Portalo svečias

Andrius Mamontovas

Andrius Mamontovas

Dainininkas, kompozitorius, gatvės muzikos dienos iniciatorius
Aušvicas
2009-03-19 12:06
Klausimas:
Andriau, kaip vertinate seksualines mažumas, - štai naujasis Vilniaus meras taip pat pareiškė, kad Gedimino prospekte jų paradams ne vieta. Man svarbi Jūsų nuomonė - ar mes tikrai esame provincialūs, drausdami tokius dalykus, ar iš tiesų nereikia leisti lipt ant stalo, kai valgoma.....
Širčičvakas Monghavukštas
2009-03-19 11:56
Klausimas:
Andriau, Ką norite pasakyti Lietuvai, lietuviams, savo naująja daina "Kieno tu pusėje"? Ar žodis "pusė" reiškia vieną ar kitą šalį, polį, padalinimą, ar tai sulietuvintas vienas anglų k. žodis? Juk klipą filmavote Los Angeles, USA.
Vytauttas
2009-03-19 11:47
Klausimas:
Banalus klausimas, bet turiu jo paklausti - Kuri veikla Jums mieliausia - dainininko, aktoriaus, prodiuserio ... Žinau, kad kiekviena turi savo žavesio, tačiau kažką žmogus juk daro mieliausiai :) Jei galite, parašykite kodėl.
Vytauttas
2009-03-19 11:43
Klausimas:
Kaip vertinate VEKS projektą, jo vystymą? Gatvės muzikos diena - puikus sumanymas ir yra VEKS dalis, tačiau labai smalsu kaip Jūs, kaip gero projekto sumanytojas vertinate kitus VEKS projektus. Pvz. Skulptūras prie Neries krantinės, ledo čiuožyklą ar patį Naujųjų sutikimą? Man labai svarbi Jūsų nuomonė. Jei galima, parašykite apie kiekvieną iš paminėtų projektų savo nuomonę.
maistelis
2009-03-19 11:40
Klausimas:
Atsiprašau, už įžulumą, bet jei bus galimybė - atsakykite ir į antrą mano klausimą. Ar rūkote? Žinau, kad dabartinis Jūsų gyvenimo būdas įkvėpė ne vieną jauną žmogų atsisakyti žalingų įpročių. Jau daug metų Jūs nevartojate alkoholio, nevalgote mėsos, tačiau ar pavyko mesti rūkyti?
maistelis
2009-03-19 11:38
Klausimas:
Gerbiamas Andriau, žinau, kad Panevėžyje vienoje piocerijoje yra Jūsų vardu pavadinta pica. Kalbama, kad jos receptą sukūrėte pats. Kaip VD.lt BLOG'o apie maistą autorius, norėčiau paprašyti Jūsų - gal galėtumėte kokį trumpą savo firminio (ar šiaip mėgstamo) patiekalo receptą special vilniausdiena.lt BLOG'ui padiktuoti. Iš anksto dėkoju :)
Creamy Lyptus
2009-03-19 11:15
Klausimas:
Sveiki, Andriau Ar seniai naudojatės Internetu? Ar turite dabar madingą BLOGą (interneto dienoraštį)?
dziugas
2009-03-19 11:11
Klausimas:
Ar politika neuzkniso juodai? Tos pacios naujienos tik keicias vardai angry.gif Geriau apie linksmesnius dalykus: Ar pasirodys naujas albumas? Kur planuojami koncertai? best regards!!!
Antanukas
2009-03-19 10:59
Klausimas:
Gerbiamas Andriau, butu labai smalsu suzinoti apie Jusu politines paziuras ir politines asmenybes, kuriomis zavites ar jauciate simpatija. 1) Kokiu esate politiniu paziuru - save laikytumete kairiuoju, desiniuoju, o gal centristu? O gal neturite politiniu paziuru? 2) Kokiai Lietuvos partijai simpatizuojate? Uz ka balsavote per siuos Seimo rinkimus arba ankstesnius? O gal apskritai rinkimuose nedalyvaujate? 3) Kuriuo Lietuvos politiku (-e) - dabartiniu arba praeities - zavites ar jauciate jam/jai prielankuma? Koks uzsienio salies politikas (-e) ar istorine asmenybe jus zavi? 4) Ar pats negalvojate ateityje pasukti i politika? Pvz.dalyvauti Seimo, savivaldybiu, o gal Europos Parlamento rinkimuose?
menkniekis
2009-03-19 10:55
Klausimas:
Kaip vertinate atlikėjo Sasha Son galimybes "Eurovizijoje"? Ir prie to paties - ar Jums neatrodo, kad šis (tiesiai šviesiai) popso konkursas Lietuvoje yra per daug sureikšminamas?
menkniekis
2009-03-19 10:25
Klausimas:
Ką reiškia marškinėliai su užrašu "Mamontovas užkniso juodai"? :)
menkniekis
2009-03-19 10:24
Klausimas:
Ar svarstote galimybę eiti į politiką? Vis dėlto jau sukūrėte dainą pačiam prezidentui :)
menkniekis
2009-03-19 10:23
Klausimas:
Daugelis vis dar viliasi, kad kada nors atgims legendinė grupė "Foje". Jau eilę metų vėl grojate su Arnoldu Lukošiumi, taigi pusė darbo jau padaryta :). Taigi ar galima tikėtis, kad dar nors vieną kartą išlipsite ant scenos ne kaip Andrius Mamontovas ir grupė, o kaip "Foje" lyderis?
menkniekis
2009-03-19 10:20
Klausimas:
Kokios naujovės numatomos šių metų Gatvės muzikos dienoje?
fiekanulia
2009-03-19 08:46
Klausimas:
Tavo muzika lydi mane nuo paauglystės. "Fojė" man buvo tikėjimas, ką ten buvo - ir dabar galiu drąsiai sakyt kad tik Tavo muzika suformavo mano muzikinį skonį. Beje, paskutinio "Fojė" koncerto bilietai įrėminti kabo garbingiausioj vietoj smile.gif Įdomu, o kokią muziką klauso Tavo vaikai? Ar esi griežtas tėtis? smile.gif Ačiū ir sėkmės kūryboj!
astuxe
2009-03-19 08:37
Klausimas:
Laba, noreciau suzinoti Jusu nuomone apie politiku veikla,seimo isrinktuosius(didziosios scenos atstovus).Kokia matote netolima Lietuvos ateities vizija? Labai dekoju uz Jusu kuryba,nuo pat pirmos Foje "Lauzo sviesos" visos dainos yra nuostabios.Tai nepakartojama ir tikra muzika.
Jason
2009-03-19 00:53
Klausimas:
Laba diena Andriau, Esu jūsų ir Foje tokių dainų kaip "Meilės nebus per daug", "Tušti Delnai", Žvaigžės kartais krenta", "Paskutinis traukinys", "Vaikystės stogas", "O Meile" gerbėjas. Jūsų dainos yra ne tik gražios bet ir verčia susimastyt. Taip pat žinau, kad nemažai prisidėjote prodiusuodami vienas iš geriausių Lietuvos pop grupių tokių kaip: Sel, Naktinės Personos ir kt.. Stipriai sužibėjote ir buvote pastebėti Eurovizijoje. KLAUSIMAS: Ką manote apie dabartinę Lietuvos POP sceną, gal galite palyginti prieš 10-15m kokia ji buvo? Kokia dabartinės grupės/atlikėjo kūryba jums patinka? Bei, Kodėl taip retai koncertuojate Kaune? p.s. labai teigiamai vertinu jūsų poelgį su Radiocentro statulele. Radiocentras jau senų seniausiai nusivažiavo ne tik kaip apdovanojimai, bet ir kaip radijo stotis.
Mika
2009-03-19 00:45
Klausimas:
Sveiki, Jūs esate vienas iš mano mėgstamiausių Lietuvos atlikėjų, labai patinka Jūsų dainos ir Jūs kaip asmenybė. Prieš keletą metų Jūs dirbote radijo stotyje M-1 ir pernai kai buvote atėjęs į svečius per M-1 19-ąjį gimtadienį sakėte, kad smagu būtų vėl naktimis kaip senais gerais laikais padirbti smile.gif. Ar galima kada nors tikėtis Jus vėl išgirsti kaip M-1 DJ? Ačiū, kad esate ir kuriate :)
Emma.nuele
2009-03-19 00:07
Klausimas:
jos lūpos raudonos kaip šviečiantis rožės žiedas jos akys taip juodos, tarsi naktis be žvaigždžių plaukai jos taip pat, kaip naktis, neprilygs jiems niekas tai veidas moters, kurios aš šią naktį geidžiu .................................... Ar uzrasydamas siuos zodzius, galvojai apie konkrecia moteri? Kas ji? Kokia moteris dabar Tave suviliotu? M? Noreciau pabandyti... :) Mano akys ne juodos, bet vis tik...
Angela
2009-03-18 23:46
Klausimas:
Kuri daina is Tavo visu dainu tau yra pati paciausia? :) Juk turbut kiekvienas menininkas turi savo mylimiausia kurini? Zinau, kad visos dainos plaukia is sirdies, is to, ka jauti, kiekviena savaip brangi, bet vis tik :)
Razbumbajus
2009-03-18 23:43
Klausimas:
Esi visu menu meistras. Sakyk, kas ikvepia tai nuolatinei kurybai? Nes viskas, ka tu darai, yra kuryba. Kai vaidini, ar sunku isijausti i vaidmeni? Tapti kazkuo kitu? Kuris veikejas tau arciau sirdies - kunigas is "Nereikalingu zmoniu" ar Hamletas?
Bitute Pupa
2009-03-18 23:35
Klausimas:
Vis tik man labai smalsu, kodel 2009 metu radiocentro apdovanojima imetei i upe? Jau atsibodo kasmet gauti kruva apdovanojimu? Nebijai, kad tauta gali isizeisti - tarsi paniekinai jos sprendima...
Gina Vasiliūnienė
2009-03-18 20:28
Klausimas:
Sveiki, esame jūsų gerbėjai nors jau esam gerokai virš trisdešimt, užaugę ir subrendę jūsų muzikoj ir vaikus pratinam, bet paklausyti gyvo koncerto tikrai sudėtinga. Na kodėl neatvažiuojate į mažesnius miestelius, tarkim Panevėžį? Na kodėl visokie Radži gali leisti knygas, o jūsų eilėraščių knygos ar tarkim biografinė yra tik blokados laikais išleistos? Ačiū jums už kūrybą ir visokeriopos sėkmės. Kartą prašydama jūsų autografo tesugebėjau išlementi mes jus mylim, tai dar kartą galiu pasakyti, kad mylim už puikias idėjas, reikšmingas dainas ir džiaugiamės, kad turime ką klausyti. Gina, Dalius
Sauliukas
2009-03-18 15:47
Klausimas:
Ar gatvės muzikos dienos renginiai galėtų būti surengti ir Kaune?
Augustas
2009-03-18 13:39
Klausimas:
Sveiki, Esate daug metų scenoje, daug patyręs, matęs užkulisių etc. kokius talentus esate atradęs pats, ką pastebėjote, kas iškilo panašiai kaip jūs? Aš pats asmeniškai nematau garsesnių dainininkų už jus, tačiau sutikim - muzika, kurią atliekate nėra pati populiariausia. Čia šiaip pamąstymai. Kaip vertinate tai, ką dabar kuria Lietuvos atlikėjai - turiu omenyje profesionalius? Kurlink krypsta muzikos žanrai? Ar populiarėja A.Orlova ir kiti alternatyvios muzikos atlikėjai? Ką patartumėte tiems, kurie neturi balso, tačiau vis tiek lipa ant scenos? Ačiū už atsakymus.
voland
2009-03-18 12:18
Klausimas:
Andriau -ar ištikrųjų -jei esi nelaimingas ir plonas- reik ragaut Klaipėdos duonos? :)
zickute.j
2009-03-18 11:26
Klausimas:
Labas,Andriau,malonu turet tokius svecius cia forume,noreciau paklaust,gal kada nors atvaziuotumet koncertuot i Atenus,nemazai musu lietuviu cia yra,tikrai butumem dekingi,ir manau,graikams patiks jusu dainos.....sekmes.... :)
nepolitikas
2009-03-18 10:32
Klausimas:
sveiki andriau, jūsų dainose kartais pasitaiko lietuvių kalbos negerbimo pavyzdžių "... mano hakeriai ras...", arba neteisingas žodžio "seniai" (kontekste apie laiką) tarimas. pastarąjį galėtumėt pataisyti ne tik savo atliekamose dainose, bet ir padaręs pastabą jaunesniems kolegoms. o šiaip, ačiū už jūsų kūrybą, tokių iškilių atlikėjų yra nedaug, skaičiavimui užtektų vienos rankos pirštų
Jurgita Pupalaigyte
2009-03-18 09:42
Klausimas:
Pirmas klausimas - Andriau, kaip vertini dabrtinių TV kanalų rodomas laidas, tiksliau - reality show. kaip manai, ar jos išties ir atspindi tai, kas ir yra tikroji lietuviška publika, su jos visais porekiais, lūkesčiais, įgeidžiais? paprasta muzika, paprastai publikai. ne nekrošius ar koršunovas. kur jau ten antanėlis...ar vanagas. Ar sutinki, jog būtent TV laidose matomas tikrasis šalies veidas ir tikrieji tautos poreikiai - valandų valandos paprastos melodijos, ištisos ordos menkaverčių "žvaigdelių" kurios egzistuoja ne metais ar sezonais, o mėnesiais? kuo mes pavirsime kaip tauta, jei stumsime sau į venas tokią "kultūrą" smile.gif toli nuo sovietmečio agtbrigadų nenuėjome wink.gif Ar sutinki, jog didieji miestai ir keli mažesni miesteliai tėra ta vienintelė terpė bent kiek vertingesnės alternatyvios muzikos (kalbu tik apie bardus, roką, punk, hardcore ir pan. stilių). kur dar kasmet atsiranda krūvos naujų veidų festivaliuose ir open air'uose. jei ne festivaliai - lietuviška muzikinė padangė butų vasarą/ rudenį/ pavasarį išmirusi. tikrasis off season smile.gif tiesa, pasidalink su tauta - ką galvoji apie metų renginį - "Be2ghether"? ne pesimistinėm intonacijom noriu pabaigti šį įrašą tikrai ne. Andriau. greičiau nuosaikumas ir atviras padėties įvertinimas paskatina užduoti tau tokius klausimus.
Niekis
2009-03-17 16:45
Klausimas:
Gerbiamas Andriau, turiu tokią ateities viziją - Tarptautinė gatvės muzikos diena - vadinasi ji. Juk visos Valentino dienos ir panašūs dalykai prasidėjo nuo kažkokio - žmogaus iniciatyvos, vėliau idėja išplito po pasaulį ir tapo tarptautine. Pasvajokime, kad po kokių 20 metų galbūt tarptautinę pasaulinę dieną turės ir Lietuva kaip iniciatorė, o Jūs būsite šios idėjos autorius... ar nesuspurda širdis, jog galite tapti pasaulinės istorijos dalimi?
Aušvicas
2009-03-19 12:06
Klausimas:
Andriau, kaip vertinate seksualines mažumas, - štai naujasis Vilniaus meras taip pat pareiškė, kad Gedimino prospekte jų paradams ne vieta. Man svarbi Jūsų nuomonė - ar mes tikrai esame provincialūs, drausdami tokius dalykus, ar iš tiesų nereikia leisti lipt ant stalo, kai valgoma.....
Andrius Mamontovas Andrius Mamontovas
2009-03-19
Atsakymas:

manau, kad kiekvienas zmogus turi teise gyventi pagal savo prigimti. taciau savo tiek "mazumu" tiek "daugumu" seksualines orientacijos viesas demonstravimas man nepriimtinas.

Širčičvakas Monghavukštas
2009-03-19 11:56
Klausimas:
Andriau, Ką norite pasakyti Lietuvai, lietuviams, savo naująja daina "Kieno tu pusėje"? Ar žodis "pusė" reiškia vieną ar kitą šalį, polį, padalinimą, ar tai sulietuvintas vienas anglų k. žodis? Juk klipą filmavote Los Angeles, USA.
Andrius Mamontovas Andrius Mamontovas
2009-03-19
Atsakymas:

tai, ka isgirdote, ta ir noriu pasakyti :)

Vytauttas
2009-03-19 11:47
Klausimas:
Banalus klausimas, bet turiu jo paklausti - Kuri veikla Jums mieliausia - dainininko, aktoriaus, prodiuserio ... Žinau, kad kiekviena turi savo žavesio, tačiau kažką žmogus juk daro mieliausiai :) Jei galite, parašykite kodėl.
Andrius Mamontovas Andrius Mamontovas
2009-03-19
Atsakymas:

labiausiai man patinka per nakti rasyti dainas arba jieskoti garsu. bet mano prioritetus jus isvardinote butent ta tvarka, kaip kad jie ir yra :)

Vytauttas
2009-03-19 11:43
Klausimas:
Kaip vertinate VEKS projektą, jo vystymą? Gatvės muzikos diena - puikus sumanymas ir yra VEKS dalis, tačiau labai smalsu kaip Jūs, kaip gero projekto sumanytojas vertinate kitus VEKS projektus. Pvz. Skulptūras prie Neries krantinės, ledo čiuožyklą ar patį Naujųjų sutikimą? Man labai svarbi Jūsų nuomonė. Jei galima, parašykite apie kiekvieną iš paminėtų projektų savo nuomonę.
Andrius Mamontovas Andrius Mamontovas
2009-03-19
Atsakymas:

manau, kad VEKS yra unikali galimybe priestatyti Lietuvos kultura ne tik Europai bet ir mums patiems. koks kiekis Lituvos pilieciu tarkim mate Ciurlionio originalus ar kitus, pasaulyje zinomu Lietuvos menininku darbus?
gaila, kad turbut dar nesame kaip valstyve pribrende siam renginiui, nes vietoj kalbu apie kultura girdime ir matome gincus apie tai, kad valdys pinigus, skirtus kulturai. liudna, kad ne iskiliausi salies menininkai o biurokratai sprendzia apie VESK programa.
kas liecia jusu paminetus ivykius ir kurinius, jie kalba patys uz save.

maistelis
2009-03-19 11:40
Klausimas:
Atsiprašau, už įžulumą, bet jei bus galimybė - atsakykite ir į antrą mano klausimą. Ar rūkote? Žinau, kad dabartinis Jūsų gyvenimo būdas įkvėpė ne vieną jauną žmogų atsisakyti žalingų įpročių. Jau daug metų Jūs nevartojate alkoholio, nevalgote mėsos, tačiau ar pavyko mesti rūkyti?
Andrius Mamontovas Andrius Mamontovas
0009-03-19
Atsakymas:

be svaigalu ir vegetariskai gyvenu jau 15 metu. rukiau nereguliariai, bet pries penkis metus pradejes sportuoti meciau galutinai, nes po treniruotes organizmas naturaliai reikalauja deguonies o ne nikotino. man tai geriausiai suveike.

maistelis
2009-03-19 11:38
Klausimas:
Gerbiamas Andriau, žinau, kad Panevėžyje vienoje piocerijoje yra Jūsų vardu pavadinta pica. Kalbama, kad jos receptą sukūrėte pats. Kaip VD.lt BLOG'o apie maistą autorius, norėčiau paprašyti Jūsų - gal galėtumėte kokį trumpą savo firminio (ar šiaip mėgstamo) patiekalo receptą special vilniausdiena.lt BLOG'ui padiktuoti. Iš anksto dėkoju :)
Andrius Mamontovas Andrius Mamontovas
2009-03-19
Atsakymas:

issiverdi makaronu, uzpili gero alyvuogiu aliejaus ir surio....tada valgai :)
arba - issiverdi makaronu ("kriaukleliu"), sumaisai su grudeta varske ir tada vel valgai :)))

Creamy Lyptus
2009-03-19 11:15
Klausimas:
Sveiki, Andriau Ar seniai naudojatės Internetu? Ar turite dabar madingą BLOGą (interneto dienoraštį)?
Andrius Mamontovas Andrius Mamontovas
2009-03-19
Atsakymas:

turiu myspace, frype ir facebook puslapius. internetu naudojuos jau 10 metu. man tai patogus veiklos irankis.

dziugas
2009-03-19 11:11
Klausimas:
Ar politika neuzkniso juodai? Tos pacios naujienos tik keicias vardai angry.gif Geriau apie linksmesnius dalykus: Ar pasirodys naujas albumas? Kur planuojami koncertai? best regards!!!
Andrius Mamontovas Andrius Mamontovas
2009-03-19
Atsakymas:

planuoju koncertuoti arciau vasaros :)
del albumo.....nauju dainu neprikaupiau, taciau pavasario pabaigoje turetumete isvysti DVD su koncertiniu-kelioniniu filmu is gastroliu Amerikoje :)

Antanukas
2009-03-19 10:59
Klausimas:
Gerbiamas Andriau, butu labai smalsu suzinoti apie Jusu politines paziuras ir politines asmenybes, kuriomis zavites ar jauciate simpatija. 1) Kokiu esate politiniu paziuru - save laikytumete kairiuoju, desiniuoju, o gal centristu? O gal neturite politiniu paziuru? 2) Kokiai Lietuvos partijai simpatizuojate? Uz ka balsavote per siuos Seimo rinkimus arba ankstesnius? O gal apskritai rinkimuose nedalyvaujate? 3) Kuriuo Lietuvos politiku (-e) - dabartiniu arba praeities - zavites ar jauciate jam/jai prielankuma? Koks uzsienio salies politikas (-e) ar istorine asmenybe jus zavi? 4) Ar pats negalvojate ateityje pasukti i politika? Pvz.dalyvauti Seimo, savivaldybiu, o gal Europos Parlamento rinkimuose?
Andrius Mamontovas Andrius Mamontovas
2009-03-19
Atsakymas:

1.
nepasitikiu nei viena partija. nes ju nariai atstovauja tos partijos interesus. as uz nepriklausomas ir stiprias asmenybe, kurios yra moraliniai autoritetai zmonems.
2
rinkimuose dalyvauju tik tam, kad laimetu mazesnis blogis. taciau tai darosi sunku nuspeti.
3
visada simpatizavau Valdui Adamkui, nes mane zavi zmones turintys vidine inteligencija bei kultura. kaip zmogui simpatizuoju uzsienio reikalu ministrui Vygandui Usatskui. labiausiai nemegstu politiku, kurie begioja is vienos partijos i kita arba tarnauja savo asmeninem ambicijom "buti prie vairo (lovio)".

menkniekis
2009-03-19 10:55
Klausimas:
Kaip vertinate atlikėjo Sasha Son galimybes "Eurovizijoje"? Ir prie to paties - ar Jums neatrodo, kad šis (tiesiai šviesiai) popso konkursas Lietuvoje yra per daug sureikšminamas?
Andrius Mamontovas Andrius Mamontovas
2009-03-19
Atsakymas:

labai gaila, kad atranka i Eurovizija lietuvoje yra "mokyklines saviveiklos" lygmenyje. tas festivalis nera labai meninis. labiau politinis. jo nereiketu sureiksminti, bet ir nuvertinti galimybes tinkamai pristatyti savo sali ir gi nereiketu. manau, kad cia turetu buti priimtas sprendimas: jeigu gali valstybe tam skirti leshu tai dalyvaujame, jei negali - tai geriau ne.

menkniekis
2009-03-19 10:25
Klausimas:
Ką reiškia marškinėliai su užrašu "Mamontovas užkniso juodai"? :)
Andrius Mamontovas Andrius Mamontovas
2009-03-19
Atsakymas:

tai reiskia, kad tai, ka sakau kitiems galioja ir man. ir as tai puikiai suvokiu. savikritika ir saviironija man pazistami ir nesvetimi dalykai :)

menkniekis
2009-03-19 10:24
Klausimas:
Ar svarstote galimybę eiti į politiką? Vis dėlto jau sukūrėte dainą pačiam prezidentui :)
Andrius Mamontovas Andrius Mamontovas
2009-03-19
Atsakymas:

ar as tikrai atrodau nepilno proto, kad ten eiciau? :)
butu labai keista ir nejauku matyti save sedinti seime.....brrrrrr......kiekvienas zmogus turi buti savo vietoje, pagal savo pasaukima. kokio velnio megstamam artistui reikia bandyti tapti nemegstamu politiku, kaip kad tai atsitiko kai kuriems....

menkniekis
2009-03-19 10:23
Klausimas:
Daugelis vis dar viliasi, kad kada nors atgims legendinė grupė "Foje". Jau eilę metų vėl grojate su Arnoldu Lukošiumi, taigi pusė darbo jau padaryta :). Taigi ar galima tikėtis, kad dar nors vieną kartą išlipsite ant scenos ne kaip Andrius Mamontovas ir grupė, o kaip "Foje" lyderis?
Andrius Mamontovas Andrius Mamontovas
2009-03-19
Atsakymas:

kadangi Foje ikureme su Arnoldu, tai ta grupe neakivaizdziai ir gyvuoja tik ji dabar vadinasi Andrius mamontovas :)))
nes per 14 Foje gyvavimo metu grupeje keitesi daug muzikantu ir is viso netgi 14 zmoniu yra jos buve nariai. zmones Foje sieja su paskutiniu jos sastatu, taciau, jeigu mes butume ir toliau gyvave, galbut tas sastatas butu tapes toks koks yra dabar? :)
juolab, kad as vistiek buciau parases tas dainas, kurias parasiau savo solines karjeros laikotarpyje.
o Foje pavadinimas siejasi su tuo laikmeciu ir jo nuotaikomis. gal del to zmones jaucia nostalgija tam pavadinimui, bet bandant sugrazinti grupe reiktu sugrazinti ir laikmeti....o tai jau nelabai imanoma.

menkniekis
2009-03-19 10:20
Klausimas:
Kokios naujovės numatomos šių metų Gatvės muzikos dienoje?
Andrius Mamontovas Andrius Mamontovas
2009-03-19
Atsakymas:

visas naujoves atsinesite jus :) noreciau pas kiekviena dalyvi paklausti, kas bus naujo :)
galiu pasakyti, kad prie Lietuvoje vyksianciu renginiu prisides ir iseivijos lietuviai. bus grojama ir Cikagoje ir Minske ir Dubline...

fiekanulia
2009-03-19 08:46
Klausimas:
Tavo muzika lydi mane nuo paauglystės. "Fojė" man buvo tikėjimas, ką ten buvo - ir dabar galiu drąsiai sakyt kad tik Tavo muzika suformavo mano muzikinį skonį. Beje, paskutinio "Fojė" koncerto bilietai įrėminti kabo garbingiausioj vietoj smile.gif Įdomu, o kokią muziką klauso Tavo vaikai? Ar esi griežtas tėtis? smile.gif Ačiū ir sėkmės kūryboj!
Andrius Mamontovas Andrius Mamontovas
2009-03-19
Atsakymas:

kartais bandau buti grieztas, bet ne visada iseina. mano vaikai klauso tai kas populiaru. daugiau roko muzikos. tuo pat metu mano sunus yra tokios senos geros grupes The Clash gerbejas, kas mane maloniai stebina ir dziugina. dukra labiau klauso Fall Out Boy, Green Day ir Pink  :)

astuxe
2009-03-19 08:37
Klausimas:
Laba, noreciau suzinoti Jusu nuomone apie politiku veikla,seimo isrinktuosius(didziosios scenos atstovus).Kokia matote netolima Lietuvos ateities vizija? Labai dekoju uz Jusu kuryba,nuo pat pirmos Foje "Lauzo sviesos" visos dainos yra nuostabios.Tai nepakartojama ir tikra muzika.
Andrius Mamontovas Andrius Mamontovas
2009-03-19
Atsakymas:

manau, kad musu valstybe yra ankstyvosios paauglystes stadijoje ir mums reiketu suaugti vietoj to, kad bandytume vaidinti suaugusius.
aciu uz gera zodi :)

Jason
2009-03-19 00:53
Klausimas:
Laba diena Andriau, Esu jūsų ir Foje tokių dainų kaip "Meilės nebus per daug", "Tušti Delnai", Žvaigžės kartais krenta", "Paskutinis traukinys", "Vaikystės stogas", "O Meile" gerbėjas. Jūsų dainos yra ne tik gražios bet ir verčia susimastyt. Taip pat žinau, kad nemažai prisidėjote prodiusuodami vienas iš geriausių Lietuvos pop grupių tokių kaip: Sel, Naktinės Personos ir kt.. Stipriai sužibėjote ir buvote pastebėti Eurovizijoje. KLAUSIMAS: Ką manote apie dabartinę Lietuvos POP sceną, gal galite palyginti prieš 10-15m kokia ji buvo? Kokia dabartinės grupės/atlikėjo kūryba jums patinka? Bei, Kodėl taip retai koncertuojate Kaune? p.s. labai teigiamai vertinu jūsų poelgį su Radiocentro statulele. Radiocentras jau senų seniausiai nusivažiavo ne tik kaip apdovanojimai, bet ir kaip radijo stotis.
Andrius Mamontovas Andrius Mamontovas
2009-03-19
Atsakymas:

dabartineje populiariojoje scenoje truksta issukio ir plaukimo pris srove. visi nori buti patogus, arba "prikolni" arba grazus arba stilingi arba "rimti", bet tikri zmones muzikuoja kur nors niekieno nematomi (bent jau taip norisi tiketi)
o Radijocentras kazkada buvo itakingiausia lietuviskai muzikai stotis. labai linkiu jiems susigrazinti ta pozicija, nes niekas jos taip ir nepereme.

Mika
2009-03-19 00:45
Klausimas:
Sveiki, Jūs esate vienas iš mano mėgstamiausių Lietuvos atlikėjų, labai patinka Jūsų dainos ir Jūs kaip asmenybė. Prieš keletą metų Jūs dirbote radijo stotyje M-1 ir pernai kai buvote atėjęs į svečius per M-1 19-ąjį gimtadienį sakėte, kad smagu būtų vėl naktimis kaip senais gerais laikais padirbti smile.gif. Ar galima kada nors tikėtis Jus vėl išgirsti kaip M-1 DJ? Ačiū, kad esate ir kuriate :)
Andrius Mamontovas Andrius Mamontovas
2009-03-19
Atsakymas:

aciu. na....m-1 dirbau 1991-1994-ais......dabar butu gal smagu prisiminti, bet tas darbas buvo susijes ir su tuo laikmeciu, bei jo nuotaikomis. dazniausiai, to kas jau buvo pakartoti neimanoma, o ir nelabai reikia. juolab, kad radijas dabar nebe toks koks buvo. negaleciau dirbti kai reiketu laiku isleisti reklama arba pagroti "privalomus" kurinius i eteri.

Emma.nuele
2009-03-19 00:07
Klausimas:
jos lūpos raudonos kaip šviečiantis rožės žiedas jos akys taip juodos, tarsi naktis be žvaigždžių plaukai jos taip pat, kaip naktis, neprilygs jiems niekas tai veidas moters, kurios aš šią naktį geidžiu .................................... Ar uzrasydamas siuos zodzius, galvojai apie konkrecia moteri? Kas ji? Kokia moteris dabar Tave suviliotu? M? Noreciau pabandyti... :) Mano akys ne juodos, bet vis tik...
Andrius Mamontovas Andrius Mamontovas
2009-03-19
Atsakymas:

tai daina, kur kalbu ne as o dainos personazas. pabandyk ta personaza vilioti, nes as turiu akis i kurias ziuriu

Angela
2009-03-18 23:46
Klausimas:
Kuri daina is Tavo visu dainu tau yra pati paciausia? :) Juk turbut kiekvienas menininkas turi savo mylimiausia kurini? Zinau, kad visos dainos plaukia is sirdies, is to, ka jauti, kiekviena savaip brangi, bet vis tik :)
Andrius Mamontovas Andrius Mamontovas
2009-03-19
Atsakymas:

velgi, vienareiksmiskai atsakyti neimanoma, nes kiekviena daina yra tam tikra "uzkoncervuota" akimirka. turbut mieliausios dainos, kurias daug metu groju koncertuose. tarkim "Vandenyje" vis bandau ismesti is programos, taciau cia pat vel imu ir sugroju :)

Razbumbajus
2009-03-18 23:43
Klausimas:
Esi visu menu meistras. Sakyk, kas ikvepia tai nuolatinei kurybai? Nes viskas, ka tu darai, yra kuryba. Kai vaidini, ar sunku isijausti i vaidmeni? Tapti kazkuo kitu? Kuris veikejas tau arciau sirdies - kunigas is "Nereikalingu zmoniu" ar Hamletas?
Andrius Mamontovas Andrius Mamontovas
2009-03-19
Atsakymas:

na, nesu visu menu meistras....netgi nezinau ar galiu vadintis meistru, nes dar tik mokausi visko. del vaidmenu, tai jie man visi artimi ir palyginti juos sunku, nes kiekvienas skirtingas.

Bitute Pupa
2009-03-18 23:35
Klausimas:
Vis tik man labai smalsu, kodel 2009 metu radiocentro apdovanojima imetei i upe? Jau atsibodo kasmet gauti kruva apdovanojimu? Nebijai, kad tauta gali isizeisti - tarsi paniekinai jos sprendima...
Andrius Mamontovas Andrius Mamontovas
2009-03-19
Atsakymas:

nepaniekinau niekieno sprendimo. radijocentras visus metus grojo vienus atlikejus, o metu gale nusprende apdovanoti kitus, neva tai "rimtus". mano manymu, tai nepagarba nei vieniems nei kitiems, o taip pat ir klausytojams. jie pasinaudojo mano vardu, kad pareklamuotu save mano gerbeju saskaita. negalejau parsinesti netikro daikto i namus. nors, pykcio nelaikau ir tai buvo daugiau spontaniskas netgi meninis aktas ar performansas :)))

Gina Vasiliūnienė
2009-03-18 20:28
Klausimas:
Sveiki, esame jūsų gerbėjai nors jau esam gerokai virš trisdešimt, užaugę ir subrendę jūsų muzikoj ir vaikus pratinam, bet paklausyti gyvo koncerto tikrai sudėtinga. Na kodėl neatvažiuojate į mažesnius miestelius, tarkim Panevėžį? Na kodėl visokie Radži gali leisti knygas, o jūsų eilėraščių knygos ar tarkim biografinė yra tik blokados laikais išleistos? Ačiū jums už kūrybą ir visokeriopos sėkmės. Kartą prašydama jūsų autografo tesugebėjau išlementi mes jus mylim, tai dar kartą galiu pasakyti, kad mylim už puikias idėjas, reikšmingas dainas ir džiaugiamės, kad turime ką klausyti. Gina, Dalius
Andrius Mamontovas Andrius Mamontovas
2009-03-19
Atsakymas:

sakote, esate virs trisdesimties.......jaunuciai dar :))
o Radzis turbut jau pribrendo knygai. as dar ne :) man patinka gyvenima pragyvenusiu ir isminti sukaupusiu zmoniu mintys, nei kad bandanciu tapti rasytojais tik tam, kad galetu jais vadintis.

Sauliukas
2009-03-18 15:47
Klausimas:
Ar gatvės muzikos dienos renginiai galėtų būti surengti ir Kaune?
Andrius Mamontovas Andrius Mamontovas
2009-03-19
Atsakymas:

Gatves Muzika vyks ir Kaune ir visu, kur vyko pernai ir dar daugiau :)

Augustas
2009-03-18 13:39
Klausimas:
Sveiki, Esate daug metų scenoje, daug patyręs, matęs užkulisių etc. kokius talentus esate atradęs pats, ką pastebėjote, kas iškilo panašiai kaip jūs? Aš pats asmeniškai nematau garsesnių dainininkų už jus, tačiau sutikim - muzika, kurią atliekate nėra pati populiariausia. Čia šiaip pamąstymai. Kaip vertinate tai, ką dabar kuria Lietuvos atlikėjai - turiu omenyje profesionalius? Kurlink krypsta muzikos žanrai? Ar populiarėja A.Orlova ir kiti alternatyvios muzikos atlikėjai? Ką patartumėte tiems, kurie neturi balso, tačiau vis tiek lipa ant scenos? Ačiū už atsakymus.
Andrius Mamontovas Andrius Mamontovas
2009-03-19
Atsakymas:

Lietuviskoje scenoje man patinka senieji Bix ir nedaug kam zinomas Valdas Slabada. dabar labai daug mokanciu save pateikti bet prabegus laikui pastebi, kad po tuo pateikimu nera gilesnio pagrindo. be jokios abejones, kiekvienas zmogus turi savo megstama muzika ir labai del skonio gincytis nesu linkes :)

voland
2009-03-18 12:18
Klausimas:
Andriau -ar ištikrųjų -jei esi nelaimingas ir plonas- reik ragaut Klaipėdos duonos? :)
Andrius Mamontovas Andrius Mamontovas
2009-03-19
Atsakymas:

:)

zickute.j
2009-03-18 11:26
Klausimas:
Labas,Andriau,malonu turet tokius svecius cia forume,noreciau paklaust,gal kada nors atvaziuotumet koncertuot i Atenus,nemazai musu lietuviu cia yra,tikrai butumem dekingi,ir manau,graikams patiks jusu dainos.....sekmes.... :)
Andrius Mamontovas Andrius Mamontovas
2009-03-19
Atsakymas:

Atenai susije su gerais atsiminimais :)
atvaziuosiu visur, kur tik busiu pakviestas.

nepolitikas
2009-03-18 10:32
Klausimas:
sveiki andriau, jūsų dainose kartais pasitaiko lietuvių kalbos negerbimo pavyzdžių "... mano hakeriai ras...", arba neteisingas žodžio "seniai" (kontekste apie laiką) tarimas. pastarąjį galėtumėt pataisyti ne tik savo atliekamose dainose, bet ir padaręs pastabą jaunesniems kolegoms. o šiaip, ačiū už jūsų kūrybą, tokių iškilių atlikėjų yra nedaug, skaičiavimui užtektų vienos rankos pirštų
Andrius Mamontovas Andrius Mamontovas
2009-03-19
Atsakymas:

manau, kad roko muzika yra laisva saviraiskos forma. ir kai kurie kalbos nuostatu nepaisymai yra labiau realios, snekamosios kalbos pavyzdiai, nei kalbos komisijos ignoravimas :)
kita vertus, ar pakeitus "netaisyklinga" zodi "taisyklingu" daina taptu geresne.....o gal kaip tik prarastu savo sharma :)
(atsiprasau, kad rasau be lietuvisku raidziu, nes taip tiesiog greiciau :)

Jurgita Pupalaigyte
2009-03-18 09:42
Klausimas:
Pirmas klausimas - Andriau, kaip vertini dabrtinių TV kanalų rodomas laidas, tiksliau - reality show. kaip manai, ar jos išties ir atspindi tai, kas ir yra tikroji lietuviška publika, su jos visais porekiais, lūkesčiais, įgeidžiais? paprasta muzika, paprastai publikai. ne nekrošius ar koršunovas. kur jau ten antanėlis...ar vanagas. Ar sutinki, jog būtent TV laidose matomas tikrasis šalies veidas ir tikrieji tautos poreikiai - valandų valandos paprastos melodijos, ištisos ordos menkaverčių "žvaigdelių" kurios egzistuoja ne metais ar sezonais, o mėnesiais? kuo mes pavirsime kaip tauta, jei stumsime sau į venas tokią "kultūrą" smile.gif toli nuo sovietmečio agtbrigadų nenuėjome wink.gif Ar sutinki, jog didieji miestai ir keli mažesni miesteliai tėra ta vienintelė terpė bent kiek vertingesnės alternatyvios muzikos (kalbu tik apie bardus, roką, punk, hardcore ir pan. stilių). kur dar kasmet atsiranda krūvos naujų veidų festivaliuose ir open air'uose. jei ne festivaliai - lietuviška muzikinė padangė butų vasarą/ rudenį/ pavasarį išmirusi. tikrasis off season smile.gif tiesa, pasidalink su tauta - ką galvoji apie metų renginį - "Be2ghether"? ne pesimistinėm intonacijom noriu pabaigti šį įrašą tikrai ne. Andriau. greičiau nuosaikumas ir atviras padėties įvertinimas paskatina užduoti tau tokius klausimus.
Andrius Mamontovas Andrius Mamontovas
2009-03-19
Atsakymas:

pirmas atsakymas:
realybes show dazniausiai neturi nieko bendro su realybe. tame ir paradoksas smile.gif televiziniai muzikiniai show su muzika turi mazai bendro ir ten atsiradusios "zvaigzdes" be televizijos palaikymo isnyksta. tai ne muzikiniai o televiziniai projektai.

antras atsakymas:
be2gether yra vienintelis tokio masto festivalis Lietuvoje. ir labai dziugu, kad jo rengejai nepasiduoda sunkumams bei apkalboms ir juda i prieki.

Niekis
2009-03-17 16:45
Klausimas:
Gerbiamas Andriau, turiu tokią ateities viziją - Tarptautinė gatvės muzikos diena - vadinasi ji. Juk visos Valentino dienos ir panašūs dalykai prasidėjo nuo kažkokio - žmogaus iniciatyvos, vėliau idėja išplito po pasaulį ir tapo tarptautine. Pasvajokime, kad po kokių 20 metų galbūt tarptautinę pasaulinę dieną turės ir Lietuva kaip iniciatorė, o Jūs būsite šios idėjos autorius... ar nesuspurda širdis, jog galite tapti pasaulinės istorijos dalimi?
Andrius Mamontovas Andrius Mamontovas
2010-04-29
Atsakymas:

Laba diena. kiekviena svente kazkada atsiranda, be jokios abejones. jau dabar sunku isivaizduoti pavasari be gatves muzikos, o kaip bus veliau - matysim. as tikiu, kad si svente gyvuos tol, kol ji bus reikalinga mums visiems.

Pasiūlyk svečią

*Jūsų pateikti asmens duomenys bus naudojami pasiūlymo administravimo tikslais

Visas archyvas

Daugiau...