R. Požėla apie mįslingą 15-mečio dingimą: nenoriu būti blogas pranašas

Grįžti į straipsnį

Gerb.komisarui.

Gerb.komisarui. portretas
Per eilę metų įsitikinome šie nesusipratėliai,kaip juos bari,kad nesivestų vaikų Staigiai nutyla ir dingsta.Stebėkite butus ,kur jie gyvena,Tai vyksta viešas bardakas ,taip dingsta ir vaikai.Skelbkite spaudoje,kad zmonės nebijotų ir praneštų policijai.Gal bus šioks toks poveikis.Gerb.komisare,atidėlioti negalima ,reikia kontroliuoti mokyklas ,kad nevyktų šie vienalyčių pokalbiai su vaikais,nes tai zalojama jų psichika ir yra nuteikemi prieš tėvus.Ragina nepasakoti tėvams,nes mes atsilikėliai ir mazaraščiai.Įpatingai raginami keistis lytį.

Gerb.Komisare,viešai reaguokite į šias pastabas,

Gerb.Komisare,viešai reaguokite į šias pastabas, portretas
ŠIOS TRAGEDIJOS TIK DIDĖS,NES JOS NEVALDOMOS IR NEKONTROLIUOJAMOSJjŪSŲ DARBŲ KRŪVIS TAIP PAT DIDĖS,BET REZULTATAI NEDUOS TEIGIAMŲ VAISIŲ.,KOL NEPRADĖSITE DOMĖTIS VIENALYČIŲ ASMENŲ VIEŠU DĖMESIU PAAUGLIAMS.TtURĖJOME DAUGEMETĘ KAIMINYSTĘ SU ŠIAIS ASMENIM.MATĖME TAI,KO NEI VIENAM NORMALIAM ZMOGUI NELINKIME.kATEGIRIŠKAI UZDRAUSTI ŠIŲ VEIKĖJŲ LANKYMĄSI MOKYKLOSE,KUR PROPAGUOJAMA IŠKRYPĖLIŠKAS POZIŪRIS Į VYRO SU VYRU AR MOTERS SUMOTERIMI ,,NEPAKARTOJAMĄ MEILĘ,,PROPOGUOJAMAS NAUDOJIMAS KANAPĖM IR MAZAIS KIEKIAS NARKOTIKAIS.kODĖL VYKSTA TOKIA NEKONTROLUOJAMA BETVARKĖ.kUR ZIŪRI ŠVIETIMO MINISTERIJA ,KAIP JIE TEN ĮLEIDZIAMI.

Kokį čia klausimą keliat, kodėl paleido krūvą žmonių

Kokį čia klausimą keliat, kodėl paleido krūvą žmonių portretas
Faktas juk aiškus, kodėl kad nukreipt dėmesį, kol organai išvažiuos į užsakymo šalį. Jaunimo organais dažniausiai prekiauja landsgrybio tėvynės neliečiamieji, nes jiems negalioja įstatymai, jie virš visko visose šalyse! Žiūrėkit, prieš kokį 10 metų kai į dievo išrinktųjų tinklą pakliuvo jauna studentė ir iškilo izraelietiška pavardė tai iškart visa spaudasklaida nutilo, neliko jokios informacijos, kažkoks kaimo jonis jonaitis buvo nubaustas už visas 30 štukų pakelėse nužudytų merginų.

Nu, kas čia per nuostolis

Nu, kas čia per nuostolis portretas
Vienas du trys baltosios rasės šviesiaplaukiai vaikai, čia svarbu Naujininkų danielės morganos čmil tvariai košėras biznis! Tėvai persigandę, kad paaugliai vos ne per prievartą vaišinami kauniškių nupjaustabybių butuose gaminta specialia armonautine produkcija, kad bus prarasta visa vaikų karta, jei nebus mokyklos, gimnazijos saugomos ir kontroliuojamos kaip ir kitur pasaulyje, o , va, schimannai trina rankeles, kruvinas kašiliokas pilnėja, čia suės žmones, šalį, tai kitur dievo išrinktieji persikraustys, tokie jie vabalai...

Puikus tas Požėla

Puikus tas Požėla portretas
Man jis patinka;)

GERB

GERB portretas
POZELA,GAL PAZIURIM TIESAI I AKIS...KAS VYKSTA SU MUSU VAIKAIS,ZUDOSI,SOKINEJA PER BALKONUS,DINGSTA BE ZINIOS....TOKIE JAUNI,O GYVENTI JAU NEBENORI.KOL NESUTVARKYSITE NARKOTIKU TASKU,NESUSODINSITE DYLERIU,TOLIAU BUS DAR BLOGIAU.DABAR DAR DIDESNI S LIETUVOJE PARDAVYNEJA,PAVARTOJAS JU,ZMOGUS VISISKAI NESIORENTUOJA APLINKOJE,KAS TURI PRISIMTI ATSAKOMYBE UZ MUSU LUOSINAMUS VAIKUS....

hmm

hmm portretas
Prisiminkit anksčiau vykusius merginų dingimus. Jei rasdavo-tai prie vandens. Ne tas pats braižas?

o taip

o taip portretas
Ir be pranašystės aiški paabaiga....

Anonimas

Anonimas portretas
Matomai narkotikų panaudojo,juk pradžioje draugas sakė,kad jam sutrikęs suvokimas ,kur jis randasi...tai ir blaškėsi įv vietose .Reikia draugelius apklausti,ir paaiškės.

Gai

Gai portretas
Reikia draugus tardyti, juk jie galėjo prikišti nagus prie jo dingimo, atlikti kratas draugų namuose. Surastų kokius nors pėdsakus...O dabar nieko.. Gal pedofilas jį nusivežė, kur nors rūsyje išsidirbinėja iš vaiko...Jei būtų nuskendęs ar nužudytas seniai rastų. Reikia per rūsius pereiti, kurie pakeliui randasi, o ne po laukus bėgioti...

valius

valius portretas
tu ir nesi blogas pranašas, tu korumpuotas g.a.i.d.y.s, pi.de.ra.st.as mentas ir pedofilų globėjas,šiaip tokius šaudyt reikėtų - po vieną per dieną, supratai g.a.i.d.y ????

Pabūriau savo metodu,

Pabūriau savo metodu, portretas
rodo, kad vaikinas gyvas.

JEI policija

JEI policija portretas
būtų dirbusi OPERATYVIAI, jaunuolis sxenai būtų surastas. Suradus pirmą jo daiktą, reikėjo SKUBIAI kviesti pasienečių kinologus (nes jų šuniukai-GERIAUSI ieškotojai), o nekviesti minią žmonių ieškoti, nes žmonęs išmindžiojo visusd pėdsakus. Ir sulaikyti-bent 2 paroms VISUS jaunolius, buvusius drauge , kad nesusitartų-ką sakyti. Ir šukuoti upę jau žymiai žemiau, nes srovė didelė. Reikėjo pastatyti kokius tinklus net už kokių 50-100km. -emiau upės tėkėjimo.

Atvejis labai keistas

Atvejis labai keistas portretas
Dazniausiai savizudziai eidami skandintis palieka viska vienoj kruvelej ,o ne eina metydami savo daiktus,kas kazkiek metru. Be to,buvo dar sveisu kaip suprantu 17 val . Na prieblanda,bet brendanti zmogu i upe,manau daug kas pastebetu. Todel manau policija ir kalba uzuolankomis nes tiria ir kitas versijas

Anonimas

Anonimas portretas
Ar nebus tie draugeliai nagus prikiše,stiprybės tėvams

anonimas

anonimas portretas
Daugiau dirbkite ieskokite kas platina narkotikos kieno vaikai mirsta nuo ju, kad ju galima gauti ant kiekvieno kampo o neverkite kad vyksta negeri dalykai, mirsta žmonės, arba jie nerandami, jaunimas užpuolamas prie mokyklų , baisu tevams leisti vaikus i mokyklas.

o

o portretas
ir esi blogas saikos aplinkos pranasas vasaliskai tarnaudams kgb sutvei is kurios ir pats isirytai ? =o
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių