Quantcast

Vilniaus rajone sulaikyti kvaišalų pirkėjai ir pardavėjas

  • Teksto dydis:

Vilniaus rajono policijos komisariato Kriminalinės policijos skyriaus pareigūnams įkliuvo trys vyrai - psichotropinių medžiagų platintojas ir du pirkėjai.

Pasak policijos pranešimo, Zujūnų seniūnijoje, Buivydiškių kaime, pareigūnai iš tikrinamo automobilio "VW Sharan" keleivio 36 metų Z.Ž. paėmė cigarečių pakelį "Marlboro Gold". Jame buvo aptikti trys polietileniniai maišeliai su milteliais, įtariama, psichotropine medžiaga.

Z.Ž. ir 27 metų minėto automobilio vairuotojas A.M. buvo sulaikyti dviem paroms. Tęsdami priemones, kriminalistai sulaikė ir psichotropines medžiagas minėtiems vyrams pardavusį prekeivį 31 metų S.S.

Jo namuose pareigūnai aptiko tuščių polietileninių maišelių, pinigų, kaip įtariama, gautų pardavus narkotines ar psichotropines medžiagas. 31 metų vyras sulaikytas dviem paroms. Visi sulaikytieji policijai žinomi.       

Narkotikų platintojui gresia laisvės atėmimas nuo dvejų iki aštuonerių metų. Narkotikų pirkėjams Z.Ž. ir A.M. teks atsakyti už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti, jiems gresia bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių