Vilniuje maršrutiniame autobuse vyras tvirkino mažametę: ieškoma liudininkė

Grįžti į straipsnį

Budelis

Budelis portretas
Pakabinti ta iskrypeli. O sake pedofilijos nera… :D

>>>> Ka

>>>> Ka portretas
Kazka maisai. Kedys pradejo prievartauti mergaite jai bunant 13-14, o jis jam pagimde jo dukra bunant 16. Tai kedys tau ne pederastas?

Ka

Ka portretas
Ka Drasius Kedys prievartavo savo vaiką ? Kokias čia dar nesamones rašo ? Jis kaip tik j ieškojo teisybe už kuria ir nužudė ji, čia jo žmona ir leido prievartauti savo vaiką . Is kur tokie kvaili akli žmones atsiranda

LAPE SIAURINE

LAPE SIAURINE portretas
puse valandos budamas autobuse tvirkino mazamete,o liudytoju nera,tai ka ten visi su smalsumu stebejo ,nu pisiec ir neatsirado kas jam stubura perlauztu

Vietinis

Vietinis portretas
Sužinosiu kas-išdaužysiu taip,kad prisimins visam gyvenimui.

To visada taip buvo

To visada taip buvo portretas
Cia tu taip pateisini prievartavimus? Kad moterys, merginos ar mergaites savo krutis ar uzpakalius paryskina? Cia tu ir pevofila Kedi palaikai, kuris 13 metu mergaite irgi prievartavo vel ir vel ir vel, kuri jam veliau pagimde?

Visada taip buvo

Visada taip buvo portretas
O ko norite? Atlikite savarankišką stebėjimą. Įlipkite į autobusą, troleibusą tuo metu, kai mokiniai grįžta iš pamokų ar vyksta į būrelius, susitikti su draugais kokioje miesto vietoje. Mergytės iki 10 ar net apie 8 metukų jau su priklijuotas blakstienomis ir ryškiausių spalvų neoniniais dirbtinais nagais bei juodai ausiai ir itin riebiai užbrėžtais antakiais bei išbalintais iki pienės pūko ar mėlynai žaliai juodai rausvai išmargintas ševelūromis. Sijonų arba nėra ir kojelės kyšo iš nukarusių kažkokių draiskalų arba iš kažkurios karo maro zonos pervežtais džinsiukais su išplėšytom skylėm kad aiškiai matytųsi, jog kojos po džinsais yra. Autobuse ir vyksta prekyba. Senukams teka seilės, jie lyg netyčia posūkio metu užgriūna ant provokuojančios mažametės būna pakalbino. Lyg netyčia ji išsitraukia mobilųjį. Ir lyg netyčia abu kartu išlipa ir nueina link artimiausio bankomato. Kokias paslaugas gauna senukas tik jo ir mažametės susitarimo reikalas. Kišitės?

fas fas

fas fas portretas
wilno issirinko iskrypelius, tai dabar ir turekites

Onė

Onė portretas
Na toks anonimas tai su savo žodynu,gal pats ten buvai nes normaliai net rašyti nemoki.o galvoje tai matomai vietoj smegenų smirdinti košė

tai

tai portretas
garbanotosios armonaitės ir apsirūkiusios danielės rinkėjas

Anonimas

Anonimas portretas
Ko norit su.p.i.s.t.i baudziauninkai.? Patys pi.de.r.us i valdzia issirinkot. Traukit zolyte ir pi.s.ki.t kas kruta. Lietuva be pi.d.er.u - Lietuva be ateities.

Chi

Chi portretas
Neramu dėl mūsų vaikų.., jau ir viešajame transporte nesaugūs. Greit kaip ir Anglijoje būsim priversti lydėti iki 12-14metų nepilnamečius vaikus.

liberkonservatnykas

liberkonservatnykas portretas
Čiuju, mūsiškis psichologovas, padirbėjęs su nelegaliais migrantais, geriau patyręs

...

... portretas
Ciuju konservatnykas

aišku kad tas iškrypėlis

aišku kad tas iškrypėlis portretas
buvo ruskis

KO NORIT LGBT EINA I PRIEKI

KO NORIT LGBT EINA I PRIEKI portretas
UZ VA TOKIAS GERYBES. CIA SOSTINE.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių