Vilniuje žiauriai sumuštas verslininkas iš Kauno

Penktadienio naktį Vilniuje, Žirmūnų gatvėje buvo užpultas ir sunkiai sužalotas verslininkas iš Kauno. Kraujo klane gulintį keturiadešimtmetį žmonės rado apie pusę keturių ryto. Iškviesta greitoji pagalba komos ištiktą vyrą išvežė į ligoninę, tačiau medikai abejoja, ar jis išgyvens. Vyrui suskaldyta kaukolė.

Tikslių įvykio aplinkybių policija dar pasakyti negali. Tiriamos dvi išpuolio versijos: arba vyras nukentėjo nuo vagių, kai užklupo juos nuiminėjančius ratus nuo savo prabangaus automobilio BMW X5, arba tai kerštas dėl verslo. Neoficialiomis žiniomis, kaunietis užsiima stomatologinės įrangos įvežimu į Lietuvą ir prekyba ja.

Verslininko automobilis rastas stovintis vidury kiemo. Nuo jo buvo nuimti trys ratai, ketvirtasis – pradėtas atsukti. Vėliau policija rado nuimtus ratus už netoliese esančios elektros transformatorinės. 

Automobilį taip pat bandyta padegti, tačiau dėl neaiškių priežasčių nusikaltėliai to daryti nebaigė. Gali būti, kad juos kažkas išgąsdino.

Vilniaus pirmajame policijos komisariate dėl šio įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas. Pareigūnai apklausia verslininko žmoną.

Komisariato tyrėjams padeda ir Vilniaus vyriausiojo policijos komisariato Smurtinių nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnai.

Šiuo metu, neoficialiais duomenimis, yra sulaikyti mažiausiai keturi įtariamieji. Žirmūnų gatvės gyventojai sakė, kad vienas antrankiais surakintas vyriškis policijos pareigūnų buvo išvestas iš namo, esančio šalia nusikaltimo vietos.

Šis išpuolis įvykdytas visai netoli devynaukščio, kuriame 2007 metais kovo 11 dieną kilęs gaisras nusinešė šešių žmonių gyvybes.  


Šiame straipsnyje: nusikaltimai vilniuje

NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių