Quantcast

Vilniaus rajone sulaikytas kontrabandinių cigarečių krovinys ir penki įtariamieji

  • Teksto dydis:

Vilniaus rajone pasieniečiai sulaikė puspenkto tūkstančio pakelių kontrabandinių cigarečių ir, įtariama, su juo susijusius penkis Vilniaus miesto ir rajono gyventojus.

Antradienį vakare Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Vilniaus rinktinės Lavoriškių užkardos pasieniečiai ties Vilniaus rajono Vitkiškių kaimu pastebėjo stovintį įtartiną automobilį. Nuo šios vietos iki Lietuvos ir Baltarusijos sienos – kilometras. Čia taip pat nužymėta valstybės sienos apsaugos zona, į kurią norintys patekti asmenys privalo turėti specialius VSAT leidimus.

Pasieniečiams pajudėjus mašinos link, ji dideliu greičiu nurūko miško keliuku, vedančiu Mostiškių kaimo pusėn. Toje vietoje, kur buvo stovėjo automobilis, atskubėję VSAT pareigūnai aptiko likimo valiai numestus 8 juodos spalvos polietileninius ryšulius cigarečių „Fest“.

Į įvykio vietą buvo iškviestos papildomos pasieniečių pajėgos, kurios ėmėsi šukuoti apylinkes. Netrukus mobilus VSAT patrulis už poros kilometrų, ties Vilniaus rajono Dekaniškių kaimu, pastebėjo vietiniu keliu einančius penkis asmenis. VSAT pareigūnai juos sulaikė. Paaiškėjo, jog tai – Vilniaus miesto bei rajono gyventojai, kuriems yra nuo 19 iki 42 metų. Įtariama, kad jie susiję su pasieniečių aptiktais rūkalais.

42-ejų vyras pasieniečiams įkliūna jau trečią kartą per dvi savaites. Jis prieš tai abu kartus buvo baustas už Pasienio teisinio režimo taisyklių pažeidimą, kuomet be VSAT pareigūnų leidimo įžengė į valstybės sienos apsaugos zoną.

Šįkart iš penkių įkliuvusiųjų trys neturėjo asmens dokumentų. Dviem sulaikytiesiems pasieniečiai už Pasienio teisinio režimo taisyklių pažeidimą skyrė padministracines baudas po 75 litus, trečiajam, prieš tai jau baustam už analogišką pažeidimą, - 600 litų baudą.

Visa penkiukė atsidūrė areštinėje.

Vietovės apžiūros metu VSAT pareigūnai už kelių šimtų metrų nuo pirmojo cigarečių radinio aptiko antrą dalį rūkalų, dar 10 juodos spalvos ryšulių su tos pačios markės rūkalais. Iš viso į pasieniečių rankas pateko 4500 pakelių cigarečių „Fest“, pažymėtų baltarusiško pavyzdžio akcizo mokesčio ženklais.

Pirminiais duomenimis, neteisėtas krovinys iš Baltarusijos per valstybės sienos liniją buvo permestas nuošalioje miškingoje vietovėje ties Vilniaus rajono Vitkiškių kaimu.

Tolesnes įvykio aplinkybes aiškinasi ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto akcizais apmokestinamų prekių gabenimo pradėję Vilniaus rinktinės pareigūnai. Šiame VSAT padalinyje laikinai saugomi ir rastieji rūkalai.


Šiame straipsnyje: kontrabandarūkalaicigaretės

NAUJAUSI KOMENTARAI

バーバリー 通販

バーバリー 通販 portretas
バーバリー マフラー 2013【新色】,バーバリー バッグ 新作,バーバリー ダウンジャケット 即日発送,バーバリー 時計 メンズ 激安,バーバリー ベビー 激安,バーバリー コート メンズ 人気,バーバリー スーツ 即日発送.

バーバリー アウトレット

バーバリー アウトレット portretas
ショート丈のダッフルコートが男子大学生にすごく流行ってるけど、あれすごく若く可愛く見えるファッションだよね。 ダッフルの前から流行り始めたピーコートも、若くておりこうさんに見えるファッションだし。

バーバリー ダッフルコート

バーバリー ダッフルコート portretas
通販 ダッフルコート,バーバリー公式オンライン店舗:バーバリー 財布 人気,バーバリー 財布 激安、burberry 財布 メンズはぜひみんなの最高の選択になります.
VISI KOMENTARAI 3

Galerijos

Daugiau straipsnių