Quantcast

Vilniuje sulaikytas nelegaliai Lietuvoje gyvenantis Nigerijos pilietis

  • Teksto dydis:

Vilniaus policija sulaikė neteisėtai Lietuvoje gyvenantį Nigerijos pilietį.

Kaip pranešė Vilniaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, vyras į policiją atgabentas, nes nepateikė asmens tapatybės dokumento.

Vėliau Migracijos departamento pareigūnams nigerietis P.O. teigė pasą pametęs, su savimi jis turėjo tik vairuotojo pažymėjimą.

Pareigūnai išsiaiškino, kad vyras Lietuvoje gyvena nelegaliai - jam 2010 metais išduotas leidimas laikinai gyventi Lietuvoje verslo kūrimo pagrindu galiojo iki 2012 metų. P.O. taip pat negalėjo paaiškinti, kuo verčiasi Lietuvoje, koks jo pragyvenimo šaltinis bei kur gyvena.

„Tai dar kartą patvirtina, kad leidimo laikinai gyventi Lietuvos Respublikoje išdavimo sistema yra labai liberali. Per metus tik Vilniaus mieste išduodama apie 2000 leidimų laikinai gyventi trečiųjų šalių piliečiams“, – policijos pranešime cituojamas Migracijos valdybos viršininkas Gintaras Bagužis.

P.O. 48 valandoms sulaikytas, kol sprendžiamas jo teisinės padėties Lietuvoje klausimas. Taip pat bus rengiami dokumentai jo išsiuntimui iš šalies.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių