Sostinėje suimti kvaišalų platintojai: pardavinėjo vieną iš stipriausių narkotikų

  • Teksto dydis:

Sostinės kriminalistai sulaikė du asmenis, įtariamus narkotikų platinimu, pirmadienį pranešė Vilniaus apskrities policija.

Šių veiksmų pareigūnai ėmėsi sulaukę Šeškinės rajono gyventojų pranešimų, jog jaučiasi nesaugūs dėl platinamų narkotinių medžiagų ir daromų viešosios tvarkos pažeidimų.

Per kelias gegužės savaites, atliekant proceso tyrimo veiksmus, buvo sulaikyti asmenys, įgiję narkotinių medžiagų, bei asmuo, išplatinęs narkotines medžiagas, galimai karfentanilį.

Kaip nurodo policija, atlikus sulaikytojo dėl neteisėto narkotinių medžiagų platinimo asmens kratą, rastas nemažas kiekis galimai narkotinių medžiagų bei pinigai, gauti iš nusikalstamos veikos. Sulaikytajam pareikštas įtarimas dėl sunkios nusikalstamos veikos padarymo. Jam skirta griežčiausia kardomoji priemonė – suėmimas.

Policijos pareigūnai pažymi, kad karfentanilis yra viena iš stipriausią poveikį turinčių narkotinių medžiagų, todėl yra didelė jo perdozavimo tikimybė.

Iš vieno šios medžiagos gramo narkotikų platintojai padaro daugiau kaip 5 tūkst. lankstinukų, tarp narkotinių medžiagų vartotojų labiau žinomų kaip „čekių“, kurio vieno kaina – apie 10 eurų.

Taip pat Vilniaus pareigūnai pradėjo dar vieną ikiteisminį tyrimą ir sulaikė dar vieną asmenį, besiverčiantį narkotinių medžiagų platinimu.

Buvo gauta informacija apie pavėžėtojų kompanijos automobilio keleivio galimai gabenamas narkotines medžiagas. Automobilis sustabdytas Fabijoniškių rajone.

Patikrinimo metu asmuo, važiavęs automobilyje, pasipriešino policijos pareigūnams ir mėgino sunaikinti turimas galimai narkotines medžiagas, bet buvo sulaikytas. Jam paskirta griežčiausia kardomoji priemonė – suėmimas.

Policijos pareigūnai ir toliau aktyviai renka ir analizuoja duomenis dėl kitų asmenų galimo prisidėjimo prie tiriamų nusikalstamų veikų, todėl sulaikomų asmenų ratas gali plėstis.NAUJAUSI KOMENTARAI

Desimtokas

Desimtokas  portretas
Nezinau kaip jus, bet man labiausiai patinka Spydbolas: heroinas su kokainu. Kai sumaisai depresanta su stimulantu, yra kazkas tokio. Reikes ir kitiems desimtokams pasiulyti mano mokykloje.

X

X portretas
Ne tik šeskinės problema. Kai išnaikino kirtimų taboro gyvenvietę, narkotikų prekyba pasklido po visą miestą.

Dorotis su jais kaip

Dorotis su jais kaip portretas
Filipinuose,norint pasiekt rezultato .Prie dabartinių įstatymų ir liberalmarksistų valdžiasnukių mūsų vaikai toliau bus šeriami narkotikais.
VISI KOMENTARAI 6

Galerijos

Daugiau straipsnių