Pereiti į pagrindinį turinį

Policijos laimikis - prostitutės, nelegalūs vaistų ir tabako prekeiviai

2013-07-22 11:16 diena.lt inf.
Kaune įkliuvo dvi prostitutės (papildyta)
Kaune įkliuvo dvi prostitutės (papildyta) / Diena Media archyvo nuotr.
Turinys

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos valdybos Ekologijos ir teisės pažeidimų prevencijos skyriaus pareigūnai, pasitelkę į pagalbą kolegas iš Mobilios kuopos, vykdė specialią policijos operaciją. Jos metu sulaikytos prostitutės, nelegalūs vaistų ir tabako prekeiviai.

Šeštadienį vykusios operacijos metu buvo sulaikytos dvi moterys, nelegaliai prekiavusios lytinę potenciją skatinančiais vaistais, kuriuos pirkti siūlė skelbimuose internete. Iš viso paimtos 378 tabletės "Cialis", "Viagra" "Kamagra", "Lavagra", pranešė policija.

Dar keturi asmenys įvairiose miesto vietose sulaikyti už prekybą kontrabandiniais rūkalais. Pareigūnams įkliuvo ir keturios prostitutės - interneto svetainių pažinčių skyreliuose jos siūlė susipažinti ar bendrauti už materialinį atlygį. Visos merginos už prostituciją sulaikytos jau antrą kartą per metus, todėl jų administracinių teisės pažeidimų bylos perduotos nagrinėti Vilniaus miesto apylinkės teismams.

Policijos teigimu, operacija buvo siekiama stiprinti viešąją tvarką, užkirsti kelią įvairiems teisės pažeidimams. Didesnis dėmesys visuomenės saugumui ir viešajai tvarkai Vilniuje bus skiriamas nuolat, Lietuvos pirmininkavimo Europos Sąjungos Tarybai metu.