Quantcast

Sodo žirkles iš „Ermitažo“ pavogęs vyras kalės 5 mėnesius

Už sodo žirklių vagystę iš Vilniaus prekybos centro „Ermitažas“ 24 metų Visagino gyventojas Ivanas Pirogovas kalės penkis mėnesius. Tokį nuosprendį jam antradienį paskelbė Vilniaus 1-asis apylinkės teismas.

Aštuonis kartus anksčiau teistas visaginietis net neslėpė, kad šių metų gegužės 31 dieną į „Ermitažą” ėjo vogti. Jis pasakojo, jog prekybos salėje iš spintos per du kartus paėmė kelias dėžutes su žirklėmis ir nunešė už stelažo, kuriame sudėti darbo drabužiai. Ten ištraukęs žirkles iš dėžučių, paslėpė po drabužiais.

Paslėpęs būsimą grobį I.Pirogovas išėjo iš prekybos centro, tačiau po kiek laiko vėl sugrįžo ir žirklių slėpimo „operaciją” pakartojo dar du kartus.

Vėliau jis žirkles išsitraukė, užsikišo po megztiniu už diržo ir išėjo iš prekybos salės pro įėjimo vartelius. Tuščios dėžutės liko prekybos centre. Iš viso taip visaginietis pavogė 7 arba 8 sodo žirkles, kurias Kalvarijų turgavietėje pardavė po 30 litų. Padarytus nuostolius prekybos centras įvertino 464 litais ir 92 centais.

Paskatintas lengvo ir, kaip jam atrodė, gana pelningo grobio, birželio 1 dieną I.Pirogovas vėl pasirodė „Ermitaže”. Kaip pats teisme pasakojo, dar kartą atvažiavo vogti žirklių. Tądien jis ir buvo sulaikytas bei baiminantis, kad gali dar ką nors apvogti, suimtas.

I.Pirogovui teismai ne naujiena. Pirmą kartą dėl vagystės Visagino teismas jį teisė vos sulaukusį 16 metų, vėliau Visagino, Ignalinos, Ukmergės,  Vilniaus teismų jis teistas už vagystes, plėšimus, pasipriešinimą policijos pareigūnams.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių