Quantcast

Tęsiamos dingusio Mykolo paieškos: mama pasidalijo nauju prašymu

  • Teksto dydis:

Policija, savanoriai antradienį tęsia Vilniuje savaitgalį dingusio penkiolikmečio Mykolo Davidonio paiešką.

„Šiandien tęsiami paieškos veiksmai, bus vėl šukuojama pakrantė, dirbama su informacija, kurios yra nemažai. Nuo 10 val. tiek policijos pareigūnai, tiek savanoriai, Raudonojo kryžiaus atstovai, šauliai tęs paiešką. Taip pat bus keliami dronai“, – BNS informavo Vilniaus apskrities policijos atstovė Julija Somorokovskaja.

Dingusio M. Davidonio pareigūnai ir savanoriai sostinėje, palei Nerį, ieško nuo sekmadienio, per paieškas iki šiol rasti įvairūs vaikino daiktai – striukė, kuprinė, telefonas, banko kortelė, ausinės. Vaikino upėje ieškojo ir narai.

LNK reportažas:

 

 

Vilniečio buvo pasigesta šeštadienį vakare. Artimieji per socialinius tinklus paprašė visuomenės pagalbos.

Paskutinį gyvą kontaktą penkiolikmetis su draugais turėjo šeštadienį, apie 16 val. prie Vingio kino teatro. Maždaug po pusvalandžio vaizdo skambučiu bendravo su draugu. 

Turimais duomenimis, šeštadienį 16.10 val. vaikinas išlipo iš 4 troleibuso Kražių stotelėje ir nuėjo upės link, buvo prie Operos ir baleto teatro stotelės.

Žinia apie tęsiamas paieškas pasidalino jaunuolio mama, prašanti visų, kurie gali, suteikti bet kokios informacijos.

„Mykolas yra laaaaabai mūsų mylimas!!! Mūsų visai šeimai pats svarbiausias žmogus. Mes negalim jo netekti, atiduokite mums mūsų Mykoliuką“, – rašė paauglio mama feisbuke.NAUJAUSI KOMENTARAI

to marijai

to marijai portretas
O kam tau svetima mergaitė?nenormali esi ar kaip galimai kažkokia patvorinė,užsimaniusi svetimos moters ir mergaitės?

Naujininkai arba buvęs taboras

Naujininkai arba buvęs taboras portretas
Ieškokit ten, daugiau ner variantu

nuo

nuo portretas
nuo pirmos dingimo minutės reikėjo kelti dronus ir naudoti pasienečių šuniukus. Aišku-tai freikėjo daryti, tikrai norint surasti vaikiną.
VISI KOMENTARAI 22

Galerijos

Daugiau straipsnių