Quantcast

Vilniuje vairuotojai stveriasi už galvų: į įkalnes neįvažiuoja vilkikai, formuojasi spūstys

  • Teksto dydis:

Staiga pasikeitusios oro sąlygos sukėlė šoką automobilių vairuotojams. Plikledis, sniegas ir temperatūros pokyčiai, nuo pliuso į minusą. Apie susidariusią situaciją detaliau papasakojo Vilniaus policijos atstovė Loreta Kairienė.

Pasak Vilniaus apskrities policijos Komunikacijos skyriaus specialistės L. Kairienės, nuo 2 val. nakties iki penktadienio 14 val. įvyko 24 eismo įvykiai, susiję su staiga pasikeitusiomis oro sąlygomis.

„Čia tie, kurie kilo dėl slidžios kelio dangos. Šiaip dieną tų eismo įvykių buvo daug“, – sakė L. Kairienė.

„Daugiausiai įvykių – Vilniaus rajone, Trakų rajone ir Vilniaus mieste“, – pridūrė ji.

Eismo įvykių netrūko ir anksčiau, tačiau šiandien situacija – ekstremali. Laimei, sužeistųjų nėra.

 

„Vakar nebuvo slidžios dangos. Tikrai nebuvo tiek eismo įvykių kaip šiandien. Šiandien tikrai daug ir susidūrusiųjų, ir susikūlusiųjų, kokių tik nėra. Bet be nukentėjusiųjų, reikia džiaugtis, kad be nukentėjusiųjų. Kol kas“, – pažymėjo L. Kairienė.

Šiandien tikrai daug ir susidūrusiųjų, ir susikūlusiųjų.

Stringa vilkikai

Tuo tarpu socialinio tinklo „Facebook“ grupėje „Reidas Vilniuje“ plinta vaizdo medžiaga apie situaciją Paneriuose. Panašu, kad dėl slidaus kelio į įkalnę neįvažiuoja vilkikai.

„Paneriai. Į kalną nepakyla sunkvežimiai. Dėkitės apačioje grandines – kitaip nepakilsit. Pusiaukelėje vienas beveik užsižirkliavo“, – rašo vienas grupės narių.

Tačiau problemos fiksuojamos ir kitur. Kitas internautas teigia, kad didelių gabaritų mašinos patiria rimtų sunkumų.

„Žirnių gatvėje, Minsko plente – fūros skersos, nepajuda. Susidaro kamštis“, – rašo kitas grupės narys.

Feisbuko grupės „Reidas Vilniuje“ vaizdo įrašas.

Tuo tarpu policijos atstovė teigė, kad jokių ypatingų naujienų iš Minsko plento nėra, tačiau Naujininkuose fiksuoti prasižengimai.

„Naujininkuose – paprasčiausi Kelių eismo taisyklių pažeidimai“, – pastebi L. Kairienė.

Natūralu, kad tokiu oru susidaro spūstys ne tik dėl užstrigusių sunkvežimių, tačiau tiesiog dėl blogų oro sąlygų.

„Spūstys Vilniuje, Ribiškių, Didžiojoje gatvėje, Juodajame kelyje. O važiuojant link Pavilnio susidarė didelės, kilometrinės eilės. Taip pat yra pranešimas apie automobilių avariją, bet tai nefiksuotas eismo įvykis – tikriausiai sutarė dėl kaltės ir patys žmonės supildė eismo įvykio deklaraciją“, – konstatavo L. Kairienė.NAUJAUSI KOMENTARAI

G

G portretas
Visas sostinės problemas puikiai sprendžia gatvių susiaurinimas ir krūmai. Paįvairinimui galima mini žiedukų įrengti kas 100 m.

ai

ai portretas
uztai geju paradai vyksta sklandziai...

na

na portretas
kaip visada ziema kelininkams atejo netiketai,ir dabar ziuriu niekas keliu nebarsto ir net nevalo.o juk mes mokam keliu mokesti jis ieina i benzo kaina.kelininkai tipo taupo zmoniu sveikata ir sudauzytomis masinomis.....
VISI KOMENTARAI 9

Galerijos

Daugiau straipsnių