Quantcast

Vilniaus rajono keliuose - pavojingiau nei magistralėje ar mieste

  • Teksto dydis:

Policija teigia, kad avarija Vilniaus rajone, kai automobilis partrenkė staiga į kelio važiuojamąją dalį dviračiais įvažiavusius du berniukus, dar kartą parodė, kad Vilniaus rajone eismo saugumo padėtis nėra patenkinama.

Nuo metų pradžios Vilniaus rajone jau užregistruoti 24 eismo įvykiai, kuriuose nukentėjo žmonės; šiuose eismo įvykiuose 10 žmonių žuvo, iš jų - trys vaikai. 30 eismo įvykių dalyvių buvo sužaloti - iš jų šeši nepilnamečiai.

Policija teigia, kad Vilniaus rajone netrūksta kelių, reikalaujančių ypatingo vairuotojų apdairumo važiuojant jais. Vilnių supančiose kaimo vietovėse gyvenantys žmonės dažnai būna nepakankamai atsargūs vietos keliuose, atokesniuose vieškeliuose.

"Žmonių įpročius pakeisti nėra lengva, tačiau būtina dar kartą atkreipti visų vairuotojų dėmesį į tai, kad tiek Vilniaus rajone, tiek kituose regioniniuose keliuose ir kaimo žvyrkeliuose važiuoti neretai būna pavojingiau, nei intensyvaus eismo miestuose ar judriose magistralėse. Netikėtos kliūtys kelyje, sudėtingas kelio reljefas ir danga reikalauja ypatingo vairuotojų atidumo ir atsargumo", - rašoma ketvirtadienį paskelbtame Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pranešime.

Vairuotojų prašoma būti ypač atsargiems kelyje, kai matomi vaikai. Suaugusiems primenama, kad be jų globos joks vaikas tiesiog nesugeba tinkamai įvertinti pavojų, tinkamai atsižvelgti į juos ir elgtis saugiai. Visi eismo dalyviai privalo gebėti gerai atpažinti ir įvertinti padidintos rizikos veiksnius ir pasirūpinti tais, kas nepakankamai gali pasirūpinti savimi.


Šiame straipsnyje: rajono keliaiavaringumasavarija

NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių