Kaip leidžiate laisvalaikį po kelis mėnesius trukusio karantino? Pasirinkimai Dažniau nuvažiuoju aplankyti artimųjų, draugų Dažniau einu į kavines, renginius ir kitas lankytinas vietas Stengiuosi didžiąją dalį laiko praleisti gamtoje Niekas nepasikeitė, jei yra galimybė, laiką leidžiu namuose Iš viso balsų: 686 Savaitės apklausa: 0