Vilniuje autobusiukas sumaitojo „Boltą“: avarijos kaltininkas ir keleivis – girtutėliai

  • Teksto dydis:

Trečiadienį vėlai vakare Vilniuje, Ateities gatvėje, įvyko didelė avarija. Mikroautobusas trenkėsi į pavežėjimo paslaugų įmonės „Bolt“ automobilį.

Pirminiais duomenimis, avarijos kaltininkas mikroautobuso vairuotojas buvo visiškai girtas. Pasak Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnės, per pirminį pūtimą vyrui buvo nustatytas 3,23 promilės girtumas.

Pranešimą apie eismo įvykį policija gavo 23.38 val.

Praeivis pranešė, kad Ateities ir Didlaukio gatvių sankirtoje susidūrė autobusiukas ir „Bolt“ automobilis. Nukentėjo du vyrai – apie 40 ir 20 metų. Vienas atsigulęs ant žemės, kitam iš nosies bėga kraujas. 

Į nelaimės vietą buvo iškviesti policijos pareigūnai ir medikai.

Per avariją mikroautobusas smarkiai rėžėsi į „Bolt“ automobilio galą, jis visiškai sumaitotas. Nuo smūgio buvo stipriai apgadinta ir autobusiuko priekinė dalis.

Pasak Vilniaus policijos atstovės, pirminiais duomenimis, ir mikroautobuso vairuotojas, ir keleivis buvo girti. Per patikrinimą vairuotojas įpūtė 3,23 prom., keleivis – 3,88 promilės. Jis per avariją susižalojo veidą ir buvo išgabentas į ligoninę.

Pirminiais duomenimis, „Bolt“ vairuotojas nenukentėjo, jis buvo blaivus.NAUJAUSI KOMENTARAI

tadas ukrainos laikrascio redakcijai.

tadas ukrainos laikrascio redakcijai. portretas
mazoka nuotrauku, gal dar kokia 30 imeskit.

Stepas

Stepas portretas
kaip priedas prie bausmės turėtų būti teisių atėmimas tiek varuotojui tiek keleviui (jeigu tur) penkeriem metam o po to laikymas (teorija plius praktika) Su sąlyga nė vienos klaidos.

Pilietis

Pilietis portretas
Ir kur ta didele avarija? Jei tik dvi masinos susikule. Nors dar koks stulpas galejo dalyvaut
VISI KOMENTARAI 11

Galerijos

Daugiau straipsnių