Portalo svečias

Kęstutis Navickas

Kęstutis Navickas

Penktadienį, vasario 3 d., 15 val. portale svečiuosis aplinkos ministras Kęstutis Navickas. Užduokite klausimą! 

miškininkai
2017-02-03 14:57
Klausimas:
Gerbiamas ministre, kodėl VISI miškininkai viešojoje erdvėje vadinami korumpuotais ir vagimis, jei prasikaltę asmenys turi atsakyti už savo nuodėmes? Ir ne tik miškų sistemoj. Kodėl viešai yra skelbiama tik reformai pritariantys straipsniai? Čia ne užsakymas? EBPO miškų sistemos klausimu yra rekomendacija, kodėl aklai eit, jei matyt, kad viskas vykdoma griovimu dėl griovimo? Visi bus atleisti, išmokėta kompensacija? Kiek kainuos miškų teisinė registracija?Ačiū
Viršila Adolfas
2017-02-03 14:52
Klausimas:
Gerbiamas ministre norėčiau sužinoti ko tikėtis eiliniams urėdijų specialistams girininkų pavaduotojams ,eiguliams įvykdžius urėdijų perversmą neturintiems aukštojo miškininkystės išsilavinimo o tik aukštajį neuniversitetini ir turintiems 20 ir daugiau metų darbo stažą
gerbiamas Ministre
2017-02-03 14:41
Klausimas:
Gal galėtumėte pakomentuoti, kaip Jūs įsivaizduojat miškų reformą, kuri yra miglota ir naudinga stambiąjam verslui. Bus atleisti visi miškų urėdijų darbuotojai, jiems išmokėtos išeitinės kompensacijos? Kiek kainuos miškų nuosavybės teisinė registracija? Argi tai ne dideli pinigai? EBPO yra rekomendacijos, o ir matome, kad ne visi ES nariai vieningai galvoja. Kodėl aklai sekt rekomendacijomis, kai matosi skilimas, kodėl šalis negali būt savita, išsaugot savo indentitetą, jei miškų veikla yra pelninga? Kam tie nepamatuoti eksperimentai? Kodėl yra viešojoj erdvėje šmeižiami visi miškininkai, rašoma tik viena nuomonė? Ar prasikaltę asmenys neturi atsakyti asmeniškai, o visi miškininkai turi klausytis įžeidimų, kad jie vagys? Pakomentuokite, prašau, apie numatomas miškininkų funkcijas. Ar jie netaps tik žiūrovais sugriautoje sistemoje be lėšų investicijoms į nekomercines miško reikmes. Lauksiu atsakymų, jei jau skelbiama, kad vyksta diskusija su visuomene. Ačiū
zoo
2017-02-03 14:29
Klausimas:
Gyvūnų teisių gynėjai seniai sako, kad Lietuvos zoologijos sodas nėra pritaikytas visavertei gyvūnui egzistencijai. Kritikuojamas ir verslininko Antano Boso žvėrinčius pajūryje. Kokia ministerijos pozicija šiuo klausimu? Jei nesiimama veiksmų, vadinasi, viskas gerai?
skaitytoja
2017-02-03 14:26
Klausimas:
Ar galite patvirtinti, jog Lietuvos ežerai chemikalais nebus valomi? Ačiū.
klausimas
2017-02-03 14:25
Klausimas:
Nuolat girdžiu pranešimus apie užgrobtas žemes parkuose ir kitose saugomose teritorijose. Kada pagaliau Lietuvoje bus tvarka – užgrobėjai nubausti, o pasisavintos žemės grąžintos teisėtam savininkui, t.y. valstybei?
Rūta
2017-02-03 14:22
Klausimas:
Man, kaip kaunietei, skauda širdį dėl prišiukšlintų Kauno marių pakrančių ir šalia esančių miškelių. Jas kartais pravalo tik patys gyventojai per pavasarinę talką "Darom". Kodėl niekas kitas nepasirūpina švara ir tvarka tokiame gražiame Lietuvos kampelyje?
vilius
2017-02-03 14:19
Klausimas:
Kokia asmeninė Jūsų nuomonė apie daugiabučių renovaciją? Ar tikrai tame matote tik pliusus?
Taika
2017-02-03 14:18
Klausimas:
Kokia jūsų nuomonė apie automobilių mokestį?
Donatas Petrulevičius
2017-02-03 14:17
Klausimas:
2017-01-26 "Kauno diena" rašė, kad "aplinkos ministro K. Navicko nurodymu Vyriausybei pateikto nutarimo projekte neliko nuostatos, kad ežerai gali būti valomi mechaniniu būdu, nors mokslininkai teigia, kad jis yra efektyviausias, nors ir brangus". Pažymėtina, kad būtent vandens telkinių valymas mechaniškai šalinant dumblą buvo taikomas tiek 2004-2006 m., tiek 2007-2013 m. ES finansavimo laikotarpiu. Šiais laikotarpiais sėkmingai įgyvendinta apie 100 projektų. Teiginys apie šio metodo tariamą brangumą neatitinka tikrovės, nes pašalinus dumblą efektas trunka 1000 ir daugiau metų, kai tuo tarpu apdorojus polialiuminio chloridu - tik 10-15 m. Kodėl atsisakoma patikrinto ir pasiteisinusio vandens telkinių valymo būdo, o linkstama link aplinkai kenksmingo ir abejotino efektyvumo cheminio būdo? Ar nebijoma, kad gali tekti grąžinti ankstesniais laikotarpiais išleistas ES lėšas? Be to, kodėl LRV nutarime numatytos tokios laikinos eksploatacinio pobūdžio priemonės kaip biomanipuliacija ir makrofitų biomasės šalinimas, o atsisakoma ilgalaikio poveikio investicinio pobūdžio priemonių?
Gediminas Aleksonis
2017-02-03 14:10
Klausimas:
Kokia bus numatytos sukurti įmonės "Lietuvos valstybiniai miškai" struktūra? Kiek centrinėje būstinėje dirbs žmonių? Kiek bus regioninių padalinių, kokios bus jų funkcijos, kiek žmonių juose dirbs? Ačiū už atsakymą.
Gintaras Svirskas
2017-02-03 13:55
Klausimas:
Gerbiamas ministre, ar nemanote, kad sugriauti stabilią valstybinių miškų sistemą ir sukurti naują, neturint aiškios ir pagrįstos naujosios sistemos struktūros, patikimo ekonominio reformos pagrindimo, yra mažų mažiausiai neatsakinga. Esu įsitikinęs, kad šūkiai "panaikinsime urėdus ir buhalterius, likusiems 1,5 karto pakelsime algas" nėra tinkamas ekonominis pagrindimas tokiu svarbiu klausimu ne tik dabartinei, bet ir ateities kartoms.
Mindaugas
2017-02-03 13:03
Klausimas:
Po Kamerfoldo avarijos Anglijoje, kai į vandens telkinį išsiliejo didelis kiekis aliuminio sulfato, poveikis pasireiškė ne iš karto. Tik 1999 m. „British Medical Journal“ išspausdino medicininių tyrimų ataskaitą, kurioje teigiama, kad dalis avarijos aukų dėl aliuminio poveikio patyrė ženklią smegenų žalą, o jos simptomai atitiko Alzheimerio ligos simptomus. Kamerfoldo avarija tapo savotišku atskaitos tašku, po kurio susirūpinta išsamiau tirti šio anksčiau sąlygiškai saugiu laikyto metalo poveikį žmonių organizmams, o dėmesys į problemą atkreiptas pasauliniu mastu. Todėl, prašau pakomentuoti Aplinkos ministerijoje atsinaujinusius planus Lietuvos ežerus valyti dideliais kiekiais į juos pilant aliuminio junginius.
Kristina Kučinskaitė
2017-02-03 12:24
Klausimas:
Ministre, pernai metais Aplinkos ministerijos atstovai viešai deklaravo, jog jokie Lietuvos ežerai nebus jokiu būdu (valomi, švarinamas vanduo ar pan.) apdorojami naudojant chemikalus, dėl kurių didžioji visuomenės dalis pareiškė nepritarimą. Tačiau pastarųjų dienų įvykiai, kuomet dokumentuose atsiranda teiginiai "ir kiti valymo būdai",bet išnyksta mechaninis ežerų valymas, verčia manyti, jog grįžta prie senos idėjos, kurios pernai nepavyko prastumti? Koks Jūsų požiūris į cheminį ežerų valymą? Ar įtakos jam turėjo buvusių praėjusios kadencijos darbuotojų, kurie ir dabar dirba vadovaujančiuose postuose, nuomonė? Kas konkrečiai turima omeny Alinkos ministerijos dokumentuose naudojant teiginį "kiti ežerų valymo būdai"? Kodėl šio teiginio reikėjo (nes jis leidžia piktnaudžiauti ir interpretuoti)?
AUDRIUS
2017-02-03 12:10
Klausimas:
Ar yra ekonominiai miškų urėdijų reformos skaičiavimai? Jei taip, tai kokios tikimasi naudos?
Vaclovas Dikontas
2017-02-03 11:38
Klausimas:
Gerb. Ministre, "Kauno dienai" ministerijos atstovai neseniai teigė, kad planuojama gerinti ežerų vandens būklę pilant į juos polialiuminio chloridą. Ar Jums žinoma, kad šio produkto saugos duomenų lape draudžiamas jo patekimas į paviršinius vandenis? Ar jums žinoma, kad prieš apdorojant vandens telkinį polialiuminio chloridu, būtina išgaudyti visas dugną rausiančias žuvis? Savaime suprantama, kad visų žuvų išgaudyti neįmanoma. Kas bus su žmonėmis, sugavusiais ir suvalgiusiais polialiuminio chlorido terpėje gyvenusią žuvį?
Liepa
2017-02-03 11:08
Klausimas:
Gerbiamas ministre, ar nemanote, kad miškų urėdijų sunaikinimas ir konsolidavimas į vieną įmonę yra kai kurių verslo struktūrų svajonė? Juk valstybinių miškų valdymo sritis iš esmės taps monopoline. Greičiausiai taip bus geriau stambiesiems medienos perdirbėjams, tačiau ar geriau smulkiajam verslui?
Milda Ona Brilinkevičienė
2017-02-03 08:53
Klausimas:
Laba diena, Noriu paklausti, kada bus suinventorizuota žemė miestuose. Labai daug apleistos neprižiūrimos žemės miestuose apie daugiaaukščius ir kitose vietose. Kada neliks šalikelėse neasfaltuotų šalikelių. Juk pravažiuodamas transportas kelia dulkes, nesaugus kelias. Kodėl šalikelėse negenimi menkaverčiai medžiai (gluosniai). labai geras pavyzdys kaip sutvarkytos šalikelės ir miestas Dublinas. Ačiū
Saulė
2017-02-02 17:07
Klausimas:
Ar jūsų nepribloškė šių dienų įvykis Kaune, kai viduryje miesto buvo ciniškai nunuodyta keliasdešimt balandžių? Tokių atvejų būna ir su benamėmis katėmis, šunimis. Kaip galima susitvarkyti su tokiais nusikaltimais?
Elena Grumbinienė
2017-02-02 10:57
Klausimas:
Apie vienkartinių kavos puodelių apmokestinimą. Gal reikia apmokestinti ne puodelius o kažką daryti su makulatūrine reklamos medžiagą, kuri užkemša gyventojų ir ne tik pašto dėžutes, už kuria mokame ir per gaminių kainą ir per šiukšlių surinkimą, nes tą reklamą mums visai nereikalinga ir keliauja iš pašto dėžučų į šiukšlių konteinerius.
atliekos
2017-02-02 08:30
Klausimas:
Kokia jūsų nuomonė apie atliekų deginimą?
Inga
2017-02-01 19:55
Klausimas:
Gerbiamas Ministre, jau daugelį metų Jūsų gimtajame mieste agonijoje merdija Kauno zoologijos sodas, gėdingai prarado Europos zoologijos sodų asociacijos nario statusą. Ar LVZS ketina suteikti jam kokį nors profesionalią valdymą, dėmesį, ir ar turi kažkokį atgaivinimo planą? Kodėl vis girdime, kad tuoj tuoj tuoj prasidės statybos ir jų nesulaukiame? Kas kaltas? Kur čia dramblys pakastas?
kaunietis
2017-02-01 11:40
Klausimas:
Kodėl taip greitai stumiama miškų urėdijų reforma?
Linas
2017-02-01 09:59
Klausimas:
Kodėl atsisveikinote su viceministru Jonausku? Jis labai gerų darbų padarė gyvosios gamtos apsaugos srityje ir gynė meškeriotojų interesus, neretai išeidamas iš kabineto ir pats su inspektoriais palei pakrantes praeidamas.
stankauskas rimantas
2017-02-01 09:30
Klausimas:
man 60metu esu pensinikas pensija gaunu kaip pareigunas ar galiu nemokamai zvetoji valstybiniuose vandens telkiniuose nes zveju draugijoj issamaus atsakymo negavau
Gintaras Dėltuva
2017-02-01 06:58
Klausimas:
Sakykite prašau,kaip ministerija žiūri į Kauno valymo įrenginių Marvelėje problematiką.Kažkada pompastiškai atidaryti įrenginiai skleidžia nosį riečiantį kvapą.Sklinda gandai ,kad nėra techniškai užbaigtas visas technologinis procesas,kad pirminio projekto įgyvendinimas neimanomas nes nupirkti įrengimai netinka galutiniam perdirbimui ir kad įrenginiai naudojami senoviniu principu - pamaišai-nugriebi-nusistoja-iškasi-išveži-išpili.Skandaluose paskendęs "Kauno vandenų"vadovų branduolys laikosi kaip nepaskandinamas lėktuvnešis varomas socialdemokratiško garo.Tur būt tik ministerijos sankcijos galėtų padėti "apsispręsti"Kauno valdžią imtis ryžtingų priemonių bendrovės valdyme,nes matomai tie patys vadovai laikosi ,kad "nepakiltų"koks nors netinkamai panaudotų milijonų dumblas.Dabar gi kurortine laikoma Lampėdžių vietovė kartais vasarą ištuštėja nuo kvapo.Taip pat dėl kvapo Kačerginės ir Kulautuvos miesteliai kaip ausis matys kurortinės gyvenvietės statusą.Kalbama ,kad kai atvyksta komisijos į valymo įrenginius pilami probiotikai ir kvapas dingsta kelioms savaitėms.Tai jei tai tiesa _ ar neverta jų naudoti pastoviai,nes paskaičius internete atrodo kad tokie produktai nors ir gaminami tik Jungtinėse Valstijose ir Japonijoje naudojami tiek išsivysčiusiose ekonomikose tiek greitai augančiose ir pasiteisina visur.Ačiu už atsakymus.
Rolandas Lukšas
2017-01-31 18:56
Klausimas:
Kodėl jau penktus metus nevykdomas Aukščiausio teismo sprendimas griauti nelegalius pastatus Kuršių nerijoje?
Viršila Adolfas
2017-02-03 14:52
Klausimas:
Gerbiamas ministre norėčiau sužinoti ko tikėtis eiliniams urėdijų specialistams girininkų pavaduotojams ,eiguliams įvykdžius urėdijų perversmą neturintiems aukštojo miškininkystės išsilavinimo o tik aukštajį neuniversitetini ir turintiems 20 ir daugiau metų darbo stažą
Kęstutis Navickas Kęstutis Navickas
2017-02-03
Atsakymas:
Reformos smaigalys nėra nusitaikęs į tiesiogiai miškuose dirbančius darbuotojus. Yra išleistas ministro įsakymas, kad iki tol, kol Seime nebus priimtos miškų įstatymo pataisos, urėdijose negali vykti struktūrinės permainos.
gerbiamas Ministre
2017-02-03 14:41
Klausimas:
Gal galėtumėte pakomentuoti, kaip Jūs įsivaizduojat miškų reformą, kuri yra miglota ir naudinga stambiąjam verslui. Bus atleisti visi miškų urėdijų darbuotojai, jiems išmokėtos išeitinės kompensacijos? Kiek kainuos miškų nuosavybės teisinė registracija? Argi tai ne dideli pinigai? EBPO yra rekomendacijos, o ir matome, kad ne visi ES nariai vieningai galvoja. Kodėl aklai sekt rekomendacijomis, kai matosi skilimas, kodėl šalis negali būt savita, išsaugot savo indentitetą, jei miškų veikla yra pelninga? Kam tie nepamatuoti eksperimentai? Kodėl yra viešojoj erdvėje šmeižiami visi miškininkai, rašoma tik viena nuomonė? Ar prasikaltę asmenys neturi atsakyti asmeniškai, o visi miškininkai turi klausytis įžeidimų, kad jie vagys? Pakomentuokite, prašau, apie numatomas miškininkų funkcijas. Ar jie netaps tik žiūrovais sugriautoje sistemoje be lėšų investicijoms į nekomercines miško reikmes. Lauksiu atsakymų, jei jau skelbiama, kad vyksta diskusija su visuomene. Ačiū
Kęstutis Navickas Kęstutis Navickas
2017-02-03
Atsakymas:
Pateikėte labai daug klausimų, kuriuos konkrečiai ir išsamiai galėtume atsakyti el. paštu info@am.lt
zoo
2017-02-03 14:29
Klausimas:
Gyvūnų teisių gynėjai seniai sako, kad Lietuvos zoologijos sodas nėra pritaikytas visavertei gyvūnui egzistencijai. Kritikuojamas ir verslininko Antano Boso žvėrinčius pajūryje. Kokia ministerijos pozicija šiuo klausimu? Jei nesiimama veiksmų, vadinasi, viskas gerai?
Kęstutis Navickas Kęstutis Navickas
2017-02-03
Atsakymas:
Zoologijos sodo rekonstrukcijai numatyta 11 mln. eurų. Finansavimas bus skirtas atsižvelgiant į du kriterijus: gyvūnų gerovės užtikrinimą ir lankytojų infrastruktūros gerinimą. Tai bus sprendžiama pačiu artimiausiu metu. Tikėtina, kad iki vasaros pajudės realūs darbai.
skaitytoja
2017-02-03 14:26
Klausimas:
Ar galite patvirtinti, jog Lietuvos ežerai chemikalais nebus valomi? Ačiū.
Kęstutis Navickas Kęstutis Navickas
2017-02-03
Atsakymas:
Aklai patvirtinti negaliu, nes remiuosi ne prielaidomis, o mokslu grįstomis žiniomis bei mokslininkų rekomendacijomis. Tad sprendimus priimame atsižvelgdami į mokslininkų išvadas.
klausimas
2017-02-03 14:25
Klausimas:
Nuolat girdžiu pranešimus apie užgrobtas žemes parkuose ir kitose saugomose teritorijose. Kada pagaliau Lietuvoje bus tvarka – užgrobėjai nubausti, o pasisavintos žemės grąžintos teisėtam savininkui, t.y. valstybei?
Kęstutis Navickas Kęstutis Navickas
2017-02-03
Atsakymas:
Valstybinės žemės valdytojas yra Nacionalinė žemės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos. Tačiau nesikratydamas atsakomybės noriu pabrėžti, kad dabartinė LR vyriausybė rengia priemonių planą, siekiant ateityje išvengti tokių situacijų. O esamos problemos ir situacijos bus sprendžiamos teisiniu keliu.
Rūta
2017-02-03 14:22
Klausimas:
Man, kaip kaunietei, skauda širdį dėl prišiukšlintų Kauno marių pakrančių ir šalia esančių miškelių. Jas kartais pravalo tik patys gyventojai per pavasarinę talką "Darom". Kodėl niekas kitas nepasirūpina švara ir tvarka tokiame gražiame Lietuvos kampelyje?
Kęstutis Navickas Kęstutis Navickas
2017-02-03
Atsakymas:
Kas priklauso nuo ministerijos valios, buvo padaryta - įvesta užstato sistema. Tad tikrai turėjote pastebėti, kad akivaizdžiai sumažėjo plastikinių pakuočių bei stiklo taros ir pan. O dėl aplinkos valymo reiktų kreiptis į konkrečią savivaldos instituciją, seniūniją.
vilius
2017-02-03 14:19
Klausimas:
Kokia asmeninė Jūsų nuomonė apie daugiabučių renovaciją? Ar tikrai tame matote tik pliusus?
Kęstutis Navickas Kęstutis Navickas
2017-02-03
Atsakymas:
Privalumų matome. Matome ir galimų ydų. Todėl šiuo metu atliekamas išsamus sistemos auditas, kuriuo remiantis tikimės pasiūlyti efektyvesnes gyvenamųjų namų renovavimo priemones.
Vaclovas Dikontas
2017-02-03 11:38
Klausimas:
Gerb. Ministre, "Kauno dienai" ministerijos atstovai neseniai teigė, kad planuojama gerinti ežerų vandens būklę pilant į juos polialiuminio chloridą. Ar Jums žinoma, kad šio produkto saugos duomenų lape draudžiamas jo patekimas į paviršinius vandenis? Ar jums žinoma, kad prieš apdorojant vandens telkinį polialiuminio chloridu, būtina išgaudyti visas dugną rausiančias žuvis? Savaime suprantama, kad visų žuvų išgaudyti neįmanoma. Kas bus su žmonėmis, sugavusiais ir suvalgiusiais polialiuminio chlorido terpėje gyvenusią žuvį?
Kęstutis Navickas Kęstutis Navickas
2017-02-03
Atsakymas:
Šiuo metu svarstomas šio metodo panaudojimas tik viename "mirusiame ežere", prieš tai bus įvertintos visos rizikos.
Saulė
2017-02-02 17:07
Klausimas:
Ar jūsų nepribloškė šių dienų įvykis Kaune, kai viduryje miesto buvo ciniškai nunuodyta keliasdešimt balandžių? Tokių atvejų būna ir su benamėmis katėmis, šunimis. Kaip galima susitvarkyti su tokiais nusikaltimais?
Kęstutis Navickas Kęstutis Navickas
2017-02-03
Atsakymas:
Be abejo, pribloškė. Į tokius atvejus visi turime kuo greičiau reaguoti. Ir ne socialiniuose tinkluose, o tiesiog skambindami bendruoju pagalbos telefonu 112. Ir tuomet pareigūnai turės realų pagrindą atlikti savo darbą bei pareigas.
Elena Grumbinienė
2017-02-02 10:57
Klausimas:
Apie vienkartinių kavos puodelių apmokestinimą. Gal reikia apmokestinti ne puodelius o kažką daryti su makulatūrine reklamos medžiagą, kuri užkemša gyventojų ir ne tik pašto dėžutes, už kuria mokame ir per gaminių kainą ir per šiukšlių surinkimą, nes tą reklamą mums visai nereikalinga ir keliauja iš pašto dėžučų į šiukšlių konteinerius.
Kęstutis Navickas Kęstutis Navickas
2017-02-03
Atsakymas:
Pirmiausia, jūs turite teisę tos reklamos atsisakyti užrašydami ant savo pašto dėžutės, jog reklamos nepageidaujate. Tuomet šios problemos neliks. O kas dėl vienkartinių puodelių apmokestinimo, tai tik iš konteksto ištraukta frazė ir idėja, kuri realiai net nėra svarstoma.
atliekos
2017-02-02 08:30
Klausimas:
Kokia jūsų nuomonė apie atliekų deginimą?
Kęstutis Navickas Kęstutis Navickas
2017-02-03
Atsakymas:
Tai ne pati palankiausia atliekų tvarkymo priemonė, tačiau kiekvienas turime žinoti, kad siekiant išvengti šio būdo, turime tinkamai tvarkyti ir rūšiuoti atliekas ir neperdirbamas pakuotes.
Inga
2017-02-01 19:55
Klausimas:
Gerbiamas Ministre, jau daugelį metų Jūsų gimtajame mieste agonijoje merdija Kauno zoologijos sodas, gėdingai prarado Europos zoologijos sodų asociacijos nario statusą. Ar LVZS ketina suteikti jam kokį nors profesionalią valdymą, dėmesį, ir ar turi kažkokį atgaivinimo planą? Kodėl vis girdime, kad tuoj tuoj tuoj prasidės statybos ir jų nesulaukiame? Kas kaltas? Kur čia dramblys pakastas?
Kęstutis Navickas Kęstutis Navickas
2017-02-03
Atsakymas:
Į šį klausimą atsakytą. Minėta, kad konkretus planas yra.
kaunietis
2017-02-01 11:40
Klausimas:
Kodėl taip greitai stumiama miškų urėdijų reforma?
Kęstutis Navickas Kęstutis Navickas
2017-02-03
Atsakymas:
Apie šią reformą kalbama jau bene dešimtmetį. O reforma būtina, nes reikia užtikrinti tinkamą ekologinę ir ekonominę grąžą visuomenei bei sumažinti šios srities administravimui skirtas sąnaudas.
Linas
2017-02-01 09:59
Klausimas:
Kodėl atsisveikinote su viceministru Jonausku? Jis labai gerų darbų padarė gyvosios gamtos apsaugos srityje ir gynė meškeriotojų interesus, neretai išeidamas iš kabineto ir pats su inspektoriais palei pakrantes praeidamas.
Kęstutis Navickas Kęstutis Navickas
2017-02-03
Atsakymas:
Deja, ši viceministro kuruojama sritis yra gerokai platesnė nei meškeriotojų interesų atstovavimas.
stankauskas rimantas
2017-02-01 09:30
Klausimas:
man 60metu esu pensinikas pensija gaunu kaip pareigunas ar galiu nemokamai zvetoji valstybiniuose vandens telkiniuose nes zveju draugijoj issamaus atsakymo negavau
Kęstutis Navickas Kęstutis Navickas
2017-02-03
Atsakymas:
Dėl konkretaus atsakymo siūlome kreiptis į aplinkos ministerijos Gamtos apsaugos skyrių.
Gintaras Dėltuva
2017-02-01 06:58
Klausimas:
Sakykite prašau,kaip ministerija žiūri į Kauno valymo įrenginių Marvelėje problematiką.Kažkada pompastiškai atidaryti įrenginiai skleidžia nosį riečiantį kvapą.Sklinda gandai ,kad nėra techniškai užbaigtas visas technologinis procesas,kad pirminio projekto įgyvendinimas neimanomas nes nupirkti įrengimai netinka galutiniam perdirbimui ir kad įrenginiai naudojami senoviniu principu - pamaišai-nugriebi-nusistoja-iškasi-išveži-išpili.Skandaluose paskendęs "Kauno vandenų"vadovų branduolys laikosi kaip nepaskandinamas lėktuvnešis varomas socialdemokratiško garo.Tur būt tik ministerijos sankcijos galėtų padėti "apsispręsti"Kauno valdžią imtis ryžtingų priemonių bendrovės valdyme,nes matomai tie patys vadovai laikosi ,kad "nepakiltų"koks nors netinkamai panaudotų milijonų dumblas.Dabar gi kurortine laikoma Lampėdžių vietovė kartais vasarą ištuštėja nuo kvapo.Taip pat dėl kvapo Kačerginės ir Kulautuvos miesteliai kaip ausis matys kurortinės gyvenvietės statusą.Kalbama ,kad kai atvyksta komisijos į valymo įrenginius pilami probiotikai ir kvapas dingsta kelioms savaitėms.Tai jei tai tiesa _ ar neverta jų naudoti pastoviai,nes paskaičius internete atrodo kad tokie produktai nors ir gaminami tik Jungtinėse Valstijose ir Japonijoje naudojami tiek išsivysčiusiose ekonomikose tiek greitai augančiose ir pasiteisina visur.Ačiu už atsakymus.
Kęstutis Navickas Kęstutis Navickas
2017-02-03
Atsakymas:
Negaliu komentuoti technologinių dalykų, juolab, kad pagrindinė šios įmonės akcininkė yra Kauno miesto savivaldybė. O jei yra pagrįstų įtarimų dėl žalos aplinkai darymo, kviečiame pranešti 112 arba Kauno regiono Aplinkos apsaugos departamentui.
Rolandas Lukšas
2017-01-31 18:56
Klausimas:
Kodėl jau penktus metus nevykdomas Aukščiausio teismo sprendimas griauti nelegalius pastatus Kuršių nerijoje?
Kęstutis Navickas Kęstutis Navickas
2017-02-03
Atsakymas:
Teismo sprendimas pradėtas vykdyti, nes nurodytas terminas sudaryti taikos sutartį baigėsi sausio pabaigoje.

Pasiūlyk svečią

*Jūsų pateikti asmens duomenys bus naudojami pasiūlymo administravimo tikslais

Visas archyvas

Daugiau...