-07 22:00
Klausimas:
Koks likimas laukia istorinės Petrašiūnų elektrinės?
valentina
2010-01-07 21:57
Klausimas:
Gerb.Dir.oriau,noriu,kad atsakytumet i klausima.kodel Aukstuosiuose Sanciuose lauko temperaturai nesikeiciant nakties metu ,beprotiskai uzkaitinami radiatoriai ir gyvatukas, lyginant su dienos radiatoriu temperatura?Tokiu budu,Jus seimininkaujat mano kiseneje labiau ,nei nuosavoje .Kainas keliat, o silumos visiskai netaupot ,siluma tiekiat nekokybiska.Ruosiates ivesti naujus karsto vandens skaitiklius uz silumos vartotoju pinigus,noriu paklausti,ar eidamas i parduotuve pirkti desros , nesates savo svarstykles? Siluma ir skaitikliai turi priklausyti silumos tiekiejui- PARDAVEJUI.Malonu butu sulaukti atsakymo.
EMA
2010-01-07 21:18
Klausimas:
2008m.spalio 8 buvo pradetas sildymas pagal gauta sskaita teko kWh 256.246 buvo gana saltas spalis,2009 m.sildymas pradetas spalio 14 , ir esant gana siltam laikotarpiui kWh jau sunaudota 382.720 Taigi gana solidus skirtumas 126.474 kwh.O jau lapkricio menesi esant visa menesi lauke pliusinei temperaturai siluma tvieske ,taip sildeme lauka nes reikejo atverti langua, tai tesiasi ir gruodi,tiesa jau salta menesi,bet padetis ta pati sildome lauka.KODEL TOKIA PADETIS... Kitas klausimas mokame uz karsta vandeni pasakiskus pinigu,taciau jo reikia laukti 7-12 min.nors mums aiskina kad siurlys tolygiai varineja vandeni, bet gyvatukas nuolat saltas, tiesa po 9 val karstas vanduo bega net nesiltas, jis visuomet nera tvirtai karstas.O KAINA JO TAI TIKRAI KARSTA ,NES VISKA SUDEDANT KARSTO VANDENS PVM 40 PROC.
G
2010-01-07 21:08
Klausimas:
noriu paklausti, koki atlyginima gaunate per menesi ir kiek gaunate metiniu premiju,pasakykite bendras gaunamas pajamas is KAUNO ENERGIJOS. Aciu uz nuosirdu atsakyma.
A.
2010-01-07 20:35
Klausimas:
Kaip vertinate Kauno dienoje pasirodančias publikacijas apie Jūsų vadovaujamą bendrovę? Ar straipsniuose pateikiama informacija yra objektyvi ir atitinka tikrovę?
babulka
2010-01-07 19:42
Klausimas:
Ar keliate silumos pirkejams kainas del to, kad didele dalis zmoniu neisgali susimoketi, bet jums vistiek pinigu reikia, tai ir norit tuos trukstamus pinigus isgauti is tu, kurie dar moka? Toks ispudis.
feja
2010-01-07 17:09
Klausimas:
Keik dar kankinsite zmones?
Vaidotas
2010-01-07 14:39
Klausimas:
Jūs įmonėje dirbate jau daug metų, dalyvavote praktiškai visose esminėse pertvarkose, esate sąžiningas ir kompetetingas. Kodėl Generaliniu direktoriumi buvote paskirtas tik pernai?
Mukas
2010-01-07 13:55
Klausimas:
Savivaldybė atidavė pinigus už Žalgirį?
Audrone
2010-01-07 11:00
Klausimas:
Kodel Energijos vadovai leido tokius didelius isiskolinimus biznio imonems.Dabar tie isiskolinimai gula ant mokiuju pirkeju peciu ir dideja kainos.Ar kas nors galvoja apie instaliavima kai kuriems pirkejams el.skaitliuku,kur galima is pradziu sumoketi us elektra o po to ja naudoti.
Daiva
2010-01-07 10:44
Klausimas:
Kiek dar Jūs didinsit kainas, ar negaila eilinių žmonių?
kaunietė mama
2010-01-07 10:11
Klausimas:
Kiek realiai įsivazduoti pabrango šildymas? Galite tiesiog pateikti pavyzdžiui skaičius? Pernai mokėjau 200 Lt, o kiek už sausį mokėsiu?
OTKATAS
2010-01-08 11:46
Klausimas:
JEI KAUNO ENERGIJAI TAIP BLOGAI SEKASI,KAD SKESTA SKOLOSE TAI KODEL PASKELBUS APIE AKCIJU PARDAVIMA PIRKEJU ATSIRADO KAIP MAITVANAGIU PRIE DVESELIENOS.AR TAI NETYCINIS IMONES NUSTEKENIMAS,KAD PARDUOTI KUO PIGIAU REIKALINGAM VERSLUI.GAL VADOVAS NEGABUS IR NETINKA TAM DARBUI?
Rimantas Bakas Rimantas Bakas
2010-01-08
Atsakymas:

Skolos yra dalinai paveldėtos nuo ankstesnės valdžios ir atskyrimo nuo "Lietuvos energijos". 1997 metais buvo paveldėta daugiau nei 100 mln. litų skolos.

Pirkėjai atsiras tada, kai akcijų savininkas paskelbs konkursą, dabar tevyksta spekuliacijos ir kiek realiai bus pirkėjų paaiškės konkurso, jei toks bus, metu.

Bendrovės veiklos rezultatai bus paskelbti po finansinės veiklos audito, kuris bus viešai paskelbtas po 3 mėnesių. Nemanau, kad bendrovės veikla buvo nuostolinga per 2009 metus. Bet tai bus aišku po audito.

Ačiū už jūsų klausimus,

Pagarbiai, Rimantas Bakas.

 

2010-01-08 11:43
Klausimas:
1)Kodėl taip sudėtinga atsijungti bute nuo Jūsų ? jeigu jau sykį keliate ir keliate mokesčius, prisigalvojate skaitiklių mokesčių-leiskite paprastai ir nesudėtingai atsijungti nuo Jūsų karšto vandens. Šiandien pat taip padaryčiau. Juolab kad kaip ir daugumoje namų -virtuvėje 5 minutes bėga šaltas vanduo. name sistema išbalansuota, kas norėjo(savo laiku) atsijungė nuo šildymo ir karšto vandens(išsivedžiojo nelegaliai po sienom), kas prasivedė į virtuvę iš vonios karštą vandenį, kas išsivedžiojo gyvatukus po sienom,grindim ir t.t. Supaprstinkite atsjungimo procedūra-kokie čia kaimynų parašai dar gali būti. 2)Kauno energija vieninteliai skaičiuoja delspinigius. Ar yra galimybė dabar žiemos metu paršyti dalį atidėti vėlesniam laikui(kai nebus šildymo),t.y.mokėti dalimis. Ačiū
Rimantas Bakas Rimantas Bakas
2010-01-08
Atsakymas:

1. Jūsų pasiūlyme logikos nėra. Jūs gyvenate pastate, kuriame vieninga vamzdžių sistema, kur visi gyventojai turi veikti išvien.

2. Siūlau už šildymą  mokėti vasarą į priekį. Kiekvienas atvejis sprendžiamas individualiai, sudaromi skolų grafikai. Prašom kreiptis į Kauno energijos Rinkodaros departamentą.

 

gyventoja
2010-01-08 11:40
Klausimas:
Pasaulis atsisako tų nuotolinių skaitliukų dėl pavojaus susirgti vėžio ligomis. Kodėl Kauno energija nori gyventojų sveikatos saskaita siekti pelno ar pelnas yra svarbesnis nei žmonių sveikata?
Rimantas Bakas Rimantas Bakas
2010-01-08
Atsakymas:

Daugumoje išsivysčiusių Europos šalių pastate yra vienas įvadinis skaitiklis ir pastato šeimininkas, tai yra, administratorius, paskirsto gyventojams.

Rimas
2010-01-08 11:09
Klausimas:
Kiek dar galima branginti siluma? Kaina neatitinka tikroves. Kaip ir gyvatuko mokestis...
Rimantas Bakas Rimantas Bakas
2010-01-08
Atsakymas:

Kainą nustato ir jos dydį kontroliuoja Kainų komisija pagal galiojančią kainų metodiką.

Kaslašnikovo Tiesa
2010-01-08 11:00
Klausimas:
Prieš porą metų Jūs buvote užsakę studiją apie galimybę Kauno Energijai dalyvauti statant kietomis komunalinėmis atliekomis kūrenamą kogeneracinę elektrinę. Ar tų planųš atsisakėt ir jei taip tai kodėl? Juk galėjot tokiu būdu atpiginti šildymą kauniečiams.
Rimantas Bakas Rimantas Bakas
2010-01-08
Atsakymas:

Studija parengta, iniciatyvą dėl kogeneracinės elektrinės perėmė savivaldybė. Kiek žinau, gruodžio mėnesį turėjo būti paskelbtas konkursas konsultantui, kuris padėtų parengti investicijų pritraukimo būdą ir komunalinių atliekų deginimo technologijos pasirinkimą.

Zigfridas
2010-01-08 10:29
Klausimas:
Kodėl Kauno energija verkia, kai gyventojai nesusimoka už šildymą, bet kai tie patys gyventojai, parašo pareiškimą atsijungti nuo centralizuoto šildymo sistemos, jiems neleidžiama tai daryti ? Jūsų įmonei paranku, kad didėtų skolos ? (tik nekalbėkite apie įstatymus ir aplinkosaugą...nes visi mes nemaži vaikai ir suprantame kaip atsiranda įstatymai ir kieno protekcija juos įgyvendinant būna.)
Rimantas Bakas Rimantas Bakas
2010-01-08
Atsakymas:

Mes galime pasidžiaugti tuo, kad kauniečiai geriausiai moka už šildymą. Atsijungimus reglamentuoja įstatymai. Pagal juos galima atsijungti nuo centrinio šildymo ir pasirinkti kitą būdą. Noriu pabrėžti, kad turi atsijungti visas pastatas.

Yra miesto tarybos patvirtintas specialus šilumos tiekimo planas, pagal kurį yra skirstomos centralizuotos šilumos tiekimo, konkurencinės zonos.

2010-01-08 10:15
Klausimas:
Kada galvojama šildomą plotą apmokestinti pagal kiekvieno buto šilumine varžą. Manau kad taip labai greitai išsisprestų visos problemos.
Rimantas Bakas Rimantas Bakas
2010-01-08
Atsakymas:

Šilumą jums parduodame pagal įvadinio skaitiklio rodmenis ir, jeigu jūs padidinsite viso pastato šiluminę varžą, tai ir rodmenys bus mažesni. Mes skatiname tokias iniciatyvas.

klausimas is sales
2010-01-08 10:14
Klausimas:
Kodel ant vartotoju uzkraunamami patirti nuostoliai jusu imenes vygdomo neukiskumo, perdideli atlyginimai, nuostoliai patiremi trasose kurios neizoliuotos ir kuriu nesistengete isvengti, buchalteriskai didinamos islaidos ir kitokie nuostoliai, kadangi sudaryta sistema leidzia juos padengti atsiimant is vartotoju?
Rimantas Bakas Rimantas Bakas
2010-01-08
Atsakymas:

Į šį klausimą jau atsakiau.

Viktoras
2010-01-08 10:11
Klausimas:
kada aš perku turguje ,parduotuvėje ,tai svarstyklėm aprūpina pardavėjas.Elektros skaitiklį perkam vieną kartą ,kada įteisinam abonentą,o toliau tinklai keičia skaitiklius ,juos tikrina ir eksploatuoja už savo pinigus.Pernai ,ar užpernai ,beveik visi elektros skaitikiai buvo pakeisti elektroniniais,tačiau vartotojams nereikėjo mokėti jokio papildomo mokesčio.Gal energijoj kitokie įstatymai,negu visoje valstybėje? Ar jūs nepagalvojate ,kad žmonėms kreipusis į teismą - jūs pralaimėsit .Tai kiek galima žmones reketuoti ir juos gąsdinti? Jau vien tai ,kad energija nemokių gyventojų skolas paskirsto visam namui,o tiems gražinus skolą,paskirstyti pinigai lieka energijai.Reiškia ,gauna mokesčius dvigubai.Gal aš kur neteisus?
Rimantas Bakas Rimantas Bakas
2010-01-08
Atsakymas:

Siūlau pažiūrėti į šalto vandens tiekimo sąskaitą ir ten jūs rasite eilutę "Šalto vandens pardavimo kaina". Tai yra dalis skaitiklio, jo įrengimo, jo metrologinės patikros ir kitų sąnaudų bei duomenų surinkimo ir sąskaitos išrašymo sąnaudų.

Tokia pati logika galioja ir kitoms "svarstyklėms".

elvyra
2010-01-08 09:27
Klausimas:
o jei pasiseks ivesti skaitliuko mokesti kas bus toliau.Ir kas nustate kad mano bute esantys skaitliukai yra blogi
Rimantas Bakas Rimantas Bakas
2010-01-08
Atsakymas:

Pažiūrėkite, ar jūsų skaitliukas turi galiojančią metrologinę atžymą. Jeigu ji yra ir galiojanti, tai žinote už ką mokate.

Pasirinkus karšto vandens tiekėją, mokestis bus skaičiuojamas pagal to tiekėjo pateiktą sąmatą. Pats skaitiklis turi priklausyti karšto vandens tiekėjui. Kaip ir svarstyklės priklauso parduotuvei, o ne pirkėjui.

Karšto vandens tiekėją turite pasirinkti patys iki balandžio 1 dienos.

zita
2010-01-08 07:06
Klausimas:
Ar jums neatrodo ,kad didinamas mokestis uz siluma zmones dar labiau stumia i skolininku gretas? Zmones neturi darbu , o jus tik ziurite kaip juos dar pasmaugti su tokiais mokesciais. Mano seimoje jau trys bedarbiai, kas toliau? Gelvora?!
Rimantas Bakas Rimantas Bakas
2010-01-08
Atsakymas:

Socialinės problemos yra gilios šiuo sunkmečiu, ir mes tik galime jus užjausti. Tačiau kuro ir šilumos tiekėjai nedaro jokių nuolaidų ir reikalauja apmokėjimo už dujas ir šilumą.

mokesčių mokėtoja
2010-01-08 00:41
Klausimas:
KODĖL UŽ VAGIAMA NAME KARŠTĄ VANDENĮ, ŠILUMĄ, PRIVALO APMOKĖTI NAMO GYVENTOJAI? KOMUNALINĖS PASLAUGOS -KARŠTAS VANDUO , ŠILUMA , TAI ŠILUMOS TINKLŲ PREKĖ, TAI JŪS TURIT RŪPINTIS SAVO PREKE, KAS IŠ JŪSŲ VAGIA, O NE PER PRIEVARTĄ , APMOKESTINTI GYVENTOJUS, TAI PAŽEIDŽIA ŽMOGAUS TEISES, KONSTITUCIJĄ.
Rimantas Bakas Rimantas Bakas
2010-01-08
Atsakymas:

Namo vidaus tvarka turi būti tokia, kad gyventojai pasitikėtų vieni kitais ir vagysčių atvejų nebūtų. "Kauno energija" neatlieka vagysčių kontrolės funkcijos. Jūsų vagiantys kaimynai skriaudžia kitus namo gyventojus. Apie vagystes praneškite policijai.

iš daugiabučio
2010-01-08 00:38
Klausimas:
Kodėl niekas nesirūpina, kad reikia atstatyti daugiabučių namų išbalansuotas šildymo sistemas. Vieni namo gyventojai įsigudrino papildomai apsišildyti vonių grindis, kolidorių kiti balkonus. Šiluma skirstoma nuo viršutinio aukšto žemyn, bet deja kiti įsigudrino ant paduodamojo vazdžio pastatyti radijatorius. Tame pačiame name už šildymą moka visi vienodai, tik vieni butai šala, o kiti žiemą gyvena atidarę langus ir rėkia, kad per šiltai gyvena ir reikalauja taupyti šilumą, apvaginėdami kaimynus.
Rimantas Bakas Rimantas Bakas
2010-01-08
Atsakymas:

Visus šiuos reikalus turėtų kontroliuoti pastato prižiūrėtojai, kuriems jūs mokate pinigus.

kaunietė
2010-01-08 00:36
Klausimas:
Pirmieji šildymo pabrangimai buvo numatyti, kaip buvo rašoma spaudoje, skirti pinigai šiluminių trasų tvarkymui, kad nebutų šilumos nuostolių trasoje. Per tiek metų surinkus šilumos pabrangimą, skirta trasų tvarkymui, galima buvo naujai nutiesti naujas šilumines trasas. Kiek Kaune sutvarkyta šiluminių trasų, kuriuose nebutų šilumos nuostolių? Jei butų sutvarkytos šiluminės trasos, tai tikrai šilumos tinklai negalėtu kasmet branginti mokestį už šildymą, o valstybei mažiau reikėtų pirkti dujų.
Rimantas Bakas Rimantas Bakas
2010-01-08
Atsakymas:

Šilumos nuostoliai trasose neišvengiami. Trasų remontui skiriamos lėšos derinamos su Kainų komisija. Reikia pažymėti, kad "Kauno energija" 2009 metais pateikė 5 paraiškas ir gavo daugiau nei 14 mln. litų ES struktūrinių fondų paramos vamzdynams renovuoti. Šiuo metu derinami dar 2 projektai ir tikimasi gauti dar beveik 8 mln. litų ES paramos tinklams renovuoti.

Pagal šiuos rodiklius "Kauno energija" planuoja gauti daugiausia paramos Lietuvoje.

Vytukas
2010-01-07 22:25
Klausimas:
P. Bakai Jūs siūlote karšto vandens skaitikliams įvesti mėnesinį aptarnavimo mokestį karšto vandens naudotojų sąskaita. Tai prieštarauja LR Vyriausybės 1997 nutarimui Nr1507 Prašome paaiškinimo
Rimantas Bakas Rimantas Bakas
2010-01-08
Atsakymas:

Siūlau pasižiūrėti į sąskaitą už šaltą vandenį ir jūs eilutėje "Šalto vandens pardavimo kaina" pamatysite pinigų sumą. Gal pasidomėkite, ar tai atitinka įstatymus? jeigu rimtai, tai "Kauno energija" bei "Kauno vandenys" savo veiklą ir kainas bei sąskaitų įstatymą vykdo vadovaudamiesi galiojančiais įstatymais bei normatyviniais dokumentais.

Tai, ką jūs cituojate, yra jau pasenęs reglamentavimas.

Kęstutis
2010-01-07 22:00
Klausimas:
Koks likimas laukia istorinės Petrašiūnų elektrinės?
Rimantas Bakas Rimantas Bakas
2010-01-08
Atsakymas:

Bandymai pritaukti investicijas į Petrašiūnus ir panaudoti biokurą šilumai gaminti buvo sustabdyti. Bendrovė įdėjo daug pastangų rengdama dokumentus ir konkurso sąlygas, bet, deja, šis procesas kol kas sustojęs ir nėra aišku dėl tęstinumo.

valentina
2010-01-07 21:57
Klausimas:
Gerb.Dir.oriau,noriu,kad atsakytumet i klausima.kodel Aukstuosiuose Sanciuose lauko temperaturai nesikeiciant nakties metu ,beprotiskai uzkaitinami radiatoriai ir gyvatukas, lyginant su dienos radiatoriu temperatura?Tokiu budu,Jus seimininkaujat mano kiseneje labiau ,nei nuosavoje .Kainas keliat, o silumos visiskai netaupot ,siluma tiekiat nekokybiska.Ruosiates ivesti naujus karsto vandens skaitiklius uz silumos vartotoju pinigus,noriu paklausti,ar eidamas i parduotuve pirkti desros , nesates savo svarstykles? Siluma ir skaitikliai turi priklausyti silumos tiekiejui- PARDAVEJUI.Malonu butu sulaukti atsakymo.
Rimantas Bakas Rimantas Bakas
2010-01-08
Atsakymas:

Dėl tokios padėties kalta pastato šildymo ir karšto vandens sistemos būklė. Būtent šių sistemų priežiūrą privalo vykdyti pastato prižiūrėtojas - bendrija arba paskirtas administratorius. Jūs prižiūrėtojui mokate pinigus už pastato administravimą bei karšto vandens ir šildymo sistemos priežiūrą.

Siūlau pasikonsultuoti su prižiūrėtoju. jeigu nesiseka rasti bendros kalbov, ieškokite kito pastato prižiūrėtojo.

Dėl karšto vandens tiekėjo - pagal dabar galiojančius įstatymus vartotojai turi pasirinkti patys. Ir jeigu nepasirinks, tuomet karšto vandens tiekėju taps šilumos tiekėjas. Siūlau bendrijai nuspręsti pačiai. Mano siūlymas - pirkti šilumą ir šaltą vandenį įvade ir patiems organizuoti paskirstymą pastate. Tai būtų pats pigiausias būdas.

EMA
2010-01-07 21:18
Klausimas:
2008m.spalio 8 buvo pradetas sildymas pagal gauta sskaita teko kWh 256.246 buvo gana saltas spalis,2009 m.sildymas pradetas spalio 14 , ir esant gana siltam laikotarpiui kWh jau sunaudota 382.720 Taigi gana solidus skirtumas 126.474 kwh.O jau lapkricio menesi esant visa menesi lauke pliusinei temperaturai siluma tvieske ,taip sildeme lauka nes reikejo atverti langua, tai tesiasi ir gruodi,tiesa jau salta menesi,bet padetis ta pati sildome lauka.KODEL TOKIA PADETIS... Kitas klausimas mokame uz karsta vandeni pasakiskus pinigu,taciau jo reikia laukti 7-12 min.nors mums aiskina kad siurlys tolygiai varineja vandeni, bet gyvatukas nuolat saltas, tiesa po 9 val karstas vanduo bega net nesiltas, jis visuomet nera tvirtai karstas.O KAINA JO TAI TIKRAI KARSTA ,NES VISKA SUDEDANT KARSTO VANDENS PVM 40 PROC.
Rimantas Bakas Rimantas Bakas
2010-01-08
Atsakymas:

Dėl tokios padėties kalta pastato šildymo ir karšto vandens sistemos būklė. Būtent šių sistemų priežiūrą privalo vykdyti pastato prižiūrėtojas - bendrija arba paskirtas administratorius. Jūs prižiūrėtojui mokate pinigus už pastato administravimą bei karšto vandens ir šildymo sistemos priežiūrą.

Siūlau pasikonsultuoti su prižiūrėtoju. jeigu nesiseka rasti bendros kalbov, ieškokite kito pastato prižiūrėtojo.

G
2010-01-07 21:08
Klausimas:
noriu paklausti, koki atlyginima gaunate per menesi ir kiek gaunate metiniu premiju,pasakykite bendras gaunamas pajamas is KAUNO ENERGIJOS. Aciu uz nuosirdu atsakyma.
Rimantas Bakas Rimantas Bakas
2010-01-08
Atsakymas:

Metinių premijų negaunu, atlyginimas nustatytas pagal Kauno miesto savivaldybės administracijos direkotriaus nustatytą tvarką: pagal įmonės veiklos pelningumą, apyvartą, dirbančių darbuotojų skaičių bendrovėje.

Nuo pernai gruodžio mano atlyginimas sumažėjo 34,5 procento. Šiemet išleistas naujas įsakymas, pagal kurį atlyginimas dar mažės ne tik man, bet ir kitoms savivaldybei pavaldžioms bendrovėms ir įstaigoms.

A.
2010-01-07 20:35
Klausimas:
Kaip vertinate Kauno dienoje pasirodančias publikacijas apie Jūsų vadovaujamą bendrovę? Ar straipsniuose pateikiama informacija yra objektyvi ir atitinka tikrovę?
Rimantas Bakas Rimantas Bakas
2010-01-08
Atsakymas:

Publikacijų gana daug, ir skaitytojai turi atsirinkti tiesą. Kadangi spaudoje yra išsakomos skirtingos nuomonės ir požiūriai. Kartais jie skiriasi kardinaliai: vienas ar kitas žurbnalistų pašnekovas atstovauja tam tikros grupės interesams.

babulka
2010-01-07 19:42
Klausimas:
Ar keliate silumos pirkejams kainas del to, kad didele dalis zmoniu neisgali susimoketi, bet jums vistiek pinigu reikia, tai ir norit tuos trukstamus pinigus isgauti is tu, kurie dar moka? Toks ispudis.
Rimantas Bakas Rimantas Bakas
2010-01-08
Atsakymas:

Mokumas Kaune - vienas iš geriausių Lietuvoje. Tuo galima tiktai pasidžiaugti. Nemokūs vartotojai yra išskiriami į atskiras grupes, sudaromi skolų padengimo grafikai arba skolos išieškomos per teismus ar antstolius.

Skolininkams priskaičiuojami delspinigiai, todėl mokūs vartotojai to nepajunta.

feja
2010-01-07 17:09
Klausimas:
Keik dar kankinsite zmones?
Rimantas Bakas Rimantas Bakas
2010-01-08
Atsakymas:

Kaip minėjau, dujos per pusmetį pabrango net 34 procentais. Esame priklausomi nuo dujų kainos pasaulinėse rinkose, todėl priversti priimti nepopuliarus sprendimus.

Vaidotas
2010-01-07 14:39
Klausimas:
Jūs įmonėje dirbate jau daug metų, dalyvavote praktiškai visose esminėse pertvarkose, esate sąžiningas ir kompetetingas. Kodėl Generaliniu direktoriumi buvote paskirtas tik pernai?
Rimantas Bakas Rimantas Bakas
2010-01-08
Atsakymas:

Yra kaip yra. Per ilgą darbo laiką sukaupiau daug žinių ir patirties. Dabar bandau tai panaudoti, būdamas vadovo pareigose.

Mukas
2010-01-07 13:55
Klausimas:
Savivaldybė atidavė pinigus už Žalgirį?
Rimantas Bakas Rimantas Bakas
2010-01-08
Atsakymas:

"Kauno energija" buvo laidavusi už paskolą "Žalgiriui". Savivvaldybė savo įsipareigojimus visiškai įvykdė iki 2009 metų kovo mėnesio.

Audrone
2010-01-07 11:00
Klausimas:
Kodel Energijos vadovai leido tokius didelius isiskolinimus biznio imonems.Dabar tie isiskolinimai gula ant mokiuju pirkeju peciu ir dideja kainos.Ar kas nors galvoja apie instaliavima kai kuriems pirkejams el.skaitliuku,kur galima is pradziu sumoketi us elektra o po to ja naudoti.
Rimantas Bakas Rimantas Bakas
2010-01-08
Atsakymas:

Laiku enbuvo priimtos priemonės dėl veiklos efektyvumo didinimo bei laiku nesureaguota į kintančias kuro kainas. Šilumos tarifas Kaune ilgą laiką buvo vienas žemiausių Lietuvoje.

Daiva
2010-01-07 10:44
Klausimas:
Kiek dar Jūs didinsit kainas, ar negaila eilinių žmonių?
Rimantas Bakas Rimantas Bakas
2010-01-08
Atsakymas:

Perkamos dujų kainos nuo birželio mėnesio iki gruodžio pabaigos padidėjo 34 procentais. Dėl to ir privalome branginti šilumą.

kaunietė mama
2010-01-07 10:11
Klausimas:
Kiek realiai įsivazduoti pabrango šildymas? Galite tiesiog pateikti pavyzdžiui skaičius? Pernai mokėjau 200 Lt, o kiek už sausį mokėsiu?
Rimantas Bakas Rimantas Bakas
2010-01-08
Atsakymas:

Laba diena,

Esu pasirengęs atsakyti į jūsų klausimus,

Rimantas Bakas

Sausio mėnesį mokėsite už gruodžio mėnesį ir sąskaita turėtų būti 202,6 Lt. Šildymas parabgo 1,3 procento.

 

Pasiūlyk svečią

*Jūsų pateikti asmens duomenys bus naudojami pasiūlymo administravimo tikslais

Visas archyvas

Daugiau...