Quantcast

Vilnietis automobilyje slėpė cigarečių už 8 tūkst. litų

  • Teksto dydis:

Pro Lavoriškių pasienio kontrolės punktą (PKP) į Lietuvą iš Baltarusijos važiavęs vilnietis automobilio slėptuvėse gabeno kontrabandinių rūkalų. Išmaniai paslėptą tūkstančio cigarečių pakelių krovinį surado PKP dirbę pasieniečiai ir muitininkai.

Ketvirtadienį vakare pasienyje su Baltarusija veikiančiame Lavoriškių PKP buvo tikrinamas automobilis „Opel Vectra“. Jį vairavo iš Baltarusijos grįžtantis 47-erių sostinės gyventojas. Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnai, tikrinę dokumentus, nustatė, kad šis automobilis yra išregistruotas. Nuspręsta „Opel Vectra“ patikrinti detaliai. Muitininkai ir pasieniečiai po automobilio priekiniais sparnais įrengtose slėptuvėse aptiko kontrabandinių rūkalų.

Vilnietis gabeno 500 pakelių cigarečių „NZ Gold Superslims“ ir tokį patį kiekį cigarečių „Minsk Superslims“ su baltarusiškomis banderolėmis. Tokio krovinio vertė Lietuvoje, įskaičiavus visus privalomus mokėti mokesčius, siekia 8 tūkst. litų.

Iš Baltarusijos į Lietuvą vienas asmuo gali įsivežti ne daugiau kaip du cigarečių pakelius. Dėl kontrabandos muitininkai pradėjo administracinės bylos teiseną. Vairuotojui gresia bauda nuo 10 iki 20 tūkst. litų ir automobilio, kurį muitininkai įvertino 2 tūkst. litų, konfiskavimas.

Pranešimas apie tai, kad vilnietis vyko išregistruota transporto priemone, buvo perduotas policijos pareigūnams. Jie vairuotojui dėl transporto priemonių vairavimo tvarkos pažeidimo irgi pradėjo administracinės bylos teiseną. Už tai pažeidėjui gresia bauda nuo 100 iki 150 litų.

Sulaikyti rūkalai ir automobilis perduoti muitininkams.


Šiame straipsnyje: kontrabandarūkalaipasienis

NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių