Vilniaus ligoninėje mirė sūnaus studento į galvą pašautas tėvas

Sekmadienio vakarą Vilniaus ligoninėje mirė sūnaus į galvą pašautas tėvas.

44 metų nukentėjusysis mirė 22.20 val.

Medikai dėl jo gyvybės kovojo beveik parą – jis buvo sužalotas pistoletu šeštadienio naktį, apie 0.36 val., Vilniuje, Kalnėnų gatvėje, namuose, per konfliktą.

1979 metais gimęs nukentėjusysis buvo paguldytas į ligoninę. Tuo metu 2002 metais gimęs įtariamasis uždarytas į areštinę.

Policija iš pradžių skelbė, kad jis yra Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos studentas. Vis dėlto vėliau Krašto apsaugos ministerija, patikslino, kad įtariamasis – Vilniaus universiteto studentas, savaitgaliais dalyvaujantis Karo akademijoje organizuojamų Jaunesniųjų karininkų vadų kursuose.

Įvykio vietoje rastas ir paimtas nukentėjusiajam teisėtai priklausantis 9 mm kalibro pistoletas „PM“.

Iš pradžių ikiteisminis tyrimas buvo atliekamas dėl sunkaus sveikatos sutrikdymo, vėliau jis buvo perkvalifikuotas į tyrimą dėl savo artimojo giminaičio ar šeimos nario nužudymo.

„Šeimos konflikto metu buvo sužalotas artimas giminaitis“, – BNS pirmadienį sakė prokuratūros atstovė Rita Stundienė.

Pasak jos, dėl įtariamojo suėmimo kol kas nebuvo kreiptasi.

Tyrimą atlieka Vilniaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, tyrimui vadovauja Vilniaus apygardos prokuratūros prokuratūra.NAUJAUSI KOMENTARAI

Jonas balvonas

Jonas balvonas portretas
Kovinis ginklas yra ne masinu padangas saydyti, ne gasdinti parduotuviu apsauginius, ne gintis nuo tevu, o nuzudyti asmeni. Todel ir jo tikslas buvo vienas : nuzudyti teva. Daugumoje vakaru saliu jis niekaip neirodytu savo nekaltumo, ypac kai cia jo ginklas. Tycine zmogzudyste. Paprasta.

Ad

Ad portretas
Taigi buvo skelbta, kad tėvas smurtavo prieš mamą, sūnus puolė ginti

Normaliam

Normaliam portretas
zmogui nereikalingas ginklas,juolab karinis laipsnis.
VISI KOMENTARAI 14

Galerijos

Daugiau straipsnių