Vilniečiui už šmeižikiškus komentarus teko paragauti kalinio duonos

57 metų sostinės gyventojas V. L. pripažintas kaltu apšmeižus buvusį Seimo narį Alvydą Sadecką ir nuteistas penkių mėnesių ir penkių dienų laisvės atėmimo bausme.

Kaip pirmadienį pranešė Generalinė prokuratūra, į bausmės laiką įskaičius nuteistojo laikinajame sulaikyme bei suėmime išbūtą laikotarpį laikoma, kad jis bausmę atliko.

Bylos duomenimis, 2021 metų rugsėjį vilnietis po naujienų portale publikuotu straipsniu parašė komentarus, kuriuose tyčia viešai apšmeižė buvusį Seimo narį, paskelbė apie jį tikrovės neatitinkančią bei jį žeminančią konstatuojamojo pobūdžio informaciją.

Vilniaus miesto apylinkės teismas konstatavo, kad komentarų skiltyje V. L. pateikti duomenys akivaizdžiai neatitinka tikrovės, jie priskirtini ne nuomonei, o konstatuotam faktui, kuriam keliami tiesos reikalavimai.

Pasak pranešimo, paskleidus šmeižikišką informaciją, buvusio politiko reputacijai padaryta didelė žala. Anksčiau ne kartą teistas vilnietis nukentėjusiajam turės atlyginti ir teismo priteistą neturtinę žalą.

Šis pirmosios instancijos teismo nuosprendis gali būti skundžiamas apeliacine tvarka.

Ikiteisminiam tyrimui vadovavo Vilniaus apylinkės prokuratūra, jį atliko sostinės policija.NAUJAUSI KOMENTARAI

<<<<AR KARTAIS NEDIRBA ,,TYM HORKĖ"?

&lt;&lt;&lt;&lt;AR KARTAIS NEDIRBA ,,TYM HORKĖ&quot;? portretas
Dingo labai svarbūs LIETUVAI DOKUMENTAI-1990metų....iš seimo archyvo....atrodo kad tie ,kuriuose parašyta kad esam nepriklausomi TSSR... Dingo ir daug kitų dokumentų....apie tai kalbėjo per spaudos konferenciją signataras ,kuris net kreipėsi į daugumos tautos vadinamą DVARĄ ir PROKURATŪRĄ....ir nieko nesigirdi šiuo metu....2011 metais už TS-LKD BŪSTINĖJE SU VAIKAIS ŽAIDĖJUI -PEDOFIJIA- NUTEISĖ DAUGIAU NEGU METAI KALĖJIMO,BAUSMĘ ATIDEDANT.....LIETUVA IŠPARDUOTA paprasčiau tauta apvogta. ČIA TIK KOMENTARAS...paprastai užtenka viešai atsiprašyt ir viešai atšaukt neteisingus pasakymus . Neįmanoma JOKIA PRIEVARTA priverst tautą ,kad tikėtų žodžiais , gerbtų tuos kurie priima keistus įstatymus ir elgiasi neadekvačiai....,,maistu nuodyti " cha cha...

mano nuomone -nereikia prisisikt virs ausu viesai

mano nuomone -nereikia prisisikt virs ausu viesai portretas
nebus ir slyksciu komentaru... dabar bet kuris GNYDA gali ant visos tautos sikt, dergt , zemint ,o stai jeigu parasys tiesa ka galvoja apie tokias GNYDAS ....su prokuroru palaiminimu --iskeliauja y cype...Stai jei prokurorai pradiniam visos situacijos taske -blokuotu ir sodintu y kalejima ta GNYDA --slyksciu komentaru jo adresu aplamai jokiu nebutu ....dabar vaizdelis toks;-kada zudikas zudo --jam nieko uz tai nebuna ...kada kas nors pasipriesina zudikuj ---jy kisa y kalejima

to pensininkė

to pensininkė portretas
Matyt prauliavojai gyvenimėlį kad neėdusi sėdi su tuščiu šaldytuvu, nieks nekaltas ,jei valkata buvai ,dirbt eik
VISI KOMENTARAI 18
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių