Quantcast

Prie kontrabandinių cigarečių krovinio sulaikytas, įtariama, jas krovęs vilnietis

  • Teksto dydis:

Šalčininkų rajone pasieniečiai sulaikė 11 tūkst. pakelių baltarusiškų cigarečių. Ten pat įkliuvo, įtariama, rūkalus krovęs vilnietis ir kontrabandininkų automobilis „Subaru Legacy“, praneša Valstybės sienos apsaugos tarnyba.

Pirmadienį Šalčininkų rajono Girdijauskų kaimo prieigose palei sieną su Baltarusija patruliavę Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Vilniaus rinktinės Padvarionių užkardos pareigūnai pastebėjo įtartiną automobilį.

„Subaru Legacy“ tamsoje stovėjo prie pat sienos. Už 20 metrų nuo mašinos pasieniečiai sulaikė vyrą. Paaiškėjo, kad tai yra 29-erių vilnietis. Įtariama, kad jis vairavo „Subaru Legacy“ ir dalyvavo į jį kraunant iš Baltarusijos atgabentą kontrabandą.

Iš viso automobilyje, šalia jo ir prie vilniečio sulaikymo vietos rasta 11 tūkst. pakelių cigarečių „Fest“, „Minsk 5 Superslims” ir „NZ Gold Superslims“ su baltarusiškais akcizo ženklais. Tokio rūkalų krovinio vertė Lietuvoje su visais privalomais mokesčiais siekia apie 80 tūkst. litų.

VSAT Vilniaus rinktinėje dėl kontrabandos pradėtas ikiteisminis tyrimas. Už tokį nusikaltimą gresia bauda arba laisvės atėmimas iki aštuonerių metų.

Sulaikytasis uždarytas į areštinę. „Subaru Legacy“ ir rūkalai saugomi Vilniaus rinktinėje.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių