Buvusi V. Diawaros mylimoji Živilė atsidūrė pareigūnų rankose: turėjo narkotikų?

Grįžti į straipsnį

litvinų p y z d u k a m

litvinų p y z d u k a m portretas
ką ten surado spręs ne p y z d u k a i ir ne mentukai. O teismas. Taip kad per anksti skrepliais gardžiuojatės.

Vertinimas

Vertinimas portretas
Vaikų motina ramiausiai gažiuojasi haliuciogeniniais gybukais , rūko žolę. Reikia atimti motinystės teises.Tas"Loftas" - narkomanų irštva su įkurėja priešakyje

Teis.

Teis. portretas
Nieko išskirtinio negali būti, rado ir viskas.Turi būti kaip ir kiekvienam.Atsakysi pagal LR Baudžiamąjį kodeksą.

Nesupantu

Nesupantu portretas
Koks gali būti pateisinimas jeigu surado narkotikų, reiškia ji vartoja ir pažeidžia įstatyma. ANT KIEK REIKIA BŪTI PAČIAM SUPŪVUS KAD PATEISINTI JĄ...????? na kažkokie IŠSIGIMĖLIAI dar komentuoja... JAE už narkotigu turėjimą kalėjimas iki gyvos galvos ir gi buvo paliūvus mūsų viena asaba iš LT. Paskui vos išplovė.. motinėlė dar verkė viešai...

Musu Zmogus

Musu Zmogus portretas
Ponai, zmones mego, megsta ir ko gero dar ilgai megs svaigintis. Musuose daugiausia svaiginasi stipriu alkoholiu. Kiek bedu per girtavima! Ar kas nors siekia uzdraust degtine? Negirdejau. Zole yra tas pats svaigalas. Todel turi but legalus. Kaip sakoma viska reikia vartoti atsakingai ir nieko Cia neprigalvosi.

Nepatikesiu,

Nepatikesiu, portretas
kad policija atsitiktinai krate ir dar zinoma moteri! Kazkas "patare",be abejo. Ir va nuo to ir pradekime. Cia daug,trokstanciu kumscio ir botago,ragina traiskyti zmogu uz narkotikus. O niekas nepagalvojote (neduota kuo!),kad ir jums kas ides paslapcia ir paskus!? Nedraugu turime kiekvienas! Kad patys policininkai gali "rasti" pas jus,jei perejote jiems kelia? Nesutikote,pavyzdziui,su pazeidimu. Kodel jus visi "manote",kad sankcijos visada kitiems,o ne VISIEMS ir JUMS tame tarpe!? Ar tokia jusu "laisve ir demokratija",kai esate prispausti istatymu ir bausmiu daug baisiau,nei buvo LTSR laikais!? Ka blogo jums padare si moteris,ar kiti besisvaiginantys kuo nors? Galimai net salia darbovieteje,kaimynysteje,tik jus kolkas neitariate!? Koks jusu reikalas,kaip jie ten namie gyvena!? Atsipeikekite,teroristai! Jus siekiate teroro kitiems,bet jis visada naikina visus!

senelis......

senelis...... portretas
......niekas nepadulkina, tai ant žolės užlipo.

Tuoj

Tuoj portretas
Dekriminalizuos narkotikus, ir kriminalizuos vyrus ( įstatymai B.K pagal lytį). Paskui neadekvatumas pasiekia aukščiausias ribas. Kad vyras gimei- bum, bus teistimas, vadinasi kaltas. Ant žmonos užsilipai su sutikimu, bet ryte susipykai- ji kviečia policiją- op, vėl teistumas. Kada jūs baigsite tyčiotis iš LT žmonių? Kada sutvarkysite korupcinius klanus teismų sistemoje ( tai mano nuomonė) nes teisia masiškai nekaltus žmones. Ba tai yra baisu.

to "JAV - blogas pavyzdys..."

to "JAV - blogas pavyzdys..." portretas
Legalizavus zole Kanadoje, nusikaltimu sumazejo, zoles kokybe pagerejo, o valstybe gauna apie 1 mlr CAD metiniu pajamu is mokesciu. Kaip sako amerikonai, "win-win". Beje, policija daugiausiai yra uz legalizavima, nes laiko, kad visa ta kova yra beviltiska.

Ekstra

Ekstra portretas
Seimo narė Morgana Danielė narkotikų pabandė vos 13-os: esu sprukusi nuo policijos, geriausias draugas mirė perdozavęs

to "Jei buvo kanapes rastos, tai juokinga, nes"

to "Jei buvo kanapes rastos, tai juokinga, nes" portretas
JAV - blogas pavyzdys - šaudynės kiekvieną dieną dėl narkotikų. Žūsta, miršta tūkstančiai. Įskaitant narkodylerius kurie tiekia i JAV. Nekaltus žmones. Suluošinti gyvenimai, benamiai, narkomanų kvartalai.

Tai

Tai portretas
jau buvusioji? Gerai padulkino juodas blondinę.

to "Jokiu budu negalima legalizuoti narkotiku."

to "Jokiu budu negalima legalizuoti narkotiku." portretas
Aha, o kaip tada su alkoholiu ir tabaku?

Jei buvo kanapes rastos, tai juokinga, nes

Jei buvo kanapes rastos, tai juokinga, nes portretas
puse JAV valstiju jau yra legalizave kanapiu produktus. ES, berods, tik Liuksemburgas, bet vokieciai jau ruosia istymus kanapiu pardavimui. Geras bus verslas, beje, o kai kurie kanapiu produktai turi ir gydomuju savybiu. Bet jei buvo kas sunkesnio, kaip kad opiatai ar benzos, tai ne, ne ir ne.

SS

SS portretas
Ne narkomanams

Kaip lopai komentaruose xexexe

Kaip lopai komentaruose xexexe portretas
Cia arba visiski psichiniai ligoniai arba alkoholikai komentuoja. Kiek nuo alkoholio apsvaigisiu padaro nusikaltimu,95% visu Lietuvos buitiniu zmogzudysciu yra apsvaigus alkoholiu!! Ar jums tai ka sako? - nieko aisku! Juk kvailiam sakyk nesake. Tuoj pradeda sakyti,o jai tavo vaikui duos zoles? ! Tavo vaikas jau dazniausiai senai vartoja,nes tu nesidomi ka jis veikia. Alkoholi geriau gerti? - aisku?

Bandau isivaizduoti

Bandau isivaizduoti portretas
Kaip turi elgtis ar atrodyti suaugusi moteris ,kad pro sali vaziuojantys milicininkai nutartu patikrinti...

Žiauru

Žiauru portretas
Žiauru.jaunos moterys o jau tarčiokes

Koks musu

Koks musu portretas
svarbalas,kas kaip svaiginasi arba ne!?

nebe jauna jau moterele

nebe jauna jau moterele portretas
O vis dar rupi tie svaigalai...

Klausimas

Klausimas portretas
O kaip dėl vaikų? Ar jau apsilankė vaikų teisės ir kitos atsakingos institucijos? Ar vaikams nekyla pavojus dėl moters, gimusios 1979 m, rankinėje besivoliojančios (o gal ne tik rankinėje?) metalinės dėžutės? Paaugliams narkotinių medžiagų vartojimas yra itin pavojingas, nes sutrinka smegenų vystymasis, išsivysto psichologiniai ir intelekto sutrikimai. Ar aktualu gaudyti ir apriboti teises tik moteriškėms parkuose patampiusioms vaiką už rankos? Vilniaus ponioms tai negalioja?

Reziume

Reziume portretas
Rezisieriau Jauniau, - eik na.....su savo narkotiku legalizavimu... Istversim tavo šutve iki sekanciu rinkimu o tada varysi i politini mešlyna.

grybukai

grybukai portretas
Nesvarbu su kuo tu praeityje dulkinaisi, su Diawara ar Varwara, jeigu uzsistos konservatnykai, tai pagrumos pirstuku ir paleis toliau grybauti. Siuo metu visokie apsidauze su stiklinemis akimis ant bangos. Ypac Wilno.

!!!

!!! portretas
Jokiu budu negalima legalizuoti narkotiku.

tai buvo tik miltai

tai buvo tik miltai portretas
paprasti uostomieji kulinariniai miltai ir tiek

Mukai,

Mukai, portretas
nemaišyk musmirių, su žvynabudėm. Tai tas pats,kad savo pirštą maišytum su savo birka...

Petras

Petras portretas
Ruošiasi šventės artėja kuo daugiau šnapso ir žolės o kaip su miltais wilno klesti

taigis

taigis portretas
Toks ispudys ,kad seime dauguma nakomanai,nes sveiku protu sitie seimunai tokiu baikiu nedarytu,jau nekalbant del viens kito juodinimo,kaip mazi vaikai darzelyje,pajuokos abjektas,

ciudai judai,

ciudai judai, portretas
Ir taip lietuva nusinarkomavo,o dar ta seimune,margo nori iteisinti,patyt pati nori ta bizni varyti be problemu,laisvai,nes pati vartoja nescia budama,

geras

geras portretas
verslas narkotikai ....

Kostas

Kostas portretas
matai ,per karantina saibu neturejo vos kelis eurus ant grietines sukrapste ,stai kaip reikia suktis ,

Mukas

Mukas portretas
mane irgi mentai sugavo su narkotykais - turejau ragažėj kukurbezdziu, musmiriu, kelmuku ir kitu haliucinogeniniu grybu su zvynabudem

to D

to D portretas
Man irgi kilo klausimas, tai jie nebuvo susituoke ar kaip?

D.

D. portretas
O kodėl tik "mylimoji" ? Paprastai tokiais vardais vadinami "susimetėliai sugulovai", o ne šeimos žmonės. Jie buvo VYRAS ir ŽMONA, todėl ir rašyti reikia "buvusi V.Diavaros žmona", o ne "mylimoji"... Gal dėl šios priežasties ir šeima subyrėjo ?..

va tai tau

va tai tau portretas
Gyvenimas , anas dinamiškas... ratukai ratukai ratukai ratuku :D

Cianidas

Cianidas portretas
Jei seimūnės prisipažysta,kad vartojo(nors kaip sako,buvusių nebūna)kodėl negali valdžios pavyzdžiu ir ji?

Anonimas

Anonimas portretas
gerai u=dirba ant narkotiku

Baisu

Baisu portretas
Dar nori legalizuoti narkotikus, tai kas bus tada ?
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių