Quantcast

“Tamsta muzika” festivalis – 3 dienos meilės ir muzikos (atlikėjai)

Antradienio popietę įvykusioje „Tamsta muzika‘2013“ festivalio spaudos konferencijoje susirinkę organizatoriai ir atlikėjai žurnalistams atskleidė daugiau festivalio detalių ir papasakojo nekantriai laukiantys šio renginio. Šiemet Liepos 12-14 dienomis Trakuose vykstantis festivalis žada būti bene įspūdingiausias ne tik dėl unikalaus Trakų kraštovaizdžio, bet ir dėl gausaus Lietuvos ir užsienio atlikėjų sąrašo. Jame koncertuos virš 30-ies kruopščiai organizatorių atrinktų gyvos muzikos atlikėjų – Shaggy (JAV), Selah Sue (BE), Quadron (DK), Cortes (UK),  Keymono, Saulės Kliošas, BIX, Freaks on Floor, The Ball&Chain, Leon Somov&Jazzu, Liūdni slibinai, Dee&Kamy, 4Fun, Rhythm Junkies, ir daugelis kitų. Pirmą kartą čia pasirodys Alina Orlova, Face White (Saulius Prūsaitis), BA, Golden Parazyth, Aiste Smilgevičiūtė ir Skylė, Ir visa tai kas yra gražu yra gražu.

Šiuo metu užsienyje viešinčios atlikėjos Alinos Orlovos vadybininkas pasakojo, kad Alina apskritai retai koncertuoja festivaliuose. „ Pasirinkome „Tamsta muzika“, nes jis vyks Trakuose, bus galima ramiai pakoncertuoti, grįžus išsimiegoti namuose, ir sekančią dieną atvykti patiems pasižiūrėti kolegų pasirodymų. Alina yra miesto atlikėja, tad nauja festivalio vieta – Trakai – mums puikiai tinka. Be to, kaip sako E. Parulskis, „geras festivalis turi vykti arti miesto, jog būtų senamiestis, dirbtinė žolė,  kad nereikėtų braidžioti po purvus, kad pakaitomis grotų daug atlikėjų, tam, kad nespėtų nusibosti, ir t.t.”. “Tamsta muzika” festivalis yra būtent toks”, - sako Lauras Lučiūnas (A. Orlovos vadybininkas).

Alina Orlova pristatys tik kelis kartus Lietuvoje grotą naują programą.

Dainas iš naujo, šiuo metu įrašinėjamo albumo gros ir grupė Keymono, neseniai pasirašiusi sutartį su “Sonny music” pasauline leidybos kompanija.

Festivalio senbuviams “Poliarizuotiems stiklams” šiemet teko ypatinga užduotis – atidaryti ir uždaryti festivalį. ““Tamsta muzika” festivalis tapo mūsų atgimimo tramplynu, ir mes tikrai negalėtume praleisti savo dalyvavimo jame. Čia ir publika kitokia, nei uždarose salėse – žmonės gamtoje atsipalaiduoja, jaučiasi gyvas kontaktas su jais, šilta atmosfera. Savo koncertui turime tik valandą, tad galbūt įterpsime kelias naujas dainas, bet žinoma, be žinomiausios, “Medžiai be lapų”, neapsieisime – šiemet jai sukanka 30 metų”,  - pasakoja “Poliarizuotų stiklų” atlikėjas Šarūnas Mačiulis.

Kasmet festivalyje dalyvauja ir grupė “Saulės kliošas”. “Nusimintume, jei negalėtume atvykti.  Šis festivalis mums kaip gimtadienis, mėgstame užsibūti jame keliomis dienomis ilgiau. Man tai - susitikimo vieta su draugais, muzikantais, atlikėjais. Mes visi ne tik koncertuojame, bet ir smagiai leidžiame laiką. Kasmet pristatome kažką naujo, tad ir šiemet būtinai sugrosime kelias šviežias dainas”, - pasakoja Laurynas Šarkinas.

Giedrius Širka iš “Golden Parazyth” sako, kad turi paruošęs skirtingas programas skirtingiems festivaliams, ir kadangi “Tamstoje” gros daug puikių gyvos muzikos asų, jie taip pat privalės būti labai muzikalūs. Tad jų pasirodymas bus labiau gyvo garso koncertas, nei šokiai.

Šokiams bus pasiruošę ir kempinge “Slėnis” įrengtoje DJ scenoje žiūrovus linksmins geriausi Lietuvos DJ’ai: Justas Fresh&Tadas Quazar (Monday Jazz), Martin Virgin, The Sneekers, Vaiper Despotin (Renegades of bump), Saulty, Aušrinė Deficitas ir Ugnė Indėnė (Sisters of night), kt.

Festivalio organizatorė Ona Skernevičiūtė pabrėžė, kad įdėja perkelti renginį iš Varėnos į Trakus kilo, nes Varėnoje nebetilpo visi norintys. Į Trakus daugelis galės atvykti ir vienai dienai, grįžti I namus, išssimiegoti ir vėl atvažiuoti, o tai ypač aktualu jaunoms šeimoms. Be to, festivalyje veiks 2 palapinių miesteliai, “Akmenos” palapinių miestelis, ir “Slėnio kempingas” , talpinantys po 2000 žmonių.  Iš čia ir atgal iki pagrindinės festivalio erdvės  visą parą kursuos autobusai.

Visi, ypač atvykstantis nakvynei su šeimomis ir vaikais, raginami iš anksto pasirūpinti bilietais į festivalį kartu su nakvyne kempinge “Slėnis”, mat ten – visi privalumai: bus galima issinuomoti namukus, veiks dušai, pirtys, restoranėlis, barai, yra smėlio paplūdimys, žaidimų aikštelė. Kempingo “Slėnis” gyventojus iki festivalio didžiųjų scenų nemokamai plukdys “Muzikinis laivas”, kuriame gyvai skambės muzika.
Šiame kempinge veiks nemokama motociklų bei automobilių parkavimo aikštelė, bus galima išssinuomoti dviračius.

Į festivalį iš Vilniaus keliais reisais kursuos muzikiniai traukiniai, kuriuose atlikėjai koncertuos gyvai. Bilietus į festivalį turintus keleiviai traukiniais vyks perpus pigiau.

Iš viso festivalyje veiks 5 scenos:  Gatvės muzikos scena  “Svajonių turgelyje”, kuris veiks visoje Vytauto gatvėje; 2 didžiosios scenos Trakų pilies pusiasalyje – Trakų istorijos muziejaus erdvėje; ten pat bus ir Gatvės šokių scena, kur gros Dubstep, hip hop, reggae, vyks lindyhop pasirodymai bei įvairių stilių šokėjų kovos, o rytais bus vedama joga, tai-chi; kempinge “Slėnis” bus DJ scena.

Visas tris dienas koncertai vyks nuo 11-12val. dienos iki 2-os valandos nakties, o DJ scena bus gyva iki pat ryto. Šiemet visomis dienomis programa bus lygiavertė – tikrai nereikės skubėti išvykti sekmadienį ryte, nes ir tądien koncertai vyks nuo 12 val. iki pat vėlumos.

Bus įrengta atokvėpio zona, kur galėsite mėgautis kokteiliais besisupdami hamakuose ar ilsėdamiesi sėdmaišiuose.  Aktyviesiems organizuojami badmintono, tinklinio turnyrai, stalo futbolas, stipruolių varžybos.

Veiks info centras, kur bus galima gauti išsamų festivalio planą bei programą, tad tikrai nepasimesite renginių gausybėje.

Trys dienos meilės ir muzikos laukia jūsų, jūsų draugų ir draugų draugų, čia kviečiama atvykti su šeimomis bei augintiniais, traukiniais, motociklais, automobiliais, dviračiais – bus pasirūpinta visais.

Bilietus platina: Tiketa
Daugiau informacijos apie festivalį ir nuolaidas:
www.tamstamuzika.ltNAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

 • Vilniuje laikinai sustabdyta dviejų viešojo maitinimo įmonių veikla
  Vilniuje laikinai sustabdyta dviejų viešojo maitinimo įmonių veikla

  Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba informuoja, kad dėl grubių higienos pažeidimų savaitgalį buvo laikinai sustabdyta UAB „Salero“ kavinės (Vilniaus g. 39 / Klaipėdos g. 6, Vilnius) veikla. UAB „Salero“ kavinės veiklą nutarta laikina...

 • Rožinis „Nedelsk“ autobusėlis atvyksta į Vilnių <span style=color:red;>(vietos ir laikas)</span>
  Rožinis „Nedelsk“ autobusėlis atvyksta į Vilnių (vietos ir laikas)

  Liepos 12-13-ą dienomis geriausių Lietuvos onkologų ir sveikatinimo projekto „Nedelsk“ koordinatorių komanda šiais metais nemokamai tikrins bei konsultuos moteris dėl krūties vėžio Vilniaus mieste. Susitikimų metu gydytojai pasakos apie šios lig...

 • Į teisiamųjų suolą sėsiantis R.Adomavičius nori grįžti į miesto tarybą
  Į teisiamųjų suolą sėsiantis R.Adomavičius nori grįžti į miesto tarybą

  Nuo Vilniaus miesto savivaldybės tarybos nario ir kelių įmonių stebėtojų tarybos nario pareigų dar trims mėnesiams nušalintas prekyba poveikiu įtariamas sostinės vicemeras Romas Adomavičius nori panaikinti jam taikomus apribojimus. Socialdemokrata...

 • Vokiečių gatvė turi  atnaujintą  fontaną
  Vokiečių gatvė turi atnaujintą fontaną

  Vilniuje pradėjo veikti suremontuotas Vokiečių gatvės fontanas. „Džiaugiuosi, kad vis daugiau privačių įmonių, žmonių, prisijungia prie projekto „Dovana Vilniui“ ir padeda gražinti miestą", - sakė Vilniaus meras Artūras Zuokas. Fontanas ...

  2
 • „Air Lituanica“ rugpjūtį skraidins į Berlyną
  „Air Lituanica“ rugpjūtį skraidins į Berlyną

  Lietuvos kapitalo skrydžių bendrovė „Air Lituanica“ rugpjūčio pradžioje pradės skraidinti į Berlyną. Šių metų rudenį „Air Lituanica“ iš Vilniaus oro uosto pradės skrydžius ir į Maskvą, Miuncheną ir Prahą. „Tikimės pasiekti apie ...

  2
 • Jaunesni nei 1,5 metų vaikai priimami ne į visus Vilniaus darželius
  Jaunesni nei 1,5 metų vaikai priimami ne į visus Vilniaus darželius

  Kai kurie Vilniaus darželiai nepriima vaikų, kuriems nėra pusantrų metų, rašo „Lietuvos žinios“. Valdininkų teigimu, jaunesnių vaikų grupes leidžiama sudaryti tik tuose darželiuose, kurie atitinka higienos normas. „Atsižvelgiant į tėvų p...

 • ES sveikatos ministrai tarsis, kaip kovoti su rūkymu
  ES sveikatos ministrai tarsis, kaip kovoti su rūkymu

  Pirmadienį Vilniuje prasideda neformalus dviejų dienų Europos Sąjungos (ES) šalių sveikatos apsaugos ministrų susitikimas, kuriame ketinama aptarti kovą su rūkymu ir vyresnio amžiaus žmonių gerovę. „Vis dažniau sveikatos apsaugos sistemos susi...

  1
 • Mokslo centre kartu darbuosis ir studentai, ir mokslininkai
  Mokslo centre kartu darbuosis ir studentai, ir mokslininkai

  Vilniuje, vadinamajame Saulėtekio slėnyje, šalia šiemet atidarytos Vilniaus universiteto bibliotekos, netrukus prasidės naujo mokslo centro statybos. Rugpjūtį prasidėsiančioms statyboms jau gręžiami poliai. Šioje Saulėtekio slėnio vietoje statom...

 • Kita Valstybės dienos „džiaugsmų“ pusė
  Kita Valstybės dienos „džiaugsmų“ pusė

  Valstybės dienos rytą  Vilniuje policija rado dvi išniekintos Lietuvos Respublikos valstybės vėliavos. Apie 8 val. Švitrigailos gatvėje rasta viena trispalvė buvo nulaužtu kotu. Pareigūnai pastebėjo ir kitą sunaikintą valstybės simbolį - kab...

  4
 • Daugiabučio namo kieme Vilniuje rastas sprogmuo
  Daugiabučio namo kieme Vilniuje rastas sprogmuo

  Šeštadienio rytą daugiabučio namo kieme Vilniuje rastas daiktas, panašus į sprogmenį. Įtariama, kad 10 val. 35 min. Grigiškėse, Šviesos g., aptiktas radinys - granatos sprogdiklis. Policijos pareigūnai daiktą, panašų į sprogmenį, išsiv...

Daugiau straipsnių